ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

پشتیبانی اندروید N از فورس تاچ

نویسنده: علی باستانی

پشتیبانی اندروید N از فورس تاچ

 

اندروید n,android news,android ndk,android netrunner,android notification,android nfc,android nokia,android names,android new version,android navigation app,اندروید,اندرویدکده,اندروید 6,اندرویدیها,اندروید گذر,اندروید مارکت,اندرویدینا,اندروید استودیو,اندروید 5,اندروید بازار,فورس تاچ,فورس تاچ چیست,فورس تاچ اپل,تکنولوژی فورس تاچ,قابلیت فورس تاچ,فناوری فورس تاچ,پشتیبانی اندروید,

 

 

همان‌طور که می‌دانید گوگل در حال ساخت اندروید بعدی است که به تازگی ویدیویی منتشر شده که طبق آن می‌توان گفت پشتیبانی از صفحه‌نمایش‌های حساس به فشار از دیگر قابلیت‌هایی است که باید در سیستم عامل اندروید N مشاهده کنیم.
گوگل در حال کار بر روی سیستم عامل بعدی خود است تا بتواند با دست پر به سراغ نیمه‌ی دوم سال 2016 برود. بر همین اساس به دنبال مجهز کردن سیستم عامل اندروید N با قابلیت‌های مختلف است که از سازگاری با هدست‌های واقعیت مجازی گرفته تا قابلیتی که به تازگی مشخص شده یعنی پشتیبانی از صفحه‌نمایش‌های حساس به فشار می‌توان اشاره کرد.

با توجه به اطلاعاتی که به دستمان رسید است گوگل تایید کرده که سیستم عامل جدید آن‌ها دارای چنین قابلیتی به‌صورت درون ساختی خواهد بود. اگر دقت کرده باشید در حال حاضر گوشی‌های اندرویدی وجود دارند که از چنین قابلیتی بهره می‌برند. در مورد آن‌ها باید گفت که این قابلیت بر روی رابط کاربری ساخت آن شرکت قرار گرفته و از قابلیت‌های نسخه‌های اندرویدی کنونی محسوب نمی‌شوند.

گوگل نیز سعی دارد تا این قابلیت‌ها را به‌صورت درون ساختی درآورد تا دیگر کمپانی‌ها نیاز به ساخت نرم افزار و یا اضافه کردن این قابلیت‌ها به رابط کاربری خود نداشته باشند و همگی از یک ساختار مشابه و منظم استفاده کنند. با این حساب می‌توان منتظر استفاده شدن از این قابلیت توسط کمپانی‌های مختلفی بود.

در حال حاضر هواوی در حال ساخت برنامه‌ای برای اندروید است تا بتواند از صفحه‌نمایش حساس به فشار استفاده کند که با این اقدام گوگل می‌تواند در سیستم عامل اندروید N بدون نیاز به نرم افزار از قابلیت لمس سه بعدی در گوشی‌های خود بهره ببرد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت