ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

پروانه نمایش «سیانور» صادر شد

نویسنده: علی باستانی

پروانه نمایش «سیانور» صادر شد

 

فیلم سیانور,فیلم سیانور دانلود,بهروز شعیبی و همسرش,بهروز شعیبی عکس,بهروز شعیبی صادق هدایت,بهروز شعیبی سیانور,بهروز شعیبی و پسرش,بهروز شعیبی بیوگرافی,بهروز شعیبی در نقش صادق هدایت,بهروز شعیبی آژانس شیشه ای,بهروز شعیبی در پادری,بهروز شعیبی کارگردان,فیلم بهروز شعیبی,فیلم های بهروز شعیبی,فیلم جدید بهروز شعیبی,نام فیلمهای بهروز شعیبی,دانلود فیلم دهلیز بهروز شعیبی,اولین فیلم سینمایی بهروز شعیبی,

 

پروانه نمایش “سیانور” ساخته بهروز شعیبی به تهیه کنندگی سید محمود رضوی صادر شد.

پروانه نمایش ” سیانور ” صادر شد

“سیانور” دومین ساخته بلند سینمایی بهروز شعیبی است که در سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش در آمد و با استقبال مخاطبین و منتقدین روبرو شد.

طبق برنامه ریزی های انجام شده و رایزنیهای صورت گرفته با دریافت پروانه نمایش، این فیلم که یک اثر تاریخی سیاسی به شمار می رود، اواخر مهر ماه اکران عمومی می شود.

در خلاصه داستان “سیانور” آمده است:پایان یک سکوت طولانی! امیر و هما پس از مدتی یکدیگر را می یابند در حالیکه یک انتخاب بیشتر ندارند، سیانور یا زندگی! و آنها زندگی را انتخاب می کنند.

در این فیلم مهدی هاشمی، هانیه توسلی، حامد کمیلی، پدرام شریفی، بابک حمیدیان، بهنوش طباطبایی، رضا مولایی، فرزین صابونی، فریدون محرابی، سارا توکلی، وحید حبیبیان، وحید رونقی و آتیلا پسیانی به ایفای نقش می پردازند.

“سیانور” محصول موسسه سینمایی سیمای مهر است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت