ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

پیراهن مردانه را اینگونه اتو بزنید

نویسنده: علی باستانی

پیراهن مردانه را اینگونه اتو بزنید

 

پیراهن مردانه,پیراهن مردانه مجلسی,پیراهن مردانه اسپرت,پیراهن مردانه به انگلیسی,پیراهن مردانه جدید,پیراهن مردانه پولو,پیراهن مردانه 2016,پیراهن مردانه یقه دیپلمات,پیراهن مردانه,پیراهن مردانه 2016,پیراهن مردانه,پیراهن مردانه مجلسی,پیراهن مردانه اسپرت,پیراهن مردانه به انگلیسی,پیراهن مردانه جدید,پیراهن مردانه پولو,پیراهن مردانه 2016,پیراهن مردانه یقه دیپلمات,پیراهن مردانه,پیراهن مردانه 2016,اتو پیراهن مردانه,اتو کردن پیراهن مردانه,اتو زدن پیراهن مردانه,طریقه اتو کشیدن پیراهن مردانه,روش اتو زدن پیراهن مردانه,طرز اتو پیراهن مردانه,اتو کشیدن پیراهن مردانه,

 

اتو کردن پیراهن مردانه برای برخی خانم ها کاری سخت است و ما برای اتو کردن پیراهن های مردانه راه کارهای موثری داریم تا لباس را بدون چروک و صاف تحویل آقایان دهید. اگر اصول اتوکشی را رعایت کنید، کار بسیار راحتی است. در این مبحث روش اتوکشیدن پیراهن مردانه با تصویر توضیح داده شده است

قبل از شروع اتوکاری، به وسیله آب پاش، پیراهن را مرطوب کنید. توجه داشته باشید که رطوبت پارچه به اندازه کافی باشد. رطوبت باید کم و در تمام سطح پیراهن به یک اندازه باشد.

 

همچنین در تمام مراحل اتوکشی، حرارت اتو را روی درجه معین و مناسبی تنظیم کنید.

 

اتوی یقه

ابتدا پشت یقه و پایه آن را اتو بزنید و توجه داشته باشید که هرچه پشت یقه بهتر اتو زده شود، قسمت روی آن صاف تر می شود. سپس قسمت روی یقه و پایه آن را اتو بزنید. (تصویر 1)

 

تصویر 1

اتوی قسمت شانه

اتو را به داخل پیراهن و سپس قسمت بالای آستین برده و شانه و سرشانه را اتو بزنید. اگر اتوی تان آنقدر بزرگ است که وارد آستین نمی شود، پس اتو را روی پیراهن و بالای آستین قرار داده و آن را اتو کنید.

 

مراقب باشید که جلو و پشت لباس درست بر روی هم قرار گیرند. البته برای اینکه مطمئن باشید پارچه برق نیفتد، بهتر است، لباس را پشت و رو کنید و سپس اتو بزنید. یا پارچه ای نازک به روی لباس قرار دهید. (تصویر2)

پیراهن مردانه را اینگونه اتو بزنید

تصویر 2

اتوی آستین ها

سمت بیرونی آستین را روی میز اتو قرار داده و به خوبی اتو کنید، به طوری که روی آستین کاملا صاف شد. سجاف و مچ آستین را هم اتو کنید.

 

سپس درز زیر آستین را بکشید و اتو کنید. به طوری که خط روی آستین کاملا اتو شود. هر دو آستین را به همین صورت اتو کنید. در مورد اتوی مچ های آستین نیز بهتر است ابتدا مچ را از سمت داخل و سپس از سمت رو اتو کنید. (تصویر3)

پیراهن مردانه را اینگونه اتو بزنید

تصویر 3

اتوی جلو و پشت پیراهن

قسمت جلوی پیراهن (منظور بخش دکمه و جادکمه خور) را صاف روی میز اتو پهن کنید و سرتا سر آن را اتو بزنید. سپس پیراهن را روی میز پهن کنید و از داخل تمام قسمت پشت را اتو بزنید.

 

هنگام اتوی پشت لباس پلی ها را از روی لباس اتو بزنید. البته با قرار دادن پارچه ای نازک روی لباس، جلوی برق افتادن روی لباس را بگیرید. اتوی جیب های پیراهن را هم فراموش نکنید. (تصاویر 4 و 5).

پیراهن مردانه را اینگونه اتو بزنید

تصویر 4

پیراهن مردانه را اینگونه اتو بزنید

تصویر 5

اکنون کار اتوکشیدن پیراهن تان تمام شده است و برای اینکه اتوی آن به هم نخورد به چوب لباسی آویزان کنید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت