ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن

نویسنده: علی باستانی

%d9%87%d9%86%d8%b1%d9%85%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%a8%db%8c-%d9%88%d8%b7%d9%86-%db%8c%d8%a7-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d9%88-%d9%88%d8%b7%d9%86

 

,هنرمندان ایرانی,هنرمندان ایرانی که خودکشی کردند,هنرمندان ایرانی و همسرانشان,هنرمندان ایرانی در برزیل,هنرمندان ایرانی در جام جهانی,هنرمندان ایرانی مقیم امریکا,هنرمندان ایرانی قبل از اسلام,هنرمندان ایرانی زن,هنرمندان ایرانی و خانواده هایشان,هنرمندان ایرانی در خارج از کشور,بازیگران ایرانی که خودکشی کردند,عکسهای هنرمندان ایرانی و همسرانشان,تصاویر هنرمندان ایرانی و همسرانشان,هنرمندان زن ایرانی و همسرانشان,هنرمندان ایرانی با همسرانشان,بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرانشان,تصاویر بازیگران ایرانی و همسرانشان,بازیگران معروف ایرانی و همسرانشان,بازیگران مرد ایرانی و همسرانشان,عکس بازیگران ایرانی و همسرانشان 95,هنرمندان ایرانی در برزیل 2016,هنرمندان ایرانی در برزیل جام جهانی,هنرمندان ایران در برزیل,هنرمندان ایران در برزیل عکس,هنرمندان ایرانی در برزیل,بازیگران ایرانی در برزیل,بازیگران ایرانی در برزیل 2016,بازیگران ایرانی در برزیل عکس,بازیگران ایرانی در برزیل فیلم,هنرمندان ایرانی در جام جهانی 2016,هنرمندان ایرانی در جام جهانی فوتبال برزیل,هنرمندان ایران در جام جهانی,هنرمندان ایران در جام جهانی برزیل,هنرمندان ایران در جام جهانی 2016,بازیگران ایرانی در جام جهانی,بازیگران ایرانی در جام جهانی برزیل,هنرمندان ایرانی در جام جهانی,بازیگران ایرانی در جام جهانی 2016 برزیل,خوانندگان ایرانی مقیم امریکا,خوانندگان ایرانی مقیم امریکا,بازیگران ایرانی مقیم آمریکا,عکس خوانندگان ایرانی مقیم امریکا,اسامی خوانندگان ایرانی مقیم امریکا,عکسهای خوانندگان ایرانی مقیم امریکا,خوانندگان زن ایرانی مقیم امریکا,بیوگرافی خوانندگان ایرانی مقیم امریکا,تصاویر خوانندگان ایرانی مقیم امریکا,هنرمندان ایرانی قبل از اسلام برای تزیین سطوح دیوارها,هنرمندان ایرانی قبل از اسلام,هنرمندان ایرانی قبل از اسلام برای تزئین دیوار,هنرمندان ایرانی قبل از اسلام برای تزیین سطوح,هنرمندان ایرانی قبل از اسلام برای تزیین سطوح دیوار,هنرمندان ایرانی قبل از اسلام برای تزیین دیوارها,هنرمندان ایرانی قبل از اسلام تزیین سطوح دیوارها,هنرمندان ایران قبل از اسلام,نام هنرمندان ایرانی قبل از اسلام,هنرمندان ایرانی زن,هنرمند ایرانی زن,هنرمندان زن ایرانی عکس,هنرمندان زن ایرانی بی حجاب,هنرمندان زن ایرانی قدیمی,هنرمندان زن ایرانی در برزیل,بازیگران ایرانی زن,بازیگران ایرانی زن بی حجاب,بازیگران ایرانی زن و شوهر,بازیگران ایرانی و خانواده هایشان,بازیگران ایرانی و خانواده هایشان,عکسهای بازیگران ایرانی و خانواده هایشان,تصاویر بازیگران ایرانی و خانواده هایشان,عکس جدید بازیگران ایرانی و خانواده هایشان,بازیگران ایرانی در خارج از کشور,خوانندگان ایرانی در خارج از کشور,عکس هنرمندان ایرانی در خارج از کشور,هنرمندان ایرانی خارج از کشور,بازیگران ایرانی در خارج از کشور,هنرمندان ایرانی مقیم خارج از کشور,عکس بازیگران ایرانی در خارج از کشور,بازیگران زن ایرانی در خارج از کشور,عکسهای بازیگران ایرانی در خارج از کشور

 

در این مطلب برخی بازیگران دارای دو وطن معرفی می شوند؛ یک وطن در تهران برای کار و دیگری خارج از کشور یا در شهرستان های ایران برای زندگی. البته بازیگرانی هستند که مدام در سفر تفریحی بیرون از تهران یا خارج از کشور هستند .
اما این مجال فقط به آنهایی پرداخته که به طور موقت یا برای همیشه از پایتخت بیرون رفته و فقط برای بازی و گاه گاهی در تهران دیده می شوند و البته در فهرست چند هزار بازیگر، هنر پیشه های بسیاری چونان دیگر قشرها در سال های گذشته دارای دو وطن شده اند و هرروز هم افزوده می شوند، در این نگاه گذرا فقط به برخی از نامدارترین ها اشاره می شود.

پروانه معصومی: در تهران زاده شده اما از بیست سال پیش زندگی آرام بخش و هوای سالم شمال کشور در استان گیلان را به شهر نشینی برتر دانست. او زندگی بی هیاهو را همراه پرورش گل و درختان در روستای طاهر گوراب شهرستان صومعه سرا برگزیده است.

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

کتایون ریاحی: پیش از بدرود بر دنیای بازیگری، از زندگی در تهران هم خداحافظی کرد و  نقش اول زندگی خودش شد و از چند سال گذشته، جزیره زیبای کیش را برای سکونت در کنار همسر و پسرش انتخاب کرد. وی سفرهایی هم به مناطق محروم از سیستان و بلوچستان ایران تا کشور های آفریقا داشته و مدیر عامل یک شرکت خیریه است.

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

مهدی فقیه: پدر دوست داشتنی سینما به ویژه فیلم «هور در آتش» پس از تحصیل در  تئاتر در ایران با گرفتن بورسیه به دانشگاه «ونسان» فرانسه رفت و سال 1357 به ایران بازگشت. وی در اصل شیرازی است و از ابتدا در همان شیراز زندگی کرده و فقط برای بازی به تهران می آید. او در شهر خودش به نجاری مشغول است.

 هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

الناز شاکردوست: که دوران دانشجویی اش در دانشکده هنر و معماری بیشتر مشغو ل بازی در سینما بود، چند سالی است برای افزودن دانش هنری خود در لندن اقامت دارد و پس ار پایان دوران آموزشی اش به ایران باز می گردد.
هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

شبنم قلی خانی: با مجموعه «مریم مقدس» در هجده ساله گی در عالم بازیگری مطرح شد و در سال های گذشته همراه همسر و دختر خردسالش ساکن استرالیا بودند. او علت سفر به استرالیا را به دست آوردن دانش هنری، و تحصیل در حرفه کارگردانی اعلام کرده است. وی چند ماه گذشته به ایران آمده و قصد ماندن دارد.

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

کمند امیر سلیمانی: را همه با نقش «آذر» در سریال «پدر سالار» می شناسند.او چند سالی به دلیل شغل همسرش با زندگی در دبی که فقط دو ساعت با هواپیما از ایران فاصله دارد، خودش را از سینما دور کرد و در یکی دو سال گذشته دوباره در فضاهای هنری پررنگ شده است.

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

گوهر خیراندیش: کمتر بازی ضعیفی در کارنامه دارد و همواره بازیگر پرطرفداری در ایران بوده است. وی برای تحصیل فرزند و همچنین برای تدریس و زندگی در رفت و آمد به آمریکا است.

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

بهرام رادان:  هم به واسطه سوپر استاری در سینما، کافه داری و مدلینگ، همواره جایگاه اجتماعی خوبی در ایران داشته است. مدتی است که روزگار او در کشور کانادا هم می گذرد اما تصویر او بر تابلوهای تبلیغاتی بزرگراه های ایران دیده می شود.

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

میترا حجار:  حدود یک دهه پیش در اوج شهرت از ایران رفت و سه سال در فرانسه زندگی کرد. همچنین برای تحصیل در رشته کارگردانی به آمریکا سفر داشت اما سرانجام به ایران بازگشت و دوباره بازی را از سر گرفت اما این بار نه در نقش های سوپراستاری.

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

گلوریا هاردی: پدری فرانسوی و مادری ایرانی دارد و در پاریس زاده و بزرگ شده است. هر چند که پیش تر نیز تجربه هایی در بازیگری داشته است اما سریال «کیمیا» او را معرفی کرد و ازدواجش با ساعد سهیلی به سرعت خبر ساز شد و توجه عموممی را به خود گرفت. او در فرانسه به کلاس بازیگری می رفت و هاردی سه سال است که به ایران آمده است و در حال حاضر وطن او اینجاست و حرفه اصلی خود را موسیقی می داند نه بازیگری.

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

حسام نواب صفوی: آقای سفید و مشکی پوش که افزون بر بازیگری به نوازنده گی و وکالت هم مشغول است، در تهران زاده شده و دوران کودکی اش را در آمریکا سپری کرده و گردشگری در دنیا را تا امروز تجربه کرده است. از سه برادر او، دو برادر در آمریکا و یک برادر هم در آفریقای جنوبی زندگی می کنند. وی چند ماه گذشته در کشور بلژیک بود که به دلیل بمب گذاری داعش به ایران آمد و در رسانه های مجازی از سپاه ایران خواست تا امنیت اروپا را نیز به دست بگیرند و برای اظهار نظرهایش مورد نقد بسیاری قرار گرفت.

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

محمد رضا گلزار:  مهندس و گیتاریست و سوپر استار یک دهه گذشته، و بازیگر و مدل تبلیغاتی امروز،؛ بیشتر وقت خود را در مدلینگ سپری می کند و برای این حرفه در کشور های گوناگونی دیده می شود. او در کشور امارت هم مشغول تجارت است. وی تا دو ماه گذشته در هندوستان مشغول بازی در فیلم «سلم بمبئی» بود.

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

اکبر عبدی: ستاره آذری بی همتای سینمای کمدی در سال گذشته با خبر مهاجرت به آلانیا ترکیه رسانه ای شد اما خبر مهاجرت را رد کرد و خبر خرید خانه در این کشور همسایه را به علت هم زبانی،استراحت، آب و هوا و بیماری اش تایید کرد.

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

زیبا بروفه: با«مجید دلبندم» همچنان شهرت دارد. او چندین سال گذشته را در جزیره زیبای کیش وسط خلیج فارس با خانواده اش سر می کند تا از استرس و شلوغی و دود تهران دور باشد.

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

فلور نظری: در عکس های اینستاگرامی از آن سوی آب ها فعال است. در طول سال بین ایران و آلمان سفر می کند و به معنای واقعی دو وطن دارد. در آلمان و تهران زندگی می کند و در ایران بازی دارد.

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

فریبرز عرب نیا: فقط در فصل تابستان برای بازیگری در ایران فرصت دارد و بیشتر زندگی اش را در کنار فرزندش در آمریکا می گذراند که در حال تحصیل است. او گفته که قصد اقامت دائمی ندارد و تنها می خواهد مثل رفیق در کنار پسرش باشد.

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

پیمان معادی: زاده نیویورک است و این روزها در آمریکا مشغول نوشتن فیلم نامه ای به نام «خندنده» با رامبد جوان، امیر رضا کوهستانی و پویا مهدوی زاده شده است. همین طور سرگرم بازی در سریال«جنایت» برای شبکه «HBO»است. بازی معادی در فیلم «کمپ ایکس ری» تشویق رسانه های آمریکایی را همزمان با اکران عمومی داشته است تا جایی  که سایت رسمی «راجر ایبرت» درباره او نوشته است: «پیمان معادی می تواند پسرخاله داستین هافمن در خاورمیانه باشد.»

هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 ) - ناقص

امید آهنگر: بازیگر «علی کوچولو» دهه 60 را همه می شناسند. او این روزها در هلند مشغول تحصیل و فیلم سازی است وی از فضای هنری ایران فاصله گرفته چرا که معتقد است دست اندر کاران هنری کشور، با تصمیم های نه چندان درست باعث می شوند که بسیاری مجبور به ادامه فعالیت در خارج از وطن باشند.

 هنرمندان ایرانی بی وطن یا با دو وطن(نمایه 1 )

و … روز به روز بر بیکاری بازیگران در شهر خودشان افزوده می شود و البته بر حمایت کشور های دیگر از رزومه فرهنگی هنرمندان ما افزوده می شود. همان بس که از مهمترین راه های مهاجرت، داشتن رزومه هنری است که ابتدا موجب مهاجرت فصلی و سپس مهاجرت همیشه گی هنرمندان به شهر یا دیار دیگری است. گویی این ماجرا، ناخوشایندی متولیان فرهنگی را به دنبال ندارد. این حکایت ادامه دارد تا آن روز که امنیت شغلی و حرفی ای و نفس کشیدن در هوای آلوده تهران شوخی باشد …

برچسب ها : اسامی خوانندگان ایرانی مقیم امریکا،بازيگران ايراني در خارج از كشور،بازيگران ايراني و خانواده هايشان،بازیگران ایرانی در برزیل،بازیگران ایرانی در برزیل 2016،بازیگران ایرانی در برزیل عکس،بازیگران ایرانی در برزیل فیلم،بازیگران ایرانی در جام جهانی،بازیگران ایرانی در جام جهانی 2016 برزیل،بازیگران ایرانی در جام جهانی برزیل،بازیگران ایرانی در خارج از کشور،بازیگران ایرانی زن،بازیگران ایرانی زن بی حجاب،بازیگران ایرانی زن و شوهر،بازیگران ایرانی که خودکشی کردند،بازیگران ایرانی مقیم آمریکا،بازیگران ایرانی و خانواده هایشان،بازیگران زن ایرانی در خارج از کشور،بازیگران مرد ایرانی و همسرانشان،بازیگران معروف ایرانی و همسرانشان،بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرانشان،بیوگرافی خوانندگان ایرانی مقیم امریکا،تصاویر بازیگران ایرانی و خانواده هایشان،تصاویر بازیگران ایرانی و همسرانشان،تصاویر خوانندگان ایرانی مقیم امریکا،تصاویر هنرمندان ایرانی و همسرانشان،خوانندگان ايراني مقيم امريكا،خوانندگان ایرانی در خارج از کشور،خوانندگان ایرانی مقیم امریکا،خوانندگان زن ایرانی مقیم امریکا،عکس بازیگران ایرانی در خارج از کشور،عکس بازیگران ایرانی و همسرانشان 95،عکس جدید بازیگران ایرانی و خانواده هایشان،عکس خوانندگان ایرانی مقیم امریکا،عکس هنرمندان ایرانی در خارج از کشور،عکسهای بازیگران ایرانی در خارج از کشور،عکسهای بازیگران ایرانی و خانواده هایشان،عکسهای خوانندگان ایرانی مقیم امریکا،عکسهای هنرمندان ایرانی و همسرانشان،نام هنرمندان ایرانی قبل از اسلام،هنرمند ایرانی زن،هنرمندان ايراني در برزيل،هنرمندان ايراني در جام جهاني،هنرمندان ايراني زن،هنرمندان ايراني قبل از اسلام،هنرمندان ايراني قبل از اسلام براي تزيين سطوح ديوار،هنرمندان ایران در برزیل،هنرمندان ایران در برزیل عکس،هنرمندان ایران در جام جهانی،هنرمندان ایران در جام جهانی 2016،هنرمندان ایران در جام جهانی برزیل،هنرمندان ایران قبل از اسلام،هنرمندان ایرانی،هنرمندان ایرانی با همسرانشان،هنرمندان ایرانی خارج از کشور،هنرمندان ایرانی در برزیل،هنرمندان ایرانی در برزیل 2016،هنرمندان ایرانی در برزیل جام جهانی،هنرمندان ایرانی در جام جهانی،هنرمندان ایرانی در جام جهانی 2016،هنرمندان ایرانی در جام جهانی فوتبال برزیل،هنرمندان ایرانی در خارج از کشور،هنرمندان ایرانی زن،هنرمندان ایرانی قبل از اسلام،هنرمندان ایرانی قبل از اسلام برای تزئین دیوار،هنرمندان ایرانی قبل از اسلام برای تزیین سطوح دیوارها،هنرمندان ایرانی قبل از اسلام تزیین سطوح دیوارها،هنرمندان ایرانی که خودکشی کردند،هنرمندان ایرانی مقیم امریکا،هنرمندان ایرانی مقیم خارج از کشور،هنرمندان ایرانی و خانواده هایشان،هنرمندان ایرانی و همسرانشان،هنرمندان زن ایرانی بی حجاب،هنرمندان زن ایرانی در برزیل،هنرمندان زن ایرانی عکس،هنرمندان زن ایرانی قدیمی،هنرمندان زن ایرانی و همسرانشان

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت