ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

چاوشی برای فصل دوم «شهرزاد» هم می‌خواند

نویسنده: علی باستانی

چاوشی برای فصل دوم «شهرزاد» هم می‌خواند

 

فصل دوم شهرزاد,فصل دوم شهرزاد کی پخش میشود,فصل دوم شهرزاد قسمت اول,فصل دوم شهرزاد کی میاد,فصل دوم شهرزاد کی ساخته میشود,فصل دوم شهرزاد کی شروع میشه,فصل دوم شهرزاد دانلود,چاوشی شهرزاد,

 

محسن چاوشی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام‌ خود، بالاخره به برخی گمانه زنی‌ها خاتمه داد و اعلام کرد که همانند فصل اول در فصل دوم سریال «شهرزاد» هم به عنوان خواننده حضور خواهد داشت.
یکی از عوامل موفقیت «شهرزاد» حضور محسن چاوشی به عنوان خواننده تیتراژهای پایانی این مجموعه تلویزیونی بود. چاوشی برای فصل اول «شهرزاد» 8 قطعه منتشر کرد که تمامی آنها با استقبال مخاطبان مواجه شد.

با پایان سریال  «شهرزاد» گمانه زنی‌هایی در مورد حضور این خواننده پرطرفدار در فصل دوم این مجموعه به وجود آمد که از سوی چاوشی هم بی پاسخ ماند. اما با نزدیک شدن به آغاز تصویربرداری فصل دوم «شهرزاد» این خواننده دقایقی پیش با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت که ساخت اولین قطعه فصل دوم مجموعه «شهرزاد» را آغاز کرده است.

چاوشی پیش‌تر گفته بود رابطه دوستانه‌اش با محمد امامی تهیه کننده «شهرزاد» دلیل اصلی همکاری او با این سریال شبکه نمایش خانگی بوده است. قطعه‌های اولیه تیتراژ این سریال را علیرضا قربانی خوانده بود، اما بعد از چند قسمت محسن چاوشی جای او را گرفت و ترانه‌هایی که برای «شهرزاد» خواند، جدای از سریال هم بارها شنیده شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت