ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

چاقو در معده بیمار / تصاویر

نویسنده: احمد اعجازی

چاقو در معده بیمار / تصاویر

بیمار معده,معده بیماری,درد معده,درد معده عصبی,درد معده و حالت تهوع,درد معده و پشت کمر,درد معده چگونه است,درد معده و قفسه سینه,درد معده در دوران بارداری,درد معده بعد از غذا,درد معده در بارداری,درد معده و تنگی نفس,
تیمی از جراحان در هند در عمل جراحی 5 ساعته 40 چاقوی فلزی را از معده بیماری که میلی غیرقابل کنترل به خوردن چاقو دارد، بیرون آوردند.

به گزارش پرس‌تی‌وی، این مرد 42 ساله که نامش فاش نشده است، پس از شکایت از شکم درد و ضعف، به بیمارستان شهر گورداسپور در ایالت پنجاب در شمال هند منتقل شد.

پزشکان وقتی نتیجه سونوگرافی از معده این مرد را دیدند متحیر شدند؛ چرا که در معده وی ده‌ها چاقو وجود داشت.

 

 

این چاقوها طی بیش از دو ماه گذشته بلعیده شده بودند، زیرا بیمار از «مزه آنها خوشش آمده بود».

دکتر جیتیندِر مالهوترا، مدیر بیمارستان، مورد این مرد را تکان دهنده‌ترین موردی دانسته که در زندگی حرفه‌ای 20 ساله‌اش دیده است.

دکتر مالهوترا گفت: «هنگامی که تشخیص را آغاز کردیم. از فهمیدن علت درد متحیر شدیم. یک سونوگرافی انجام دادیم که نشان داد توده‌های سرطان مانندِ جامدی در معده او وجود دارد. سپس بیمار به ما گفت که میلی غیرقابل کنترل به خوردن چاقو دارد. آنچه شگفت آور است این است که او در دو ماه گذشته چاقو بلعیده است.»

 

اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون,بیمار

 

بر اساس گزارش‌ها، حال عمومی بیمار پس از عمل جراحی موفقی که داشته، خوب گزارش شده و قرار است طی چند روز آینده از بیمارستان مرخص شود.

 

اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون,بیمار

 

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت