ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

هر متر مسکن در شهرک غرب چند؟

نویسنده: احمد اعجازی

هر متر مسکن در شهرک غرب چند؟

رهن مسکن در شهرک غرب,آپارتمان در شهرک غرب,اپارتمان در شهرک غرب تهران,قیمت مسکن در شهرک غرب تهران,قیمت مسکن در شهرک غرب,اجاره مسکن در شهرک غرب,آژانس مسکن در شهرک غرب,اجاره مسکن در شهرک غرب تهران,رهن مسکن در شهرک غرب,مسکن شهرک غرب,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 24 مرداد 1395

بر اساس فایل‌های موجود، قیمت هر مترمربع از واحدهای مسکونی در شهرک غرب از چهار میلیون تومان شروع می‌شود و تا 30 میلیون تومان ادامه دارد.

به گزارش اقتصادنیوز شهرک غرب یا شهرک قدس، در منطقه دو شهرداری واقع شده است. بر اساس جست‌وجو در میان فایل‌ خانه‌های فروشی در شهرک غرب، ارزان‌ترین خانه از لحاظ قیمت کل، مربوط به واحدی 52متری و 14 سال ساخت واقع در خیابان سپهر است که با قیمت 330 میلیون تومان به فروش می‌رسد، همچنین گران‌ترین منزل مسکونی آگهی شده در این منطقه مربوط به واحدی 500متری و 12 سال ساخت در خیابان هرمزان است که با قیمت هفت میلیارد و 500 میلیون تومان آگهی شده است.

همچنین در میان آگهی خانه‌های فروشی در شهرک غرب، ارزان‌ترین واحد با قیمت هر متر مربع چهار میلیون تومان و گران‌ترین با قیمت هر متر مربع 30 میلیون تومان به فروش می‌رسد که ارزان‌ترین مربوط به واحدی 150متری و 15 سال ساخت در طبقه همکف آپارتمانی در فاز شش شهرک است و گران‌ترین مربوط به واحدی در خیابان بوستان است که زیربنای آن 140 متر و سن بنای آن 20 سال است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت