ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ویشکا آسایش: پس از «پرده‌نشین» پیشنهاد خوبی در تلویزیون نداشتم/ حضور در نمایش «می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد»

نویسنده: احمد اعجازی

ویشکا آسایش: پس از «پرده‌نشین» پیشنهاد خوبی در تلویزیون نداشتم/ حضور در نمایش «می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد»

,ویشکا آسایش,ویشکا آسایش امام علی,ویشکا آسایش و رضا قبادی,ویشکا آسایش Instagram,ویشکا آسایش سریال امام علی,ویشکا آسایش درسریال امام علی,عکس ویشکا اسایش در سریال امام علی,نقش ویشکا اسایش در فیلم امام علی,ویشکا آسایش رضا قبادی,فیلم پردهنشین,بازیگران فیلم پردهنشین,بازیگران سریال پردهنشین

تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 آبان 1395

«ویشکا آسایش» گفت: بعد از حضورم در سریال «پرده‌نشین» به کارگردانی بهروز شعیبی تا الان پیشنهاد خوبی برای حضور در تلویزیون نداشتم که بخواهم آن را بررسی کنم..

«ویشکا آسایش» بازیگر سریال «پرده نشین» در گفت‌وگو بافارس گفت: این روزها مشغول بازی در نمایش «می سی سی پی نشسته می‌میرد» به کارگردانی همایون غنی‌زاده هستم.

 

وی ادامه داد: سال 93 با همین کارگردان نمایش در «ملکه زیبایی لی نین» را روی صحنه سالن اصلی تئاتر شهر بازی می‌کردم و این دومین همکاری پیاپی‌ام با ایشان است.

 

این بازیگر افزود:‌ بعد از حضورم در سریال «پرده نشین» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی محمود رضوی تا الان پیشنهاد خوبی برای حضور در تلویزیون نداشتم که بخواهم آن را بررسی کنم.

 

بازیگر سریال «مختارنامه» همچنین بیان داشت: اگر سریال خوبی مثل «پرده نشین» با گروه و عواملی حرفه‌ای پیشنهاد شود با کمال میل می‌پذیرم.

 

آسایش تاکنون در سریال‌های «امام علی (ع)»، «معصومیت از دست رفته»، «نردبام آسمان»، «مختارنامه» و «پرده نشین» به ایفای نقش پرداخته است. همچنین او در این سالها حضور چشم‌گیری نیز در عرصه سینما داشته است که از آنها می‌توان به «خوب بد جلف»،‌«دراکولا»، «من دیه گو مارادونا هستم» و … اشاره کرد.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت