ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

پیام لاریجانی در پی مرگ 3 محیط بان

نویسنده: علی باستانی

پیام لاریجانی در پی مرگ 3 محیط بان

 

پیام لاریجانی,پیام لاریجانی انتخابات,پیام لاریجانی به خاتمی,پیام تبریک لاریجانی به موسوی,پیام تسلیت لاریجانی,پیام تسلیت دکتر لاریجانی,علی لاریجانی,علی لاریجانی و همسرش,علی لاریجانی را بهتر بشناسیم,علی لاریجانی زندگینامه,علی لاریجانی داماد خامنه ای,علی لاریجانی کیست,علی لاریجانی سایت,علی لاریجانی رئیس مجلس,علی لاریجانی فراماسون,علی لاریجانی داماد کیست؟,

 

رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی جان باختن ۳ تن ازمحیط بانان کشور را تسلیت گفت.

متن پیام علی لاریجانی به شرح ذیل است.

بسم الله الرحمن  الرحیم

سه نفراز محیط بانان زحمتکش و تلاش گر کشور آقایان منوچهر شجاعی، محمد دهقانی و پرویز هرمزی به دست شکارچیان متخلف مورد حمله قرارگرفتند و جان خویش را در راه ایفای وظیفه ، تقدیم خداوند متعال نمودند.

این عزیزان جان خویش را در راه مراقبت از محیط زیست کشور و مقابله با متجاوزان و شکارچیان از دست دادند که بیانگر اعتقاد راسخ و عزم آنان و تعهد در خدمت به کشور و ملت بوده است.

اینجانب فقدان این عزیزان مخلص و زحمتکش را به حامیان حفظ محیط زیست ، همکاران و خانواده بزرگوار آنان تسلیت گفته، برای آن سرافرازان ، جایگاه رفیع و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خاوند متعال مسئلت می کنم.

همچنین ضمن تشکر از نیروی انتظامی به دلیل سرعت عمل در دستگیری متهمان ، ضروری است هرچه سریعتر، اقدامات لازم و قانونی در خصوص برخورد با متجاوزین به حریم حفاظت شده محیط زیست، صورت پذیرد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت