ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

نگران پیرشدن صورت خود هستید؟!

نویسنده: احمد اعجازی

نگران پیرشدن صورت خود هستید؟!

, پیری صورت , پیری پوست صورت , درمان پیری صورت , پیری زودرس صورت , جلوگیری از پیری صورت , جلوگیری از پیری صورت , تعبیر خواب پیری صورت , ماسک ضد پیری صورت , پیشگیری از پیری صورت , رفع پیری صورت , پیری نیمی از صورت , درمان پیری پوست صورت , علل پیری پوست صورت , جلوگیری از پیری پوست صورت , پیشگیری از پیری پوست صورت , پیری زودرس پوست صورت , چگونه از پیری صورت جلوگیری کنیم , پیری زود رس صورت , جلوگیری از پیری زودرس صورت , علت پیری زودرس صورت , پیر شدن صورت , علت پیری صورت ,

وقتی ردپای پیری، از چین و چروک گرفته تا افتادگی پلک، در صورت خانم‌ها پیدا می‌شود؛ خیلی‌ها به این فکر می‌افتند که با مراجعه به یک متخصص زیبایی صورت‌شان را دوباره زیبا کنند.

این روزها کرم های جوانی امید بخش بسیاری برای فرار از پیری است در حال حاضر روش های بسیاری برای جوانی پوست صورت وجود دارد و توجه بسیاری به جوانی صورت می شود اما بسیاری به پیری بقیه اعضای بدن توجه ندارند.

پاتریشیا وکسلر متخصص پوست گفت: جهار ناحیه از بدن، قفسه سینه، لب ها، دست ها، و گردن چهار عضو بدن هستند که حتی بیشتر از پوست صورت نیاز به استفاده از محصولات مراقبتی دارند در صورتیکه مراقبت از این ناحیه های پوست بدن به تاخیر بیفتد لکه هایی در آن قسمت‌ها ایجاد می‌شود که از بین بردن آنها سخت خواهد بود.

1. قفسه سینه

هنگامی که  شما به پیری پوست فکر می کنید اغلب خطوط پیشانی و چروک های دور چشم به ذهنتان می آید اما خطوط عمیق چروک در قفسه سینه بیش از صورت گسترش می یابد. ظرافت پوست قفسه سینه شبیه پوست صورت است اما شدت آسیب پذیری آن بسیار بیشتر از پوست صورت است .

وکسلر توصیه کرد: به دلیل شدت آسیب پذیری بالای پوست قفسه سینه استفاده از ضد آفتاب باspf  بالای 45 در 365 روز سال، حتی در روزهای زمستانی سال که آفتاب با شدت کمتری می تابد الزامی است همچنین توصیه می‌شود برای هیدراته و نرم کردن پوست قفسه سینه از کرم‌های مرطوب کننده ضد پیری استفاده شود.

2. پوست دور لب

اگر متوجه شدید در بالای لبتان خطوط عمودی کوچکی به وجود آمده  بدانید الان زمان آن است که به فکر درمان پوست این ناحیه بیفتید.

اگر شما یک فرد سیگاری هستید باید به این نکته توجه کنید که شما هر زمانی که یک پف به سیگارخود می زنید کلاژن های دور لبتان را نابود می کنید. علاوه بر این ها، اگر خطوط عمیق دربالا و روی لب های شما آشکار شد دیگر زمان آن فرا رسیده است که از یک سرم ضد پیری لب استفاده کنید.

3. دست ها

دست های شما، عضوی ازبدنتان است که شما به طور مداوم از ان استفاده می کنید همچنین به دلیل اینکه دست های شما با انواع مواد مانند شوینده ها در ارتباط است زودتر از بقیه ی نواحی بدنتان پیر و چروکیده می شود به همین دلیل لازم است که شب ها قبل از خواب به دست های خود کرم دست بمالید تا دست هایتان را با طراوت نگه دارید و از پیری زودرس دست هایتان جلوگیری کنید.

4. زیر چانه و گردن

افتادگی پوست زیر چانه و گردن می تواند در هر سنی اتفاق بیافتد، در ابتدا که نشانه های افتادگی پوست زیر چانه و گردن دیده می شود روندافزایش این افتادگی به کندی صورت می گیرد اما پس از مدتی این ناحیه پوست به یکباره دچار افتادگی کامل می‌شود .

وکسلر برای مقابله با این موضوع توصیه کرد : با استفاده از درمانهای موضعی به کمک کرم های ضد چروک حاوی پپتید و رتینول به افزایش تولید کلاژن کمک کنید تا از پیری و چروک های شدید این ناحیه پوست به یکباره جلوگیری کنید.

برچسب ها : آموزش سلامت پوست،اخبار سلامت پوست،اخبار سلامت پوست و مو،اهمیت سلامت پوست،ایران سلامت پوست،برای سلامت پوست،برای سلامت پوست چه بخوریم،برای سلامت پوست چه کنیم،برای سلامت پوست و مو،برنامه سلامت پوست،بهداشت و سلامت پوست و مو،پزشکی سلامت پوست،پوستر سلامت روان،پيري زودرس پوست صورت،پیر شدن صورت،پیری پوست صورت،پیری زود رس صورت،پیری زودرس صورت،پیری صورت،پیری نیمی از صورت،پیشگیری از پیری پوست صورت،پیشگیری از پیری صورت،تعبیر خواب پیری صورت،تغذیه سلامت پوست،جشنواره سلامت پوست و مو،جلوگيري از پيري صورت،جلوگیری از پیری پوست صورت،جلوگیری از پیری زودرس صورت،جلوگیری از پیری صورت،چگونه از پیری صورت جلوگیری کنیم،حفظ سلامت پوست،دانستنیهای سلامت پوست،درباره سلامت پوست،درمان پیری پوست صورت،درمان پیری صورت،راز سلامت پوست،راز سلامت پوست صورت،راز سلامت پوست و مو،راز سلامتي پوست و مو،راهای سلامت پوست،راهکارهای سلامت پوست،راههاي سلامت پوست،راههای سلامت پوست،راههای سلامت پوست صورت،رفع پیری صورت،سایت سلامت پوست،سایت سلامت پوست و مو،سایت سلامت پوست ومو،سلامت پوست،سلامت پوست از نظر اسلام،سلامت پوست اقایان،سلامت پوست با تغذیه،سلامت پوست با گیاهان دارویی،سلامت پوست بدن،سلامت پوست چرب،سلامت پوست خشک،سلامت پوست در تابستان،سلامت پوست در زمستان،سلامت پوست در طب سنتی،سلامت پوست در ماه رمضان،سلامت پوست دربارداری،سلامت پوست دست،سلامت پوست زنان،سلامت پوست سر،سلامت پوست صورت،سلامت پوست طب سنتی،سلامت پوست کودکان،سلامت پوست لب،سلامت پوست مردان،سلامت پوست مو،سلامت پوست های چرب،سلامت پوست و تغذیه،سلامت پوست و زیبایی،سلامت پوست و مو،سلامت و پوست،سلامت و جوانی پوست،سلامت و زيبايي پوست،سلامت و زيبايي پوست و مو،سلامت و زیبایی پوست صورت،سلامت و زیبایی پوست و مو،سلامت و شادابی پوست،سلامت و شادابی پوست صورت،سلامت و طراوت پوست،سلامت وزيبايي پوست،سلامت وشادابی پوست،سلامتي پوست صورت،سلامتي پوست و مو،علت پیری زودرس صورت،علت پیری صورت،علل پیری پوست صورت،عوامل سلامت پوست،قرص سلامت پوست،ماسک ضد پیری صورت،مجله سلامت پوست،محصولات سلامت پوست،نکات سلامت پوست

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت