ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

وقوع گرد غبار در شرق و جنوب شرق کشور

نویسنده: علی باستانی

وقوع گرد غبار در شرق و جنوب شرق کشور

 

گردوخاک,گردوخاک اهواز,گردوخاک امروز اهواز,گردوخاک در خواب,گردوخاک ایلام,گردوخاک کرمانشاه,گردوخاک در کربلا,گردوخاک درخوزستان,گردوخاک دزفول,گردوخاک استان خوزستان,اخبار هواشناسی,اخبار هواشناسی تهران,اخبار هواشناسی خوزستان,اخبار هواشناسی استان فارس,اخبار هواشناسی ایران,اخبار هواشناسی کرمانشاه,اخبار هواشناسی مازندران,اخبار هواشناسی بوشهر,اخبار هواشناسی شیراز,اخبار هواشناسی اصفهان,گردو غبار,گردو غبار در حل جدول,گردو غبار اهواز,گردو غبار حل جدول,گردو غبار در خوزستان,گردو غبار در اهواز,گردو غبار خوزستان,گردو غبار چیست,گردو غباری که دلم گرفته,گردو غبار تهران,

 

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به باران شدید در شمال آذربایجان شرقی و غربی، از وقوع گرد و غبار در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه زابل خبر داد.

احد وظیفه گفت: بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز در مناطقی از شمال غرب وارتفاعات البرز مرکزی رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود که بارش در شمال آذربایجان شرقی و شمال آذربایجان غربی شدت بیشتری خواهد داشت.

وی با بیان اینکه روز یکشنبه 6 تیرماه، برای سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز و مناطقی از شمال شرق کشور رگبار و رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد، اظهار کرد: روز دوشنبه 7 تیر ماه نیز در مناطقی از شمال شرق و ارتفاعات البرز شرقی افزایش ابر و رگبار باران پیش‌بینی می‌شود و بتدریج این موج از کشور خارج می‌شود و در سایرمناطق کشور در روز دوشنبه جو نسبتآ پایداری حاکم خواهد شد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی افزود: روز یکشنبه در مناطق مرزی غرب وجنوب غرب کشور گرد و غبار رقیق پیش‌بینی می‌شود. همچنین در سه روز آینده به سبب وزش باد شدید در مناطق شرق و جنوب شرق کشور بویژه در منطقه زابل پدیده گرد و خاک رخ خواهد داد.

به گفته وظیفه آسمان تهران در روز یکشنبه 6 تیر کمی ابری، گاهی وزش باد، در بعدازظهر افزایش ابر با حداکثر و حداقل دمای 35 و 25 درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه 7 تیر کمی ابری، گاهی وزش باد با حداکثر و حداقل دمای 34 و 25 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت