ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

واردات بی ‌ام‌ و میلیاردی با ارزمبادله ای

نویسنده: علی باستانی

واردات بی ‌ام‌ و میلیاردی با ارزمبادله ای

 

واردات بی ام و,واردات بی ام و i8,واردات بی ام و,واردات بی ام و سری 4,واردات خودرو بی ام و,قیمت خودروهای وارداتی بی ام و,شرکت واردات بی ام و,واردات بنز و بی ام و,قیمت خودرو وارداتی بی ام و,ارز مبادله ای,ارز مبادله ای چیست,ارز مبادله ای بانک مرکزی,ارز مبادله ای واردات,ارز مبادله ای موز,ارز مبادله ای برای خودرو,ارز مبادله ایی,ارز مبادله ای خودرو,ارز مبادله ای یعنی چه,ارز مبادله ای برای واردات خودرو,

 

از ابتدای سال بیش از 900 دستگاه بی ام و با اررزشی معادل 57.8 میلیون دلار وارد کشور شده که از این تعداد دو دستگاه بی ام و ارزشی بیش از 200 هزار دلار دارد و در بازار با قیمتی بیش از یک میلیارد تومان به فروش می رسد. نکته جالب واردات این خودروها با ارز مبادله ای است.

بنا به آمار منتشر شده از ابتدای سال تا پایان تیرماه 954 دستگاه خودروی بی ام و از عمان، امارات، آلمان و کویت وارد کشور شده است.

در بین این خودروها دو دستگاه بی ام و مدل 8I هیبریدی دیده می شود که ارزش هر یک بیش از 200 هزار دلار اعلام شده است و یکی از این خودروها در تیرماه به کشور وارد شده است.

این در حالی است که اواخر خرداد ماه اعلام شد که محدودیت های واردات خودرو تغییر کرده و واردات خودروهای بالای 100 هزار دلار ممنوع شده است.

ارزش ریالی  هر یک از این دو بی ام و بیش از 600 میلیون است و جالب اینکه این خودروها با ارز مبادله ای به کشور وارد شدند و در بازار با قیمتی بیش از یک میلیارد و 100 میلیون تومان به فروش می رسند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت