ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

پیک مصرف برق شبانه شد

نویسنده: احمد اعجازی

پیک مصرف برق شبانه شد

مصرف برق کولر گازی,مصرف برق یخچال,مصرف برق کولر آبی 7000,مصرف برق کولر آبی,مصرف برق تلویزیون,مصرف برق اسپیلت,مصرف برق کولر گازی چند وات است,مصرف برق کولر گازی اسپلیت,مصرف برق کامپیوتر,مصرف برق,پیک مصرف برق در تابستان,پیک مصرف برق ایران,پیک مصرف برق چه ساعتی است,پیک مصرف برق در خوزستان,پیک مصرف برق در بهار,پیک مصرف برق چیست,پیک مصرف برق,پیک مصرف برق,پیک مصرف برق در زمستان,پیک مصرف برق,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 10 مرداد 1395

وزارت نیرو اعلام کرد: روز گذشته (شنبه) مصرف برق کشور پس از دو هفته پیاپی پیک مصرف در روز، با ثبت رقم 45 هزار و 443 مگاوات شبانه شد.

به گزارش ایرنا از وزارت نیرو، پس از دو هفته و بدنبال کاهش نسبی دمای هوا و تعطیلات سه روزه کشور، روز گذشته (شنبه نهم مردادماه) پیک مصرف برق با ثبت مصرف 45 هزار و 443 مگاوات شبانه شد و یک هزار و 944 مگاوات از پیک روز در مصرف برق در روز شنبه پیشی گرفت.
برپایه این گزارش، میزان کل مبادلات برق نیز به یک هزار و 688 مگاوات رسید که از این میزان یک هزار و 317 مگاوات صادر و 371 مگاوات وارد شده است.
میزان ذخیره نیروگاهی شبانه کشور نیز با ثبت رکورد دو هزار و 456 مگاوات به میزان 50 مگاوات از رکورد ذخیره نیروگاهی روزانه پیشی گرفت.
کل مصرف برق در حوزه صنایع در این روز سه هزار و 795 مگاوات بود که در مقایسه با روز گذشته 154 مگاوات کاهش داشته است.
به گزارش ایرنا، پیک بار مصرفی برق تابستان 1394 با افزایش سه هزار مگاواتی نسبت به سال پیش از آن به 50 هزار و 177 مگاوات رسیده بود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت