ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

واکنش وزارت بهداشت به ماجرای بیماری که در حین عمل قلب باز دچار سوختگی شد

نویسنده: احمد اعجازی

واکنش وزارت بهداشت به ماجرای بیماری که در حین عمل قلب باز دچار سوختگی شد

وزارت بهداشت و درمان,وزارت بهداشت تلفن,وزارت بهداشت دانشگاههای مورد تایید,وزارت بهداشت معاونت آموزشی,وزارت بهداشت ارز,وزارت بهداشت ارز دانشجوی,وزارت بهداشت آدرس,وزارت بهداشت معاونت درمان,وزارت بهداشت استخدام,وزارت بهداشت به انگلیسی,عمل قلب باز چگونه است؟,عمل قلب باز چگونه انجام میشود,عمل قلب باز چیست,عمل قلب باز در سن بالا,عمل قلب باز عکس,عمل قلب باز خطرات,عمل قلب باز اپارات,عمل قلب باز برای بیماران دیابتی,عمل قلب باز با لیزر,عمل قلب باز و عوارض آن,

تاریخ انتشار : شنبه, 19 تیر 1395

مدیر کل دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت درباره بیماری که در هنگام جراحی عمل قلب باز دچار سوختگی شده بود، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایسنا، پیرو پخش فیلمی در شبکه های اجتماعی درباره بیماری که حین جراحی عمل قلب باز در یکی از بیمارستان‌های غیر دولتی دچار سوختگی شده بود، دکتر سید محمد حسین میردهقان در تشریح روند درمانی این بیمار، گفت: متاسفانه بیمار دچار سوختگی در حین عمل شده است که از عوارض بسیار غیرشایع و در عین حال شناخته شده عمل جراحی است.

وی افزود: اقدامات درمانی در مورد بیماری های اولیه با توجه به اینکه خود بیماری اصلی و عوامل همراه دارای ریسک بالا بوده‌اند، به درستی انجام شده است، اما در نحوه رسیدگی به خود عارضه سوختگی نقایصی مشاهده می شود.

وی ادامه داد: طبق هماهنگی‌های لازم با مسئولین بیمارستان غیردولتی و بیمارستان پشتیبان آن، اقدامات مورد نیاز انجام شده است و تا درمان مناسب سوختگی و رفع عوارض آن، بیمار با هزینه بیمارستان مبداء، تحت درمان قرار خواهد گرفت.

بنابر اعلام وبدا، میردهقان تاکید کرد: جهت بهبود روش‌های مراقبت در این بیمارستان غیر دولتی و جلوگیری از تکرار چنین حوادثی، اقدامات لازم در حال انجام است و علاوه بر این برخوردهای قانونی لازم با خود این حادثه به صورت مستقل انجام می‌شود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت