ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

واکنش پلیس به خبر کشف بمب در پایتخت

نویسنده: احمد اعجازی

واکنش پلیس به خبر کشف بمب در پایتخت

کشف بمب در تویسرکان,کشف بمب اتم,کشف بمب در شهرستان نور,کشف بمب در فاطمی,کشف بمب در تهران,کشف بمب در حرم امام رضا,کشف بمب در حرم حضرت معصومه,کشف بمب در یوسف اباد,کشف بمب در فاطمی,کشف بمب در خیابان فاطمی,بمب گذاری در ترکیه,بمب گذاری در استانبول,بمب گذاری ترکیه,بمب گذاری در تهران,بمب گذاری در آنکارا,بمب گذاری در بازار تهران,بمب گذاری استانبول,بمب گذاری بلژیک,بمب گذاری بروکسل,بمب گذاری در استانبول امروز,داعش تهران,داعش تهران هم می آییم,داعش در تهران,داعش فی تهران,داعش و تهران,داعش به تهران,داعش حمله به تهران,داعش در ایران تهران,فتح تهران داعش,داعش تهران را میگیریم,

تاریخ انتشار : شنبه, 05 تیر 1395

پلیس پایتخت توضیحاتی را درباره خبر کشف بمب آتش‌زا در یکی از مساجد تهران ارائه کرد.

به دنبال انتشار اخباری مبنی بر کشف بمب آتش‌زا در مسجد کنی واقع در میدان هروی خبرنگار ایسنا در پیگیری از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت باخبر شد که چنین خبری صحت نداشته و کشف بمب در پایتخت از اساس کذب است.

به گزارش ایسنا، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت در این‌باره اعلام کرد: حوالی غروب آفتاب امروز در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 خبر کشف بسته‌ای مشکوک به پلیس اطلاع داده شد که در پی آن بلافاصله ماموران و عوامل تیم چک و خنثی در مسجد کنی حاضر شده و اقدامات لازم را انجام دادند.

پس از بررسی تیم چک – خنثی مشخص شد که چنین گزارشی از اساس کذب بوده و صحت ندارد. بنابراین خبر کشف بمب ساعتی یا هر نوع مواد منفجره دیگر در پایتخت کذب است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با اشاره به برگزاری مراسم شب‌های قدر در مساجد، هیات‌ها، امامزاده‌ها و … اعلام کرد که امنیت کامل در شهر و مراکز مذهبی برقرار است و پلیس در این شب در آماده باش است و تاکنون نیز هیچ مورد ناامنی در پایتخت گزارش نشده است.

پلیس پایتخت به شایعه‌سازان و انتشاردهندگان اخبار غیررسمی و کذب هشدار داد که برهم زدن آرامش عمومی جامعه تخلف بوده و با این افراد برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

این مرکز همچنین از شهروندان نیز خواست تا اخبار را از منابع رسمی و موثق پیگیری کنند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت