ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ورزش هایی مناسب 40 ساله ها!

نویسنده: علی باستانی

ورزش هایی مناسب 40 ساله ها!

 

ورزش میانسالان,ورزش میانسالی,ورزش میانسال,ورزش در میانسالی,ورزش مناسب میانسالی,ورزش برای میانسالان,ورزش زنان میانسال,ورزش و میانسالی,ورزش مناسب میانسالان,ورزش در میانسالان,دوچرخه سواری,دوچرخه سواری بانوان,دوچرخه سواری و لاغری,دوچرخه سواری برهنه,دوچرخه سواری و لاغری شکم,دوچرخه سواری کوهستان,دوچرخه سواری زنان,دوچرخه سواری به انگلیسی,دوچرخه سواری در دوران بارداری,دوچرخه سواری در بارداری,ورزش شنا,ورزش شنای زنان خارجی,ورزش شنا زنان,ورزش شنای زنان,ورزش شنا برای لاغری,ورزش شنا چیست,ورزش شنا و فواید آن,ورزش شنا بانوان,ورزش شنای بانوان,ورزش شنا زنان اروپا,یوگا و پیلاتس,تفاوت یوگا و پیلاتس,فرق یوگا و پیلاتس,مقایسه یوگا و پیلاتس,تفاوت یوگا و پیلاتس چیست,یوگا پیلاتس,فرق بین یوگا و پیلاتس,تفاوت بین یوگا و پیلاتس,ورزش یوگا و پیلاتس,اموزش یوگا و پیلاتس,آمادگی جسمانی چیست,آمادگی جسمانی,آمادگی جسمانی بانوان,آمادگی جسمانی و ایروبیک,آمادگی جسمانی در فوتبال,آمادگی جسمانی در ورزش,آمادگی جسمانی و فاکتورهای آن,آمادگی جسمانی pdf,آمادگی جسمانی فوتبال,آمادگی جسمانی برای کوهنوردی,

 

هر چه سنمان بالاتر می رود به دلایلی ورزش را متوقف می کنیم و این در حالی است که در سنین بالا اهمیت ورزش کردن و فعال بودن دوچندان می شود. ورزش های مداوم از تحلیل استخوان جلوگیری می کند، تناسب بدن، حافظه و روحیه را تقویت می کند و نشانه های یکسری بیماری های مزمن را از بین می برد. در این جا ورزش هایی که مناسب ۴۰ سال به بالا هستند آورده ام.

دوچرخه

بهترین ورزش برای کسانی که درد مفاصل دارند. دوچرخه سواری یک ورزش هوازی با تاثیر پایین است که بدون ایجاد فشار بر زانوها و پاها به اندازه دویدن بر روی ضربان قلب تاثیر می گذارد. گذشته از تمام این ها یک ورزش بسیار سرگرم کننده است.

شنا

شنا یک ورزش عالی برای تمام بدن است که به پشت و کمر فشار زیادی وارد نمی کند اما کالری زیادی در اثر این ورزش سوزانده می شود. ۱ ساعت ورزش شنای ملایم ۵۰۰ کالری سوزانده و متابولیسم بدن را بالا می برد. این یعنی حتی پس از شنا نیز همچنان کالری خواهید سوزاند.

یوگا و پیلاتس

نیازی نیست برای به دست آوردن فواید سلامتی پیلاتس بالانس ۵ دقیقه ای انجام دهید. این تمرین ها انعطاف و تحرک را در بدن بالا می برد و ستون فقرات و عضلات هسته ای را تقویت می کند. یوگا و پیلاتس علاوه بر فواید جسمی برای مغز نیز مفید هستند زیرا استرس راکم کرده و انرژی را زیاد می کنند.

روئینگ یا پاروزنی

اگر بیشتر از 40 سال دارید این ورزش ها را انجام دهید

مدت هاست که این ورزش مناسب ترین و مفرح ترین نوع ورزش شناخته شده است و بدون شک برای ورزش دوستانی که سن بالایی دارند بسیار مناسب است. پاروزنی زیاد به بدن فشار وارد نمی کند و همانند اسکوات یک ورزش پا محسوب می شود. طبق تحقیقی در دانشگاه کینگز در لندن کسانی که پاهای قوی دارند به همان اندازه ذهن تیزهوشی نیز دارند.

آمادگی جسمانی چندگانه

شاید در ذهنتان وقتی یک ورزشکار آمادگی جسمانی را تصور می کنید یک جوان ۲۵ ساله با عضلات شش تکه را مجسم کنید. اما با اطمینان کامل به شما می گویم که ورزش برای همه است و به سن و سطح ورزشی هیچ ارتباطی ندارد.

اگر بیشتر از 40 سال دارید این ورزش ها را انجام دهید
برچسب ها : آمادگی جسمانی،آمادگی جسمانی pdf،آمادگی جسمانی بانوان،آمادگی جسمانی برای کوهنوردی،آمادگی جسمانی چیست،آمادگی جسمانی در فوتبال،آمادگی جسمانی در ورزش،آمادگی جسمانی فوتبال،آمادگی جسمانی و ایروبیک،آمادگی جسمانی و فاکتورهای آن،اموزش یوگا و پیلاتس،تفاوت بین یوگا و پیلاتس،تفاوت یوگا و پیلاتس،تفاوت یوگا و پیلاتس چیست،دوچرخه سواری،دوچرخه سواری بانوان،دوچرخه سواری برهنه،دوچرخه سواری به انگلیسی،دوچرخه سواری در بارداری،دوچرخه سواری در دوران بارداری،دوچرخه سواری زنان،دوچرخه سواری کوهستان،دوچرخه سواری و لاغری،دوچرخه سواری و لاغری شکم،فرق بین یوگا و پیلاتس،فرق یوگا و پیلاتس،مقایسه یوگا و پیلاتس،ورزش برای میانسالان،ورزش در میانسالان،ورزش در میانسالی،ورزش زنان میانسال،ورزش شنا،ورزش شنا بانوان،ورزش شنا برای لاغری،ورزش شنا چیست،ورزش شنا زنان،ورزش شنا زنان اروپا،ورزش شنا و فواید آن،ورزش شنای بانوان،ورزش شنای زنان،ورزش شنای زنان خارجی،ورزش مناسب میانسالان،ورزش مناسب میانسالی،ورزش میانسال،ورزش میانسالان،ورزش میانسالی،ورزش و میانسالی،ورزش یوگا و پیلاتس،یوگا پیلاتس،یوگا و پیلاتس

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت