ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

هاشمی شاهرودی: هر کاری برای دفاع از آیت الله عیسی قاسم انجام می‌دهم

نویسنده: احمد اعجازی

هاشمی شاهرودی: هر کاری برای دفاع از آیت الله عیسی قاسم انجام می‌دهم

هاشمی شاهرودی خبرگان,هاشمی شاهرودی اعلام مرجعیت کرد,هاشمی شاهرودی سایت,هاشمی شاهرودی کیست,هاشمی شاهرودی جانشین رهبری,هاشمی شاهرودی فساد مالی,هاشمی شاهرودی احمدی نژاد,هاشمی شاهرودی عراقی,هاشمی شاهرودی کیست,هاشمی شاهرودی خامنه ای,آیت الله عیسی قاسم,آیت الله شیخ عیسی قاسم,آیت الله شیخ عیسی احمد قاسم,فراخوان مقاله همایش آیت الله شیخ عیسی قاسم,عیسی قاسم پور,عیسی قاسم,عیسی قاسم,عیسی قاسم پور,عیسی قاسم البحرین,عیسی قاسم پور زنجانی,قاسم عیسی آبادی,شیخ عیسی قاسم امیرکبیر,آیت الله عیسی قاسم,ایه الله عیسی قاسم,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 تیر 1395

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با «آیت الله عیسی قاسم» به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسنا، آیت الله شاهرودی در این گفت و گو با اشاره به این‌که به جایگاه بزرگ اسلامی و ملی آیت الله عیسی قاسم افتخار می‌کند، اظهار داشت: آیت‌الله قاسم نمادی برای مذهب تشیع، اسلام و امت اسلامی است و این مرد برجسته، نقش بزرگی را ایفا می‌کند.

وی با محکومیت تعدی به آیت الله عیسی قاسم، اعلام آمادگی کرد که هر کاری را که برای دفاع از آیت الله عیسی قاسم و رفع مظلومیت از وی لازم است، انجام دهد.

آیت الله عیسی قاسم نیز  این توجه از  آیت الله شاهرودی را گرامی داشت و از او درخواست کرد که دعا کند که خداوند بین او و طاعتش، جدایی نیندازد و هر رنجی را که می برد، خداوند در راه خودش قرار بدهد.

وی تاکید کرد که برای مسلمانان چیزی جز خیر نمی‌خواهد و در خصوص حفظ امنیت بحرین و جهان اسلام و وحدت مسلمین حساس است.

آیت‌الله شاهرودی نیز در  بخش پایانی این گفت‌وگو خاطرنشان کرد: من به رهبری حکیمانه آیت الله عیسی قاسم بر ملت مومن بحرین افتخار می‌کنم و عقلانیت شیوه‌ای مناسب برای تدبیر امور در راستای مصلحت کشور و ملت است.

رژیم بحرین چند روز پیش در ادامه رفتارهای عجیب و غیر انسانی خود، تابعیت آیت الله شیخ عیسی قاسم را لغو کرد. اقدامی که اعتراض قشرهای مختلف مردم بحرین، مراجع عظام تقلید و مقامات کشورهای مختلف را به دنبال داشت.

این اقدام خصمانه رژیم بحرین علیه شهروند دانشمند این کشور، چند روز پس از توقیف “جمعیت اسلامی الوفاق” و بستن دفاتر آن صورت می گیرد. آل خلیفه احزاب “التوعیه” و “الرساله” را هم منحل اعلام کرده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت