ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

وزیر کشور: انگیزه و علم، عوامل اصلی رسیدن به اهداف کلان اقتصادی است

نویسنده: احمد اعجازی

وزیر کشور: انگیزه و علم، عوامل اصلی رسیدن به اهداف کلان اقتصادی است

وزیر کشور احمدی نژاد,وزیر کشور خاتمی,وزیر کشور,وزیر کشور روحانی,وزیر کشور دولت یازدهم,وزیر کشور روحانی کیست,وزیر کشور عراق,وزیر کشور دولت روحانی,وزیر کشور رحمانی فضلی,وزیر کشور دولت نهم,اهداف کلان اقتصادی,اهداف کلان اقتصادی دولتها,اهداف کلان اقتصاد,اهداف اقتصاد کلان چیست,اهداف اقتصاد کلان,

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 14 مرداد 1395

وزیر کشور انگیزه همراه با علم را عامل اصلی رسیدن به اهداف کلان اقتصادی کشور دانست و گفت: ایجاد انگیزه برای جوانان از ضرورت‎‎های حمایت از صنایع است.

به گزارش ایسنا،  عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه بازدید از کارخانه الکترو کویر یزد در جمع خبرنگاران، رسیدگی به مشکلات صنایع را یکی از اولویت‎‎های مهم دولت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی خواند و اظهار کرد: آورده‌ ما برای پیشبرد اهداف اقتصادی کشور، نیروی انسانی متخصص، متعهد و با انگیزه است.

وی در پایان دیدار با تولیدکنندگان، فعالان اقتصادی و دست‌اندرکاران اقتصاد مقاومتی در یزد را از جمله برنامه‎‎های خود در سفر یک روزه به یزد عنوان و خاطرنشان کرد: برخورداری از نیروی انسانی جوان و تونمند از ویژگی‎‎های صنایع استان به ویژه در شرکت الکترو کویر یزد است.

وزیر کشور دولت تدبیر و امید با حضور در محل آرامگاه سومین شهید محراب آیت الله صدوقی، به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام کرد.

به گزارش ایسنا عبدالرضا رحمانی فضلی در سفر یک روزه‎‎ خود به یزد که به منظور بازدید از طرح‎های اقتصاد مقاومتی و برنامه‎‎های اجرایی در این خصوص انجام شده است، با حضور در مسجد حظیره یزد به مقام سومین شهید محراب آیت‌الله صدوقی و مرحوم حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی صدوقی امام جمعه فقید یزد ادای احترام کرد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت