ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

هزینه گردشگری در ماه چقدر است؟

نویسنده: علی باستانی

هزینه گردشگری در ماه چقدر است؟

 

هزینه گردشگری در مالزی,هزینه گردشگری در استانبول,هزینه گردشگری در دبی,هزینه گردشگری در ترکیه,هزینه گردشگری در کیش,هزینه گردشگری در تایلند,هزینه گردشگری ترکیه,هزینه گردشگری,هزینه گردشگری در پاریس,هزینه گردشگری کیش,

 

روسیه اعلام کرد که برای انجام سفرهای گردشگری فضایی به ماه براساس درخواست های ارائه شده برنامه ریزی می کند که هزینه آن برای هر نفر 120 میلیون دلار خواهد بود.
ولادیمیر سونتسف مدیرکل انرگیا بزرگ ترین شرکت فضایی روسیه وابسته به شرکت دولتی روس کاسموس ضمن اعلام این خبر افزود: براساس برنامه ریزی در حال انجام متقاضیان با استفاده از فضای پیمای پیشرفته و مجهز سایوز برخوردار از امکانات لازم راهی سفر به ماه خواهند شد.
روزنامه ایزوستیا امروز (شنبه) به نقل از وی نوشت: گردشگران در قالب این سفر می توانند یک بار مدار کره ماه را دور بزنند.
رییس شرکت انرگیا افزوده است: تاکنون هشت نفر از جمله یگ زوج ژاپنی و همچنین جیمز کامرون کارگردان آمریکا برای حضور در این سفر فضایی ابراز آمادگی کرده اند که با تکمیل فهرست علاقه مندان به سفرهای کره ماه، اقدام های گسترده را در این زمینه آغاز می کنیم.
سونتسف گفت: برآوردها نشان می دهد که هزینه این سفر برای هر نفر که نخستین پرواز آن سال 2020 خواهد بود، 120 میلیون دلار است.
انوشه انصاری دانشمند ایرانی نیز چندی پیش در قالب برنامه های روسیه با فضای پیمای این کشور و هزینه ای 20 میلیون دلاری به فضا پرواز کرد.

نظرات کاربران
1 دیدگاه

  1. من خیلی جاها شنیدم که خانم انصاری فقط هزینه کرده و رفته و دانش خاصی نداشته نداشتن کاش اینو برامون روشن میکردین مرسی

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت