ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

نکته هایی مهم در هنگام خرید طلا

نویسنده: احمد اعجازی

نکته هایی مهم در هنگام خرید طلا

,خرید طلا,خرید طلای دست دوم اینترنتی,خرید طلای اینترنتی,خرید طلا اینترنتی,خرید طلایاب,خرید طلا دست دوم,خرید طلا بدون اجرت,خرید طلای دست دوم,خرید طلای بدون اجرت,خرید طلا دست دوم اینترنتی,خرید اینترنتی طلای دست دوم,خرید اینترنتی طلای بدون اجرت,خرید اینترنتی طلای میداس,خرید اینترنتی طلای هندی,خرید طلای اینترنتی,خرید اینترنتی طلای ارزان,فروش طلای اینترنتی,خرید اینترنتی طلا و جواهرات,خرید اینترنتی طلا دست دوم,خرید اینترنتی طلا هندی,خرید اینترنتی طلا و نقره,خرید اینترنتی طلا و جواهر,خرید اینترنتی طلا سفید,خرید اینترنتی طلا در شیراز,خرید اینترنتی طلا و سکه,خرید طلایاب تصویری,خرید طلایاب دست دوم,خرید طلایاب دسته دوم,خرید طلایاب جیوه ای,خرید دستگاه طلا یاب,خرید کیت طلایاب,خرید اینترنتی دستگاه طلایاب,خرید شاقول طلایاب,خرید اینترنتی طلایاب,خرید طلا دست دوم,خرید طلا دست دوم در اصفهان,خرید طلا دست دوم اهواز,خرید طلا دست دوم در مشهد,خرید طلای دست دوم,خرید طلای دست دوم در اصفهان,خرید طلای دست دوم بهتر است یا سکه,خرید طلا بدون اجرت,خرید طلای بدون اجرت اینترنتی,خرید اینترنتی طلا بدون اجرت,مرکز خرید طلا بدون اجرت,مرکز خرید طلای بدون اجرت,مراکز خرید طلای بدون اجرت,خرید طلای بدون اجرت در مشهد,خرید طلای بدون اجرت در اصفهان,خرید طلای دست دوم اصفهان,خرید طلای دست دوم در اهواز,خرید طلای دست دوم در تهران,خرید طلای دست دوم در مشهد,خرید طلای بدون اجرت در تهران,فروش طلای بدون اجرت,فروش طلای بدون اجرت در تهران

قبل از خرید طلا و جواهر با نشانه های عیار که روی طلا هک شده است آشنا شوید

 

اگر قصد دارید برای خرید طلا و جواهر عازم بازار بشوید باید بدانید که خرید آن باید با دانستن یک سری اطلاعات صورت بگیرد. در ادامه ما به شما اطلاعات کلیدی برای خرید طلا و جواهر را می گوییم تا خرید خوبی را تجربه کنید.

 

مهم نیست که با چه هدفی به سمت خرید طلا و جواهرات می روید، در هر صورت خرید طلا و جواهر یک تجربه ی لذت بخش برای شما خواهد بود. باید گفت طلا یک فلز گرانبها است که با گذشت زمان ارزش خود را حفظ می کند، اما خرید آن بسیار هزینه بر است و یک سرمایه گذاری در طول زندگی شخص محسوب می شود. به همین جهت بایستی در خرید آن نهایت دقت و حوصله را به کار ببرید تا در طول زندگی از آن لذت ببرید و در صورت نیاز با کمترین ضرر آن را بفروش برسانید.

 

اگر قصد دارید برای خرید طلا و جواهر عازم بازار بشوید باید بدانید که خرید آن باید با دانستن یک سری اطلاعات صورت بگیرد. در ادامه ما به شما اطلاعات کلیدی برای خرید طلا و جواهر را می گوییم تا خرید خوبی را تجربه کنید. در این خصوص باید از فردی آگاه به اصول و نکات خرید و ساخت طلا کمک گرفت تا خرید موفق و خوبی را تجربه کرد. در این خصوص مسعود رضایی، مدیریت مرجع تخصصی طلا و جواهرات ایران طی این مقاله به نکاتی جهت خرید طلا و جواهر پرداخته است.

 

قبل از اینکه برای خرید طلا و جواهرات عازم شوید، از میزان عیار طلا اطلاعات کسب کنید و آگاه شوید که این عیار چه تاثیری در قیمت جواهر و دوام و سختی آن می گذارد

باید بدانید که طلای 24 عیار طلای خام و با ارزشترین نوع طلا است. در اصل طلا در فرم خام خود بسیار نرم است، بنابراین برای رسیدن به استحکام و سختی مطلوب با انوع فلزات از قبیل کربن، نقره، روی یا نیکل ترکیب می شود. حال باید بدانید که عیار طلا چیست و چگونه تعیین می شود.

 

طلای خام دارای عیار 24 است که برای زیورآلات مناسب نیست. اگر طلا دارای عیار 10 باشد این بدان معناست که اگر طلا به 24 قسمت تقسیم شود 10 قسمت آن طلا است و 14 قسمت آن فلزهای دیگر.

 

طلا و جواهرات در ایران با استفاده از طلای 18 عیار تهیه می شوند. بنابراین توضیحات مشخص می شود که هرچه عیار طلا بالاتر برود، آن طلا نرم تر و گرانتر می شود.

 

قبل از خرید طلا و جواهر با نشانه های عیار که روی طلا هک شده است آشنا شوید

غالبا روی زیورآلات طلا نشانه هایی که بیانگر عیار طلای به کار رفته است هک می شود. این نشانه معمولا روی قسمتی از طلا هک می شود که جلوی چشم نباشد. همان طور که گفته شد در ایران چون طلا 18عیار می باشد، شما باید دنبال عبارت 18k روی جواهر خود باشید. k درواقع اول کلمه ی Karat یا همان عیار است.

 

به وزن طلا و تاثیر آن روی قیمت توجه کنید

معمولا طلا بر اساس گرم خرید و فروش می شود که هر چه وزن آن بیشتر باشد طبیعتا از قیمت بالاتری برخوردار می شود. توجه داشته باشید برای استفاده روزمره باید طلای ضخیمتری و سنگین تری خریداری کنید تا مقاومت بیشتری داشته باشد، بنابراین باید هزینه ی بیشتری پرداخت کنید.

 

قبل از خرید به رنگ طلایی که می خواهید خریداری کنید فکر کنید

مرسوم ترین رنگ طلا و جواهرات همان رنگ طلایی است. اما در بازار، جواهرات با پایه ی طلای سفید و رزگلد نیز وجود دارد. اما می توانید طلاهایی به رنگ قهوه ای، سبز و آبی نیز پیدا کنید که با تکنیکهای خاص آبکاری و طلاسازی به این رنگها در آمده اند.

 

برای خرید به هیچ وجه عجله نکنید و از چند گالری دیدن کرده تا مدل مدنظر خود را پیدا کنید

برای خرید جواهرات مغازه های طلا فروشی مرسوم هستند،اما امروزه خرید آنلاین طلا و جواهر انتخاب و خرید طلا وجواهرات را راحت کرده است.

 

از طلا فروش حتما درباره ی شرایط بازگرداندن طلا سوال کرده و شناسنامه ی جواهر را درخواست کنید

شرایط بازگرداندن طلا برای شما به عنوان مشتری بسیار مهم است،اینکه هنگام فروش جواهر چقدر ضرر یا سود می کنید. به علاوه شناسنامه ی جواهر به شما این اطمینان را می دهد که جواهری با اصالت را خریداری کرده اید.

 

برچسب ها : خريد طلا بدون اجرت،خريد طلا دست دوم،خريد طلاي اينترنتي،خريد طلاي دست دوم،خرید اینترنتی دستگاه طلایاب،خرید اینترنتی طلا بدون اجرت،خرید اینترنتی طلا در شیراز،خرید اینترنتی طلا دست دوم،خرید اینترنتی طلا سفید،خرید اینترنتی طلا هندی،خرید اینترنتی طلا و جواهر،خرید اینترنتی طلا و جواهرات،خرید اینترنتی طلا و سکه،خرید اینترنتی طلا و نقره،خرید اینترنتی طلای ارزان،خرید اینترنتی طلای بدون اجرت،خرید اینترنتی طلای دست دوم،خرید اینترنتی طلای میداس،خرید اینترنتی طلای هندی،خرید اینترنتی طلایاب،خرید دستگاه طلا یاب،خرید شاقول طلایاب،خرید طلا،خرید طلا اینترنتی،خرید طلا بدون اجرت،خرید طلا دست دوم،خرید طلا دست دوم اهواز،خرید طلا دست دوم اینترنتی،خرید طلا دست دوم در اصفهان،خرید طلا دست دوم در مشهد،خرید طلای اینترنتی،خرید طلای بدون اجرت،خرید طلای بدون اجرت اینترنتی،خرید طلای بدون اجرت در اصفهان،خرید طلای بدون اجرت در تهران،خرید طلای بدون اجرت در مشهد،خرید طلای دست دوم،خرید طلای دست دوم اصفهان،خرید طلای دست دوم اینترنتی،خرید طلای دست دوم بهتر است یا سکه،خرید طلای دست دوم در اصفهان،خرید طلای دست دوم در اهواز،خرید طلای دست دوم در تهران،خرید طلای دست دوم در مشهد،خرید طلایاب،خرید طلایاب تصویری،خرید طلایاب جیوه ای،خرید طلایاب دست دوم،خرید طلایاب دسته دوم،خرید کیت طلایاب،فروش طلاي بدون اجرت،فروش طلای اینترنتی،فروش طلای بدون اجرت در تهران،مراکز خرید طلای بدون اجرت،مرکز خرید طلا بدون اجرت،مرکز خرید طلای بدون اجرت،نکته هایی مهم در هنگام خرید طلا

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت