ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

پیشتازی بت من و سوپرمن

نویسنده: علی باستانی

پیشتازی بت من و سوپرمن

 

سوپرمن ایرانی,سوپرمن ایرانی youtube,سوپرمن ایرانی شهرکرد,سوپرمن ایرانی دانلود,سوپرمن ایرانی آپارات,سوپرمن ایرانی فیلم,سوپرمن ایرانی در راه شهرکرد,سوپرمن ایرانی است,سوپرمن ایرانی در آپارات,سوپرمن ایرانی مریم,سوپرمن شیرازی,سوپرمن علیه بتمن,فیلم سوپرمن علیه بتمن,داستان سوپرمن علیه بتمن,دانلود فیلم سوپرمن علیه بتمن,تریلر فیلم سوپرمن علیه بتمن,داستان فیلم سوپرمن علیه بتمن,دانلود تریلر سوپرمن علیه بتمن,دانلود تریلر فیلم سوپرمن علیه بتمن,بازی سوپرمن علیه بتمن,سوپرمن از نوع ایرانی,سوپرمن از نوع ایران,دانلود سوپرمن از نوع ایرانی,سوپرمن 2016,سوپرمن 2016 دانلود,superman 2016 full movie,superman 2016 trailer,superman 2016 movie,superman 2016 watch online,superman 2016 cast,superman 2016 imdb,superman 2016 wiki,superman 2016 actor,سوپرمن اردبیلی,کلیپ سوپرمن اردبیلی,سوپرمن ایرانی دانلود,دانلود سوپرمن ایرانی کلیپ,دانلودکلیپ سوپرمن ایرانی,دانلودفیلم سوپرمن ایرانی,سوپرمن بازی,سوپرمن بازی انلاین,سوپرمن بازی اندروید,سوپرمن بازی دانلود,بازی سوپرمن و بتمن,بازی سوپرمن برای اندروید,بازیهای سوپرمن,بازی سوپرمن برای کامپیوتر,بازی سوپرمن جدید,بازیهای سوپرمن و بتمن,سوپرمن و بتمن,سوپرمن و بتمن طلوع عدالت,بازی سوپرمن و بتمن,فیلم سوپرمن و بتمن,بازی سوپرمن و بتمن آنلاین,دانلود فیلم سوپرمن و بتمن,دانلود کارتون سوپرمن و بتمن

 

 

فیلم کمیک استریپی و پر طرفدار «بت من مقابل سوپرمن» با فروشی ۳/۵۲ میلیون دلاری برای دومین هفته متوالی صدرنشین جداول فروش در آمریکای شمالی شد و پس از ۱۱ روز نمایش در این منطقه مجموعاً ۲۶۱ میلیون دلار سودسازی کرده است اما نزول ۶۸ درصدی میزان فروش فیلم در این هفته، پنجمین رقم سقوط بالا برای فیلم‌هایی است که فروش‌شان را با رقمی بالای ۱۰۰ میلیون دلار شروع کرده‌اند و این با احتساب آمار و ارقام همه تاریخ سینما است.

سازندگان این فیلم (شرکت برادران وارنر) به سقوط فروشی بین ۵۸ تا ۶۴ درصد برای هفته دوم اکران فیلم خود می‌اندیشیدند اما رقمی به ثبت رسید که فقط قسمت هشتم (و آخر) «هری پاتر» و سه گانه «Twilight» (گرگ و میش) به سقوطی فزون‌تر از آن در هفته دوم اکران‌شان دست یافته بودند. یک بررسی دیگر نشان می‌دهد میزان تنزل فروش هفته دوم این فیلم با مقدار نزول «چهار شگفت‌انگیز» در سال گذشته برابری می‌کند که برابر با ۲/۶۸ درصد در هفته دوم اکرانش بود. با این حال باید متذکر شد که میزان فروش «چهار شگفت‌انگیز» در هفته نخست اکرانش هم ضعیف‌تر از هفته اول پخش «بت من مقابل سوپرمن» بود.

در انتظار هفته سوم

حالا باید در انتظار آمار و نتایج این فیلم در هفته سوم اکرانش بود. قسمت هشتم سری فیلم‌های «هری پاتر» در هفته سوم پخش‌اش ۷/۵۳ درصد تنزل در فروش داشت و می‌توان برای قیاس به یکی از فیلم‌های هشت گانه «مردان ایکس» هم اشاره کرد که نام جنبی و کامل کننده آن «پایگاه آخر» است. «پایگاه آخر» پس از سقوطی ۹/۶۶ درصدی در هفته دوم پخش‌اش، در هفته سوم ۷/۵۲ درصد نزول در پولسازی داشت. یکی از دلایلی که می‌توان برای نزول سنگین «بت من مقابل سوپرمن: طلوع عدالت» در هفته دوم اکران آن آورد، برگزاری سری دیدارهای فینال لیگ بسکتبال دانشگاه‌های آمریکا در روزهای پایانی هفته بود. اگر این فرضیه را بپذیریم، می‌توان امیدوار بود که این فیلم در هفته سوم نمایش‌اش یک بپاخیزی کوچک و تازه داشته باشد و در آن صورت رسیدن میزان فروش آن در آمریکا و کانادا قبل از پایان اکران عمومی‌اش به رقم ۳۷۰ میلیون دلار یعنی چیزی حدود ۱۱۰ میلیون بیشتر از رقم کنونی‌اش هم دور از انتظار نیست.

ادامه رونق یک فیلم کارتونی

فیلم کارتونی موفق «Zootopia» این هفته نیز به رونق و درخشش مالی‌اش ادامه داد و با فروشی ۲۰ میلیون دلاری در رده دوم جدول پر فروش‌های آمریکا و کانادا قرار گرفت. دستاورد بزرگ این فیلم این بود که به رغم گذراندن پنجمین هفته اکرانش تنزلی بیش از ۷/۱۶ درصد در میزان فروش‌اش نسبت به هفته گذشته نداشت و اینک قریب به ۲۷۶ میلیون دلار در این کشورها پول به بار آورده است و با حفظ و استمرار این ریتم بزودی دهمین فیلم انیمیشنی خواهد شد که در آمریکای شمالی ۳۰۰ میلیون دلار یا بیش از آن فروخته است.

پایین‌تر از بدبینی‌ها!

در رده چهارم جدول پر فروش‌های آمریکای شمالی به نام فیلم تازه اکران شده «خدا نمرده است ۲» می‌رسیم. این فیلم برای کسب این رتبه ۱/۸ میلیون دلار در سه روز پایانی هفته گذشته فروخت اما به رغم اکران شدن در ۱۶۳۰ سالن بیشتر در قیاس با قسمت اول این فیلم، با میزان شروع فروش آن فیلم برابری نکرد. در مجموع باید اذعان کرد که آغاز اکران این فیلم حتی از بدبینانه‌ترین پیش‌بینی‌های قبلی سازندگان آن و آگاهان امر هم ضعیف‌تر بود.

دیگر فیلم تازه اکران شده در این هفته «سیاهان را ملاقات کنید» محصول شرکت فری استایل بود که با آغاز اکرانی ۴ میلیون دلاری در قدری بیش از هزار سالن در رده هشتم جدول پر فروش‌ها قرار گرفت. «چشمی در آسمان» هم در چهارمین هفته اکرانش به حدود ۱۰۳۰ سالن در سطح آمریکا و کانادا بسط یافت و از این طریق به ۳۳ درصد رشد در فروش دست یافت و با ۴ میلیون دلار فروش در رده نهم سودسازترین فیلم‌ها قرار گرفت. «سلام، اسم من دوریس است» نیز در چهارمین هفته پخش‌اش به ۹۶۴ تالار نمایش در آمریکای شمالی بسط یافت و با جمع آوری ۳/۲ میلیون دلار از این طریق رتبه یازدهم را در جدول درآمدسازان به خود تعلق داد.

اکران فیلم جدید لینک لتر

از سوی دیگر کمپانی پارامونت فیلم جدیدش «هر کسی مقداری می‌خواهد» را فقط در ۵ سالن در سطح آمریکا و کانادا به نمایش در آورد ولی همین نیز برای بدست آمدن فروش ۳۲۳ هزار دلاری این فیلم و قرار گرفتن‌اش در رده نوزدهم جدول پر فروش‌ها کفایت کرد. این فیلم کاری از ریچارد لینک لتر است که آثار سال‌های اخیرش مثل «پسربچه» با توفیق اجتماعی و هنری قابل توجهی مواجه شده است.

هفته خبرساز پیش رو

اگر این هفته را به سبب بزرگ و پر هزینه نبودن فیلم‌های تازه آن هفته‌ای کم رونق و عادی تلقی کنیم، باید متذکر شویم که هفته تازه آغاز شده چند فیلم مطرح‌تر را بر پرده‌های نقره‌ای خواهد نشاند. از یک سو یونیورسال کمدی جدید ملیسا مک کارتی را که «رییس» نام دارد، در سطح ۳۲۰۰ سالن در آمریکای شمالی به نمایش در خواهد آورد و از جانب دیگر شرکت جدیدتر و کم سابقه‌تر استیکس یک اکشن تازه به نام «هنری سرسخت» را در ۳ هزار سالن دیگر پخش خواهد کرد. در سطح و روالی پایین‌تر، شرکت سرچ لایت با فیلم جدیدی با بازی جیک جیلنهال در رل اصلی به نام «نابودی» و با آزمودن آن در ۵۵۰ تالار دست به یک ماجراجویی تازه خواهد زد. کمپانی فوکاس هم فیلم «آقای درست» را با بازی سم راک ول و آنا کندریک فقط در ۲۵ سالن به نمایش در می‌آورد تا در هفته‌های بعدی به سالن‌های بسیار بیشتری گسترش بخشید.

برچسب ها : superman 2016 actor،superman 2016 cast،superman 2016 full movie،superman 2016 imdb،superman 2016 movie،superman 2016 trailer،superman 2016 watch online،superman 2016 wiki،اکران فیلم جدید لینک لتر،بازی سوپرمن برای اندروید،بازی سوپرمن برای کامپیوتر،بازی سوپرمن جدید،بازی سوپرمن علیه بتمن،بازی سوپرمن و بتمن،بازی سوپرمن و بتمن آنلاین،بازیهای سوپرمن،بازیهای سوپرمن و بتمن،پایین‌تر از بدبینی‌ها!،تریلر فیلم سوپرمن علیه بتمن،داستان سوپرمن علیه بتمن،داستان فیلم سوپرمن علیه بتمن،دانلود تریلر سوپرمن علیه بتمن،دانلود تریلر فیلم سوپرمن علیه بتمن،دانلود سوپرمن از نوع ایرانی،دانلود سوپرمن ایرانی کلیپ،دانلود فیلم سوپرمن علیه بتمن،دانلود فیلم سوپرمن و بتمن،دانلود کارتون سوپرمن و بتمن،دانلودفیلم سوپرمن ایرانی،دانلودکلیپ سوپرمن ایرانی،سوپرمن 2016،سوپرمن 2016 دانلود،سوپرمن اردبیلی،سوپرمن از نوع ایران،سوپرمن از نوع ایرانی،سوپرمن ایرانی،سوپرمن ایرانی youtube،سوپرمن ایرانی آپارات،سوپرمن ایرانی است،سوپرمن ایرانی دانلود،سوپرمن ایرانی در آپارات،سوپرمن ایرانی در راه شهرکرد،سوپرمن ایرانی شهرکرد،سوپرمن ایرانی فیلم،سوپرمن ایرانی مریم،سوپرمن بازی،سوپرمن بازی اندروید،سوپرمن بازی انلاین،سوپرمن بازی دانلود،سوپرمن شیرازی،سوپرمن علیه بتمن،سوپرمن و بتمن،سوپرمن و بتمن طلوع عدالت،فیلم سوپرمن علیه بتمن،فیلم سوپرمن و بتمن،کلیپ سوپرمن اردبیلی،هفته خبرساز پیش رو

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت