ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

هشدار به تیم ملی؛ تدارک وسیع قطر علیه ایران

نویسنده: احمد اعجازی

هشدار به تیم ملی؛ تدارک وسیع قطر علیه ایران

بازی های تیم ملی,بازی های تیم ملی فوتبال ایران,بازی های تیم ملی والیبال,بازی های تیم ملی والیبال در لیگ جهانی,بازی های تیم ملی فوتبال,بازی های تیم ملی در جام جهانی,بازی های تیم ملی امید,بازی های تیم ملی فوتبال افغانستان,بازی های تیم ملی افغانستان,بازی های تیم ملی بسکتبال,تیم قطر,تیم فوتبال قطر,تیم السد قطر,تیم لخویای قطر,تیم الاهلی قطر,تیم لخویا قطر,تیم الجیش قطر,تیم ملی قطر,تیم الوکره قطر,تیم الریان قطر,ایران و قطر,ایران و قطر فوتبال,ایران و قطر,ایران و قطر فوتبال,ایران و قطر نتیجه,ایران و قطر 2016,قطر وایران مباشر,بازی ایران و قطر چه ساعتی است؟,روابط ایران و قطر,والیبال ایران و قطر,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 20 تیر 1395

در روزهایی که تیم ملی ایران خواب است، قطر تدارک وسیعی برای بازی با تیم های دیگر می بیند.

خبرورزشی- تیم ملی ایران تعطیل است و هنوز برنامه اردوهایش قبل از بازی قطر مشخص نیست ولی حریف شدیدا مشغول برنامه ریزی است. طبق اعلام فدراسیون فوتبال قطر، این تیم از امروز اردوی آماده سازی خود را در دوحه آغاز می کند. روزنامه الشرق قطر نوشت: «تمام باشگاهها بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی قرار داده اند.» اما این تازه شروع اردوهای آماده سازی قطر است. پس از این اردو، بازیکنان به استراحتی کوتاه می روند و پس از آن در روز اول اوت(11 مرداد) اردوی خود را دوباره برگزار می کنند که در واقع این اردو مهمترین مرحله آماده سازی قطر است.
طبق برنامه این تیم روز نهم مرداد در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی عراق می رود. این اولین محک جدی قطری هاست. سپس آنها راهی سوئیس می شوند و تا روز 20 اوت(30 مرداد) ادامه خواهد داشت. قطر قرار است در سوئیس دو بازی دوستانه انجام دهد. اولین بازی مقابل تیم رئال بتیس اسپانیاست و دومین بازی هم روز 28 مرداد مقابل اردن خواهد بود. روزنامه الشرق می نویسد: «هدف سرمربی قطر در اردوی سوئیس بیشتر کارهای بدنی است تا قطر را برای بازی ایران کاملا آماده کند.»
پس از پایان اردوی سوئیس، تیم ملی قطر به دوجه برمی گردد و سپس آخرین مرحله آماده سازی خود را انجام می دهد. آنها مقابل تایلند بازی می کنند که آخرین دیدارشان قبل از تقابل با ایران است. روزنامه الشرق در گزارش خود به نکته ای اشاره می کند که دقیقا در ایران وجود ندارد: «قطر برای موفقیت نیاز به یک همدلی دارد تا بتواند رویای خود را برای رسیدن به جام جهانی تحقق بخشد.»

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت