ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

پیام محسن رضایی به سران سعودی: ما دیر خشمگین می‌شویم ولی اگر خشمگین شدیم…

نویسنده: احمد اعجازی

پیام محسن رضایی به سران سعودی: ما دیر خشمگین می‌شویم ولی اگر خشمگین شدیم...

محسن رضایی بازگشت به سپاه,محسن رضایی,محسن رضایی سایت,محسن رضایی اختلاس,محسن رضایی و همسرش,محسن رضایی سپاه,محسن رضایی در روز قدس,محسن رضایی پسر,محسن رضایی سطرهای ناخوانده,محسن رضایی تصادف,پیام محسن رضایی به عربستان,پیام محسن رضایی,پیام محسن رضایی به مناسبت,پیام تسلیت محسن رضایی,پیام تسلیت رهبر به محسن رضایی,

تاریخ انتشار : دوشنبه, 21 تیر 1395

پیام محسن رضایی به سران سعودی:
ما دیر خشمگین می‌شویم ولی اگر خشمگین شدیم آثاری از آل سعود روی زمین باقی نخواهیم گذاشت/ اسناد مسئولیت عربستان در ترورهای منافقین را جمع‌آوری کرده‌ایم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: چند ماه پیش مقامات عربستان جلساتی را با دموکرات، کومله و پژاک در اربیل عراق گذاشتند و تاکنون چند ترور در منطقه کردستان عراق صورت گرفته است.

به گزارش مهر، سرلشکر پاسدار محسن رضایی فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس در یادداشتی در صفحه اینستاگرام شخصی خود پیرامون اظهارات اخیر رئیس دستگاه اطلاعاتی عربستان و اقدامات این کشور علیه ایران واکنش نشان داد.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

«ترکی الفیصل شاهزاده سعودی و رئیس اسبق دستگاه اطلاعاتی عربستان در کنفرانس منافقین در پاریس حضور یافت و از آنها خواست که ترورها را در ایران شروع کنند. حمایت رسمی عربستان از منافقین نشان داد که تمامی ترورهایی که این گروهک طی سالهای اخیر انجام داده با حمایت عربستان بوده است.

چند ماه پیش مقامات عربستان همین جلسات را با دموکرات و کومله و پژاک در اربیل عراق گذاشتند و تاکنون چند ترور در منطقه کردستان عراق صورت گرفته است.

پیام ما به آل سعود از امروز این است که ما دیر خشمگین می‌شویم ولی اگر خشمگین شویم آثاری از آل سعود روی زمین باقی نخواهیم گذاشت، دولت عربستان را مسئول ترورهای منافقین و ضدانقلاب می‌دانیم و اسناد آن را جمع‌آوری کرده‌ایم»

 

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت