ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

چند دلیل مهم برای ماساژ نوزاد

نویسنده: احمد اعجازی

چند دلیل مهم برای ماساژ نوزاد

ماساژ نوزاد با روغن زیتون,ماساژ کودک با روغن زیتون,ماساز نوزاد با روغن زیتون,ماساژ شکم نوزاد با روغن زیتون,ماساژ بدن نوزاد با روغن زیتون,فواید ماساژ نوزاد با روغن زیتون,ماساژ نوزادان و شیرخواران,ماساژ نوزادان,ماساژ نوزادان نارس,آموزش ماساژ نوزادان,روش ماساژ نوزادان,نحوه ماساژ نوزادان,ماساژ درمانی نوزادان,ماساژ دادن نوزادان,ماساژ در نوزادان,فیلم ماساژ نوزادان,ماساژ نوزاد در آب,فیلم ماساژ نوزاد در آب,کلیپ ماساژ نوزاد در آب,دانلود فیلم ماساژ نوزاد در آب,دانلود ماساژ نوزاد در آب,ماساژ نوزاد با روغن کنجد,ماساژ نوزاد یک ماهه,ماساژ نوزاد با روغن زیتون,ماساژ نوزاد با روغن کنجد,ماساژ نوزاد با روغن,ماساژ نوزاد با روغن کرچک,ماساژ نوزاد با روغن بادام,ماساژ کودک با روغن زیتون,ماساژ کودک با روغن,ماساژ بدن نوزاد با روغن,ماساژ شکم نوزاد با روغن زیتون,ماساژ بدن نوزاد با روغن زیتون,ماساژ نوزاد فیلم,فیلم ماساژ نوزاد در آب,ماساژ نوزاد با روغن کرچک,ماساز نوزاد با روغن زیتون,ماساژ نوزاد چهار ماهه,ماساز نوزاد سه ماهه,ماساژ نوزاد سه ماهه,ماساژ کودک سه ماهه

از آنجایی که اولین ارتباط عاطفی با فرزندان از طریق لمس کردن و نوازش ممکن است، ماساژ و تماس پوستی نوزادان در حقیقت صحبت کردن با نوزاد است.
ماساژ کودک و ارتباط پوستی والدین با نوزادان فواید متعددی در بر دارد و به افزایش اعتماد به نفس و ارتباطات اجتماعی کودک در سال‌های آتی کمک می‌کند.

ماساژ کودک و ارتباط پوستی والدین با نوزادان از عواملی است که به بهبود وضعیت تکاملی عصبی، آرامش، بهبود ارتباطات و اعتماد بنفس نوزادان کمک فراوانی کند.

از آنجایی که اولین ارتباط عاطفی با فرزندان از طریق لمس کردن و نوازش ممکن است، ماساژ و تماس پوستی نوزادان در حقیقت صحبت کردن با نوزاد است.

 والدین برای بهبود ارتباط با نوزاد باید طریقه صحیح ماساژ را یاد بگیرند و یک الی چهار بار در هفته ماساژ را انجام دهند.

تقویت اعتماد به نفس از دوران نوزادی آغاز می‌شود و اگر نکاتی مانند نوازش و درآغوش گرفتن کودک، صحبت کردن و ماساژ پوستی رعایت شود به تدریج که نوزاد رو به رشد می‌رود و به دوران نوجوانی می‌رسد در تقویت اعتماد به نفس تاثیر فراوانی دارد.

ارتباط مناسب والدین با فرزندان با توجه به نقطه مثبت کودک و پذیرش کودک با تمامی شرایط از نکاتی است که در دوران نوجوانی باید به آنها توجه شود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت