ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

«هتل ترانسیلوانیا» در تلویزیون شعبه می‌زند

نویسنده: علی باستانی

«هتل ترانسیلوانیا» در تلویزیون شعبه می‌زند

 

هتل ترانسیلوانیا,هتل ترانسیلوانیا 2,هتل ترانسیلوانیا 3,هتل ترانسیلوانیا 1 دوبله فارسی,هتل ترانسیلوانیا ۲,هتل ترانسیلوانیا 4,هتل ترانسیلوانیا 1,هتل ترانسیلوانیا 2 دوبله گلوری,هتل ترانسیلوانیا 2 دوبله فارسی,هتل ترانسیلوانیا 3 دوبله فارسی,فیلم هتل ترانسیلوانیا 2,فیلم هتل ترانسیلوانیا,فیلم هتل ترانسیلوانیا دوبله فارسی,فیلم هتل ترانسیلوانیا 2 دوبله فارسی,فیلم هتل ترانسیلوانیا ۲,فیلم هتل ترانسیلوانیا,دانلود فیلم هتل ترانسیلوانیا,دانلود فیلم هتل ترانسیلوانیا 2,دانلود فیلم هتل ترانسیلوانیا دوبله فارسی,دانلود فیلم هتل ترانسیلوانیا با دوبله فارسی,

 

فیلم سینمایی موفق انیمیشنی هتل ترانسیلوانیا حالا قرار است به صورت یک مجموعه تلویزیونی هم تهیه شود. تولید این مجموعه تلویزیونی در شرایطی در دستور کار واحد انیمیشن شرکت فیلمسازی سونی قرار گرفته که تولید نسخه‌های جدید سینمایی آن همچنان ادامه دارد.
فیلم سینمایی موفق انیمیشنی هتل ترانسیلوانیا حالا قرار است به صورت یک مجموعه تلویزیونی هم تهیه شود. تولید این مجموعه تلویزیونی در شرایطی در دستور کار واحد انیمیشن شرکت فیلمسازی سونی قرار گرفته که تولید نسخه‌های جدید سینمایی آن همچنان ادامه دارد. تصمیم اخیر شرکت سونی با تعجب و شگفتی تحلیلگران هنری همراه بوده است.

آنها می‌گویند کمپانی‌های بزرگ فیلمسازی، معمولا زمانی که نمایش عمومی موفقیت‌آمیز محصولاتشان ادامه دارد، سراغ تبدیل آن به یک کار تلویزیونی نمی‌روند. اما شرکت سونی عقیده دارد تولید مجموعه تلویزیونی هتل ترانسیلوانیا، لطمه‌ای به نسخه دنباله‌دار سینمایی آن نخواهد زد. این در حالی است که کاراکترهای محوری مجموعه، همان چهره‌های آشنای داستان نسخه سینمایی هستند. در اینجا، فقط داستان‌ها و ماجراجویی‌ها کمی تغییر خواهد کرد. گروه سازنده نسخه سینمایی هم، همکاری نزدیکی با نسخه تلویزیونی خواهد داشت. تا اینجای کار معلوم شده که آدام سندلر به‌عنوان صداپیشه با نسخه تلویزیونی همکاری می‌کند. او در مجموعه فیلم سینمایی هتل ترانسیلوانیا به جای شخصیت اصلی داستان کنت دراکولا صحبت کرده است.

این مرد ماجراجو در داستان فیلم، مجبور می‌شود برخلاف میل باطنی‌اش، دختر خون‌آشام خود را به عقد یک جوان معمولی درآورد. فیلمنامه نسخه تلویزیونی را مایکل مک کولرس با یاری یک تیم پنج نفره فیلمنامه‌نویس می‌نویسد. گنادی تارتاکوفسکی کارگردان نسخه سینمایی هم، کارگردان اپیزودهای مختلف مجموعه خواهد بود.

تارتاکوفسکی به عنوان کارگردان سومین قسمت نسخه سینمایی هم انتخاب شده است. این فیلم برای نمایش عمومی در اواخر تابستان 2018 آماده می‌شود. اما مجموعه تلویزیونی یک سال زودتر از آن، یعنی تابستان 2017 به روی آنتن می‌رود. مدیران شرکت سونی باور دارند پخش مجموعه تلویزیونی کمک می‌کند تا تعداد بیشتری از تماشاگران سینما در سال 2018 به دیدن قسمت سوم فیلم بروند. آدام سندلر که به عنوان تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار هم با هر دو نسخه سینمایی و تلویزیونی همکاری دارد، از اقدام شرکت سونی پشتیبانی کرده و می‌گوید: نباید تصور کنیم یک مجموعه تلویزیونی، مانعی در راه موفقیت یک فیلم موفق سینمایی است. وقتی فیلمی خوش ساخت و قوی است، تماشاگران از آن استقبال لازم را می‌کنند. برای همین قرار شد نسخه تلویزیونی هتل ترانسیلوانیا هم در دستور کار تولید قرار گیرد. همه ما اطمینان داریم تماشاگران از هر دو نسخه سینمایی و تلویزیونی، استقبال خوبی خواهند کرد.

فصل اول مجموعه در 13 اپیزود نیم ساعته تولید خواهد شد و از حالا تدارک تولید فصل‌های بعدی آن هم دیده شده است. داستان مجموعه در هتل نامتعارف ترانسیلوانیا رخ می‌دهد، جایی که دراکولای معروف در آن کار و زندگی می‌کند. اما این دراکولا هیچ شباهتی به همتایان ترسناک سینمایی زنده خود ندارد و برعکس، کمی بی‌دست و پاست. این شاهزاده همراه با داماد (با صدای اندی سامبرگ) و دختر خود (با صدای سلنا گومز)، درگیر یکسری ماجراجویی اکشن و کمدی خانوادگی می‌شوند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت