ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ویلچری با خاصیت آفرود! +عکس

نویسنده: علی باستانی

ویلچری با خاصیت آفرود! +عکس

 

ویلچر,ویلچر برقی,ویلچر دست دوم,ویلچر پله رو,ویلچر برقی قیمت,ویلچر به انگلیسی,ویلچر ایران بهکار,ویلچر برقی فاتح,ویلچر ظریف,ویلچر میرا,آفرود,آفرودیت,آفرود پاترول,آفرودیت چیست؟,آفرود چیست,آفرود برگر,آفرودیت قرص,آفرود ایران,آفرودیت چیست,

 

گراوند اسکویرل محصول شرکت دِر زایسل محل برخورد بین یک ویلچر موتوردار و یک تانک محسوب می شود. این وسیله نقلیه که به نظر می رسد برای دوستداران خودروهای همه جا رو، موتورسیکلت های موتوکراس و ویلچرسواران طراحی شده توانایی حرکت در هر سطحی از مسیرهای برفی تا گلی، چمن و جاده آسفالت را دارد.
گراوند اسکویرل از یک موتور دیسکی الکتریکی PMS نیرو می گیرد که توانایی تولید ۲۱ اسب بخار نیرو و ۳۰ پوندفوت گشتاور را دارد. این محصول منحصر به فرد از دامنه حرکت ۲۱ مایل سود می برد که احتمالا سرگرم کننده‌ترین سواری برای فردی است که روی صندلی آن نشسته است.
گراوند اسکویرل به بسته باتری یکپارچه شده مجهز است و کاربر می تواند با استفاده از یک جوی استیک به مدت ۴ تا ۵ ساعت با یک بار شارژ کامل باتری از آن استفاده کند. در شرایطی که می توان از این ویلچر همه جا رو به عنوان یک وسیله نقلیه تفریحی استفاده کرد اما گراوند اسکویرل از گشتاور کافی برای استفاده در کشاورزی و یا محل کار برای جابجایی تجهیزات نیز برخوردار است. این ویلچر منحصر به فرد برچسب قیمت پایه ۳۰ هزار دلاری را یدک می کشد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت