ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

پژمان بازغی جایگزین احتمالی گلزار در «خضرا»

نویسنده: علی باستانی

%d9%be%da%98%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%ba%db%8c-%d8%ac%d8%a7%db%8c%da%af%d8%b2%db%8c%d9%86-%d8%a7%d8%ad%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c-%da%af%d9%84%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1

 

,فیلم خضرا و حمرا کامل,فیلم خضرا حمرا کاملا,فیلم خضرا حمرا کامل,فیلم مغربی خضرا حمرا کامل,الفیلم المغربی خضرا حمرا کامل,فیلم خضرا و حمرا,فیلم خضرا حمرا,فلم خضرا حمرا,فیلم خضراء وحمراء,فیلم مغربی حمرا وخضرا,مشاهده فیلم خضرا و حمرا,الفیلم المغربی خضرا حمرا,خضرا حمرا فیلم تلفزی,الفیلم المغربی حمرا خضرا کاملا,فیلم مغربی حمرا خضرا کاملا,فیلم خضراء وحمراء کامل,فیلم خضراء حمراء,فیلم الخضراء والحمراء,فیلم خضرا,فیلم قلوب خضراء,فیلم خون و خضرا,فیلم دبیرستان خضرا,فیلم مدرسه خضرا,دانلود فیلم دبیرستان خضرا,عکس فیلم دبیرستان خضرا

 

محسن محسنی نسب تهیه کننده و کارگردان سینما از آماده سازی دو فیلم برای تولید و آغاز اکران اروپایی یکی از آثارش خبر داد.

محسن محسنی نسب کارگردان و تهیه کننده سینما سوپر استارهای سینمای ایران را تنها دو نفر اعلام کرد و گفت: از نظر من سوپر استارهای سینمای ایران دو نفرند هستند. یکی محمدرضا گلزار و دیگری رضا عطاران که می توان از آنها به عنوان سوپر استار یاد کرد. مابقی برای من فرقی ندارند.

وی ادامه داد: طی بررسی هایی که کردم رضا عطاران تا پایان سال در 5 فیلم بازی خواهد کرد و محمدرضا گلزار هم در سریال عاشقانه مشغول است به همین دلیل چون از بازی پژمان بازغی در فیلم “شاخ کرگدن” بسیار راضی بودم به احتمال زیاد برای بازی در این فیلم با او وارد مذاکره می شوم.

محسنی نسب زمان کلیدخوردن فیلمبرداری خضرا را آبان ماه اعلام نمود و افزود: با توجه به زمان فیلمبرداری “خضرا” به فجر امسال نمی رسد. از طرفی شاخ کرگدن را در حال حاضر آماده داریم که آن را برای فجر ارسال خواهیم نمود اما پیش از آن اکران های اروپایی اش را آغاز خواهد کرد.

وی از شروع فیلمی در ژانر دفاع مقدس خبر داد و تصریح کرد: در کنار این ها فیلمی در ژانر دفاع مقدس به تهیه کنندگی و کارگردانی خودم هم آماده دارم که به احتمال فراوان فیلمبرداری اش آغاز شده و به فجر می رسانم.

این کارگردان سینما خاطرنشان کرد: این فیلم با نام “ستاره های رقصان” در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار داشته و در حال انتخاب بازیگران فیلم هستیم. فعلاً بازیگران فرعی انتخاب شده اند و مذاکرات برای نقش های اصلی همچنان ادامه دارد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت