ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ورق بورس برگشت

نویسنده: علی باستانی

ورق بورس برگشت

 

بورس ورق,بورس ورق گالوانیزه,بورس ورق صابر,بورس ورق استیل,بورس ورق روغنی,بورس ورق آلومینیوم,بورس ورق رنگی,بورس ورق آهن,بورس ورق صابر ارومیه,بورس ورق گالوانیزه,بورس,بورس اوراق بهادار,بورس نیوز,بورس اوراق بهادار تهران,بورس کالا,بورسعید,بورس 24,بورس پرس,بورس مجازی,بورسیه تحصیلی,بورس تهران ریز معاملات,بورس تهران اوراق بهادار,بورس تهران صفحه نخست,بورس تهران امروز,بورس تهران,بورس تهران بلاگفا,بورس تهران آنلاین,بورس تهران قیمت,بورس تهران نمای بازار,بورس تهران سهام,

 

 

بورس تهران بعد از چند روز ریزش مداوم و اصلاح قیمت‌ها، امروز مسیر حرکتی خود را تغییر داد و با دست کشیدن از اصلاح قیمت‌ها مثبت شد.

همانطور که اکثر کارشناسان و فعالان بازار سرمایه پیش بینی کرده بودند روند ریزشی و اصلاحی بورس تهران در معاملات امروز متوقف شد و بورس تهران دوباره به مسیر افزایشی و صعودی خود برگشت.

بورس تهران که مدتی بود به دلیل رشدهای هیجانی و تند سال گذشته به صورت متوالی دچار روند نزولی شده و بی سابقه ترین ریزش خود در یکسال اخیر را تجربه کرده بود، در معاملات امروز روند ریزشی خود را متوقف کرد و با رشد قیمت سهام شرکتها و افزایش تقاضا مواجه شد و به نگرانی سهامداران پایان داد.

پایان اصلاح قیمتی بازار سهام در معاملات روز دوشنبه منجر به رشد 752 واحدی شاخص و بازگشت آن به کانال 78 هزار واحدی تا نیمه معاملات شد و همین موضوع انگیزه خرید را در بین سهامداران تقویت کرد و قیمت سهام شرکتها را افزایش داد.

آغاز روند صعودی بورس تهران همجنین موجب حرکت سهام شرکتهای خودرویی به مدار مثبت و افزایش تقاضای خرید در این گروه و نیز پیشروی گروه های بانکی و فلزی شد به طوری که تا نیمه معاملات امروز شرکتهای فولاد مبارکه، گل گهر، بانک ملت، سایپا، فولاد خوزستان، مپنا، بانک صادرات، ایران خودرو، بانک تجارت و انصار باعث مثبت شدن شاخص بورس شدند.

معاملات بورس تهران در حالی همچنان ادامه دارد که تا نیمه معاملات امروز شرکتهای گل گهر، سرمایه گذاری سایپا، سرمایه گذاری رنا، توسعه معادن و فلزات و فولاد مبارکه از تقاضای میلیونی خرید برخوردار شدند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت