ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

واکنش رییس مجلس به آغاز برجام

نویسنده: احمد اعجازی

139407291610137326345004

برجام چیست,برجام چیست,برجام مخفف چیست,برجام در مجلس,برجام یعنی چه,برجام مجلس,برجام معنی,برجام تصویب شد,برجام ایران

ساعاتی پس از آغاز رسمی اجرای برجام، رئیس مجلس شورای اسلامی در یکی از مهم ترین روزهای کاری قوه مقننه در ماه های اخیر، سخنان خود را با این موضوع آغاز کرد تا به نوعی گوی سبقت را از دیگر مقامات در این خصوص برباید و از جمله نخستین مسئولانی باشد که درباره روز اجرا سخن می‌گوید.

   رئیس مجلس شورای اسلامی، آغاز برجام و رفع تحریم‌ها را تبریک گفت.

 

به گزارش «تابناک»، علی لاریجانی، در نشست علنی امروز (یکشنبه 27 دی) مجلس شورای اسلامی، در روزی که بودجه سال آینده پس از مدتی تاخیر به مجلس رسید، گفت: «حل پرونده هسته‌ای حاصل رهنمودهای مقام معظم رهبری و پایداری ملت ایران بود».
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برداشته شدن تحریم‌ها استقامت ملت را نشان داد، گفت: «راهنمایی‌های رهبر معظم انقلاب به‌عنوان نقش اول هم در ایجاد فناوری هسته‌ای در کشور و هم در تثبیت موقف ایران در موضوع هسته‌ای بسیار ارزشمند بود».
لاریجانی در ادامه افزود: «امروز، روز بسیار فرخنده‌ای است که تجلی اراده ملت بوده که موضوع هسته‌ای بحمدالله به نتیجه رسید و تحریم‌ها برداشته شد».
وی در ادامه با تشکر از تلاش دولت مردان در این خصوص، گفت: در اینجا لازم می‌دانم از آقای روحانی رئیس جمهور که تلاش زیادی در این رابطه داشت و وزیر امور خارجه و تیم مذاکره‌کننده که در 2 سال اخیر وقت زیادی را مصروف کردند تا این معضل از جلوی پای ملت برداشته شود، تشکر می‌کنم. دیشب همگان شاهد بودند که آخرین گام برای برداشته شدن تحریم‌ها برداشته شد که این اهمیت استقامت ملت را نشان داد، زیرا این راه، مسیر پرفراز و نشیبی بود که با پایداری و استقامت ملت ایران اراده خود را در این موضوع اساسی محقق کردند.
تلاش ویژه از پایمردی مردم بخش بعدی سخنان رئیس مجلس را به خود اختصاص داد. او در این باره گفت: «همچنین لازم است از تلاش‌های صورت گرفته و پایمردی ملت ایران سپاسگزاری صمیمانه‌ای کنم، به ویژه در اینجا باید از حمایت‌ها و هدایت‌های روشنگرانه رهبر معظم انقلاب درخصوص مسائل و ماجراهای مختلفی که در طول این 12 سال در موضوع هسته‌ای پیش آمد، تشکر و قدردانی کنم، راهنمایی‌های ایشان به‌عنوان نقش اول هم در ایجاد فناوری هسته‌ای در کشور و هم در تثبیت موقف ایران در موضوع هسته‌ای بسیار ارزشمند و یکه بود، قطعاً جایگاه ایشان در حل این پرونده در دوران اخیر بسیار ارزشمند و راهگشا بود. از هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب در ادوار مختلف که دولت‌های مختلف بر سر کار بودند و ارائه راهنمایی‌ها و رهنمودهای موثر از سوی ایشان جهت پیشبرد اهداف کشور سپاسگزاری می‌کنیم».
رئیس مجلس شورای اسلامی سخنانش را این گونه پایان داد: «آرزومند هستیم که با انجام اقدام روز گذشته، فضای جدیدی برای تلاش و ایجاد رونق در تولید کشور و سرمایه‌گذاری فراهم شود و دوره جدیدی برای جمهوری اسلامی ایران رقم بخورد».
برچسب ها : آملی لاریجانی قوه قضاییه،برجام ایران،برجام تصویب شد،برجام چيست،برجام چیست،برجام در مجلس،برجام مجلس،برجام مخفف چیست،برجام معنی،برجام يعني چه،بيوگرافي لاريجاني رئيس مجلس،بیوگرافی علی لاریجانی رئیس مجلس،بیوگرافی لاریجانی رئیس مجلس،بیوگرافی لاریجانی رییس قوه قضاییه،حمید رسایی لاریجانی،درگیری لاریجانی و رسایی،درگیری لفظی لاریجانی و رسایی،دعوای لاریجانی و رسایی،دکتر لاریجانی رئیس مجلس،سایت علی لاریجانی رئیس مجلس،سایت لاریجانی رئیس قوه قضاییه،سایت لاریجانی رئیس مجلس،سایت لاریجانی قوه قضاییه،علی لاریجانی رئیس مجلس،لاريجاني قوه قضائيه،لاریجانی برجام،لاریجانی چرا اینجوری میکنی،لاریجانی رئیس قوه قضاییه،لاریجانی رئیس مجلس،لاریجانی رئیس مجلس شد،لاریجانی رئیس مجلس نهم،لاریجانی رسایی،لاریجانی رییس قوه قضاییه،لاریجانی قوه قضاییه،لاریجانی کوچک زاده،لاریجانی و رسایی،مجادله لاریجانی و رسایی،نامه لاریجانی قوه قضاییه،وب سایت لاریجانی قوه قضاییه

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت