ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

چطور تصاویر از دست‌رفته کارت‌حافظه را بازیابی کنیم؟

نویسنده: احمد اعجازی

چطور تصاویر از دست‌رفته کارت‌حافظه را بازیابی کنیم؟

, کارت حافظه micro sd , کارت حافظه , کارت حافظه ارزان , کارت حافظه اپیسر , کارت حافظه اس دی , کارت حافظه اپل , کارت حافظه ای دیتا , کارت حافظه آسیب دیده , کارت حافظه ارزان قیمت , کارت حافظه اینتگرال , کارت حافظه بامیلو , کارت حافظه برای گوشی , کارت حافظه برای موبایل , کارت حافظه پومین , کارت حافظه پاتریوت , کارت حافظه پر سرعت , کارت حافظه پلی استیشن 2 , کارت حافظه چیست , کارت حافظه خراب , کارت حافظه خوب , کارت حافظه خراب است , کارت حافظه رهیاب دنا , کارت حافظه سامسونگ , کارت حافظه سونی , کارت حافظه سیلیکون پاور , کارت حافظه سن دیسک , کارت حافظه سوخته , کارت حافظه سی اف , کارت حافظه سان دیسک , کارت حافظه سونی sd , کارت حافظه شکسته , کارت حافظه فرمت نمی شود , کارت حافظه فرمت نمیشه , کارت حافظه فیلیپس , کارت حافظه کامپیوتر , کارت حافظه کلاس 10 , کارت حافظه کونیکا , کارت حافظه کداک , کارت حافظه کینگستون , کارت حافظه گوشی , کارت حافظه گوشی سامسونگ , کارت حافظه وایکینگ , کارت حافظه وای فای ,

شاید برای شما هم بسیار پیش‌آمده باشد که عکس‌های موجود در مموری کارت گوشی تلفن همراه یا دیگر ابزارهای الکترونیکی خود را اشتباهاً پاک کرده باشید و یا به علت نقص فنی و ایرادهای نرم افزاری تصاویر موجود بر روی کارت حافظه شما پاک شده باشد.

 

بسیاری افراد در این مواقع کار را تمام شده می‌دانند. اما باید بدانید که راه‌های زیادی برای بازگردانی تصاویر و فایل‌های از دست رفته شما وجود دارد که در ادامه به یکی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

 

برای این کار به یک کارت حافظه خوان (Memory Card Reader)، یک کامپیوتر و یک اعصاب فولادی!

 

نرم افزار بازیابی اطلاعات, بازیابی عکس ها

 

قدم اول: در اولین مرحله به محض اینکه متوجه شدید تصاویر مورد نظر شما پاک شده است، هیچ اقدامی انجام ندهید یعنی دیگر هیچ فایلی را بر روی کارت حافظه خود کپی نکنید و بلافاصله آن را از گوشی، دوربین یا تبلت خود خارج کنید.

 

قدم دوم: در مرحله بعد به یک نرم افزار بازیابی اطلاعات احتیاج دارید که می‌توانید در این مورد از نرم افزار Recuva برای ویندوز که رایگان نیز است استفاده کنید.

http://www.filehippo.com/download_recuva

 

قدم سوم: نرم افزار مورد نظر را دانلود کرده و بر روی سیستم خود نصب کنید (البته این نکته را نیز در ذهن داشته باشید که نرم افزارهای زیادی برای این کار موجود است و از recuva تنها به دلیل سادگی و راحتی کارکرد استفاده می‌شود)

 

قدم چهارم: در هنگام اجرا برنامه از شما می‌خواهد که نوع فایل مورد نظرتان را برای بازیابی انتخابی کنیدو در این قسمت می‌توانید نوع فایل هاتی از دست رفته را اعم از عکس، فیلم، موسیقی، اسناد متنی و… را انتخاب کنیدو که در این قسمت نوع فایل مورد نظر ما تصاویر است.

 

در ادامه مسیر برنامه از شما می‌خواهد که مسیر فایل های از دست رفته خود را تعیین کنید. در این هنگام کارت حافظه خود را با یک Memory Card Reader به کامپیوتر متصل کرده و از داخل برنامه درایو مربوط به کارت و محل فایل‌های از دست رفته را تعیین کنید. پوشه تصاویر در گوشی‌های همراه و دوربین‌های دیجیتال معمولاً با نام DCIM مشخص می‌شوند در صورتی که پوشه مورد نظر نیز از بین رفته باشد می توانید کل کارت حافظه را برای جستجو انتخاب کنید.

 

نرم افزار بازیابی اطلاعات, بازیابی عکس ها

 

قدم پنجم: در صفحه آخر بر روی Scan کلیک کنید تا برنامه جستجوی فایل‌های از دست رفته را برای شما آغاز کند. در صورتی که عکس‌های از دست رفته شما بازیابی شود نام آن‌ها در صفحه جستجو مشخص می‌شود. سلامت فایل‌های پیدا شده نیز با رنگ‌های سبز، زرد و قرمز توسط نرم افزار مشخص می‌شود. در قسمت Advance نیز می توانید نوع فایل‌هایی که قصد پیدا کردنشان را دارید با استفاده از پسوندهای موجود فیلتر کنید.

 

نرم افزار بازیابی اطلاعات, بازیابی عکس ها

 

قدم ششم: در مرحله آخر تمام فایل‌هایی را که می خواهید بازیابی کنید انتخاب کرده و گزینه Recover را کلیک کنید. در این قسمت برنامه از شما یک آدرس جدید می‌خواهد که بتواند فایل‌های بازیابی شده را دران قرار دهد. بهتر است در این مرحله محل مورد نظر برای بازیابی فایل‌ها را مجدداً کارت حافظه انتخاب نکرده و یک محل در کامپیوتر خود را برای این کار تعیین کنید.

برچسب ها : بازگرداني تصاوير پاك شده،بازگردانی تصاویر،بازگردانی تصاویر پاک شده،بازگردانی تصاویر پاک شده اندروید،بازگردانی تصاویر پاک شده موبایل،بازگردانی تصاویر حذف شده،بازگردانی تصاویر حذف شده در اندروید،بازگردانی حرفه ای تصاویر پاک شده،بازگردانی عکس از مموری،بازگردانی عکس اندروید،بازگردانی عکس پاک شده،بازگردانی عکس پاک شده در اندروید،بازگردانی عکس در اندروید،بازگردانی عکس گوشی،بازگردانی عکس ها،بازگردانی عکس ها در اندروید،بازگردانی عکس های پاک شده در اندروید،بازگردانی عکس های پاک شده فلش،بازگردانی عکس های پاک شده گوشی،بازگردانی عکس های حذف شده،بازگردانی عکس های دوربین دیجیتال،بازگردانی عکس های فرمت شده،بازگردانی عکس و فیلم،بازگردانی عکسهای پاک شده،بازگردانی عکسهای پاک شده آندروید،کارت حافظه،کارت حافظه micro sd،کارت حافظه آسیب دیده،کارت حافظه اپل،کارت حافظه اپیسر،کارت حافظه ارزان،کارت حافظه ارزان قیمت،کارت حافظه اس دی،کارت حافظه ای دیتا،کارت حافظه اینتگرال،کارت حافظه بامیلو،کارت حافظه برای گوشی،کارت حافظه برای موبایل،کارت حافظه پاتریوت،کارت حافظه پر سرعت،کارت حافظه پلی استیشن 2،کارت حافظه پومین،کارت حافظه چیست،کارت حافظه خراب،کارت حافظه خراب است،کارت حافظه خوب،کارت حافظه رهیاب دنا،کارت حافظه سامسونگ،کارت حافظه سان دیسک،کارت حافظه سن دیسک،کارت حافظه سوخته،کارت حافظه سونی،کارت حافظه سونی sd،کارت حافظه سی اف،کارت حافظه سیلیکون پاور،کارت حافظه شکسته،کارت حافظه فرمت نمی شود،کارت حافظه فرمت نمیشه،کارت حافظه فیلیپس،کارت حافظه کامپیوتر،کارت حافظه کداک،کارت حافظه کلاس 10،کارت حافظه کونیکا،کارت حافظه کینگستون،کارت حافظه گوشی،کارت حافظه گوشی سامسونگ،کارت حافظه وای فای،کارت حافظه وایکینگ،نرم افزار بازگردانی تصاویر،نرم افزار بازگردانی تصاویر پاک شده

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت