ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

واریز یارانه‌هایی که به اشتباه حذف شدند

نویسنده: علی باستانی

واریز یارانه‌هایی که به اشتباه حذف شدند

 

,حذف شدگان یارانه,حذف شدگان یارانه چه کسانی هستند,حذف شدگان یارانه نقدی,حذف شدگان یارانه خرداد,حذف شدگان یارانه خرداد 95,حذف شدگان یارانه95,حذف شدگان یارانه اردیبهشت 95,حذف شدگان یارانه خردادماه,اسامی حذف شدگان یارانه,حذف شدگان از یارانه,سامانه شکایت حذف شدگان یارانه نقدی,اسامی حذف شدگان یارانه نقدی,سامانه حذف شدگان یارانه نقدی,حذف شدگان از یارانه نقدی,حذف شدگان از یارانه نقدی بخوانند,سایت حذف شدگان یارانه نقدی,حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی,ثبت نام حذف شدگان یارانه نقدی,سامانه اعتراض حذف شدگان یارانه نقدی,حذف شدگان یارانه خرداد 95,اسامی حذف شدگان یارانه 94

 

نمایندگان مجلس با تصویب پیشنهادی برای الحاق به بودجه 95 دولت را موظف کردند تا یارانه‌ بگیرانی را که به اشتباه حذف شدند برگردانند.

نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس بند ط  تبصره 14 را با 144 رای موافق، 16 رای مخالف و 8 رای ممتنع از مجموع 228 نماینده حاضر در مجلس تصویب کرده که بر اساس آن یک عبارت به قانون بودجه 95 اضافه شده و به شرح زیر اصلاح می‌شود.

بر اساس اصلاح انجام شده در قانون بودجه 95 دولت موظف است پس از تصویب این قانون، نسبت به ثبت نام افرادی که موفق به ثبت نام برای دریافت یارانه نشده‌اند اقدام و پس از ثبت نام نسبت به پرداخت یارانه‌ی آنان و یا یارانه‌ی آنها که به اشتباه حذف گردیده است، اقدام کند.

ثبت نام در فرمانداری‌ها انجام می‌شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه در توضیح پشنهادش گفت: در جریان ثبت نام یارانه دولت به اشتباه برخی را حذف کرد و یا این که مثلا از چهار عضو یک خانواده یک نفر به اشتباه درج نشده است. این ها بیشتر برای خانواده‌های فقیر و تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی است که مشکلاتی را برای آنها به وجود آورده است و لازم است دولت این اشتباه را تسهیل کند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت