ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

هدیه آدیداس به قهرمانان المپیک

نویسنده: علی باستانی

هدیه آدیداس به قهرمانان المپیک

 

کارت هدیه آدیداس,قهرمانان المپیک,قهرمانان المپیک والیبال,قهرمانان المپیک ایران,قهرمانان المپیک کشتی,قهرمانان المپیک فوتبال,قهرمانان المپیک 2016,قهرمانان المپیک لندن,قهرمانان المپیک 2016ایران,قهرمانان المپیکی ایران,قهرمانان المپیک جهان,آدیداس,آدیداس ایران,آدیداس تهران,آدیداس ونک,آدیداس پالادیوم,آدیداس کتونی,آدیداس سوپراستار,آدیداس مخفف چیست؟,آدیداس در ایران,آدیداس الماس ایران,شرکت آدیداس,شرکت آدیداس در ایران,شرکت آدیداس در تهران,شرکت آدیداس کجاست,شرکت آدیداس ایران,شرکت آدیداس باورس,شرکت آدیداس تهران,شرکت آدیداس,تاریخچه شرکت آدیداس,سایت شرکت آدیداس,

 

شرکت آدیداس که از سال گذشته به نمایش پتانسیل فناوری چاپ سه‌بعدی در کفش‌های ورزشی خود پرداخته، اکنون اعلام کرده که به مدال‌آوران المپیک 2016 ریو یک جفت از این کفش‌ها هدیه خواهد کرد.
به نقل از انگجت، هنوز نمی‌توان در مورد قابل استفاده بودن کفش‌های چاپی سه‌بعدی نظر داد اما برخی از تولیدکنندگان پوشاک ورزشی در تلاش برای تولید نمونه‌های جدید بوده و حتی در برخی موارد از فناوری چاپ سه‌بعدی در تولید نمونه اولیه کفی کفش استفاده کرده‌اند.
آدیداس سال گذشته با محصولات مفهومی مانند کفش ورزشی سه‌بعدی فیوچرکرافت(Futurecraft) به نمایش پتانسیل این فناوری پرداخت که بخش‌هایی از آن با مواد چاپی سه‌بعدی ساخته شده بود.

این شرکت اکنون یک نمونه آماده استفاده را برای ورزشکاران تحت حمایت خود در المپیک ریو تولید کرده و آن را “کفش چاپی سه‌بعدی برندگان” نامیده است و همانطور که پیداست، تنها به مدال‌آوران اهدا خواهد شد.

این کفش برخلاف مفهوم فیوچرکرافت، دارای رویه فناوری پرایم‌نیت(primeknit) و کفی چاپی سه‌بعدی است. پشتی کفش نیز با چاپ سه‌بعدی ساخته شده که تا پیش از دیده نشده است. آدیداس با ادغام پشتی کفش به کفی توانسته از فرآیند مرسوم چسب زدن یا دوختن بخش‌های مختلف کفش خودداری کند.

 کتانی 3بعدی، هدیه آدیداس به قهرمانان المپیک
این کفش با موفقیت آزمایش و تایید شده و می‌توان از آن برای دویدن استفاده کرد. هنوز جزئیاتی در مورد نمونه فروشی این کفش ارائه نشده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت