ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

هیوندای و گوگل همکار می‌شوند

نویسنده: علی باستانی

هیوندای و گوگل همکار می‌شوند

 

هیوندای,هیوندای i20,هیوندای النترا,هیوندای اکسنت,هیوندای ولستر,هیوندای ولستر 2016,هیوندای جنسیس,هیوندای i40,هیوندای توسان,هیوندای کوپه,همکاری گوگل ادسنس,همکاری گوگل با ایران,همکاری با گوگل,همکاری با شرکت گوگل,دعوت به همکاری گوگل,

 

هیوندای و گوگل احتمالا در آینده نزدیک همکار خواهند شد. به نقل از اوگاید، جونگ جین هائنگ رئیس هیوندای تایید کرده که دو شرکت ممکن است در برخی زمینه‌های مشترک همکاری داشته باشند و خودروساز کره ای در حال مذاکره با گوگل درباره یک همکاری احتمالی است.
هیوندای یکی از اولین خودروسازانی است که بیشترین استفاده را از سیستم های عامل خودرویی اندروید اتو و اپل کارپلی می‌برد اما در زمینه فن آوری خودروهای خودران از سایر رقبا عقب مانده است.

خودروهای متصل و خودران به یکی از حوزه های تمرکز خودروسازان در سراسر جهان تبدیل شده اند و هیوندای احتمالا مجبور به همکاری با شرکت‌هایی همچون برای ماندن از عرصه رقابت است.

این شرکت موضوع مذاکرات با گوگل و اینکه آیا این مذاکرات درباره فن آوری های خودران است، تایید نکرده است اما با توجه به سرمایه گذاری سنگین گوگل روی خودروهای خودران به احتمال زیاد این همکاری در این زمینه است.

پیشتر در سال جاری گوگل و فیات کرایسلر نیز همکاری را در زمینه تجهیز خودروهای مینی ون پاسیفیکا به فن آوری خودران اعلام کرده بودند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت