ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ورود مجلس به ماجرای بازداشت شهرام جزایری

نویسنده: علی باستانی

ورود مجلس به ماجرای بازداشت شهرام جزایری

 

بازداشت شهرام جزایری,علت بازداشت شهرام جزایری,شهرام جزایری,شهرام جزایری دید در شب,شهرام جزایری instagram,شهرام جزایری عرب,شهرام جزایری آپارات,شهرام جزایری و بابک زنجانی,

 
جواد کریمی قدوسی  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در مورد دستگیری شهرام جزایری در مشهد اظهار داشت: ما نیز این مسئله را از طریق رسانه‌ها شنیده‌ایم و در فضای مجازی این خبر منتشر شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس جلسه‌ای با وزیر اطلاعات دارند و در مورد وضعیت شهرام جزایری بحث می‌کنند و موضوعات امنیتی مرتبط با حضور شهرام جزایری در مشهد نیز مورد بحث قرار می‌گیرد.

شب‌گذشته اعلام شد پس‌ از آن‌که مدیرعامل سابق پدیده با تفهیم اتهام کلاهبرداری از طریق فروش غیرقانونی اوراق موسوم به سهام از سوی دادگستری بازداشت و روانه زندان شد، برنامه تبلیغی به راه افتاد که قرار است شهرام جزایری در همایشی تحت عنوان «بررسی چالش‌های پیش روی شرکت پدیده در ورود به فرابورس و تأمین نقدینگی» سخنرانی کند.

در همین حال روز گذشته و همزمان با آغاز این همایش، شهرام جزایری به اتهام تبانی برای اقدام علیه امنیت عمومی از طریق اخلال در نظم و سلب آسایش عمومی و با صدور دستور قضایی بازداشت شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت