ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

نکاتی درباره خرید بهترین کت و شلوار

نویسنده: علی باستانی

نکاتی درباره خرید بهترین کت و شلوار

 

بهترین مرکز خرید کت و شلوار در تهران,بهترین مرکز خرید کت و شلوار,بهترین مکان خرید کت و شلوار,بهترین مکان برای خرید کت و شلوار,بهترین جا برای خرید کت و شلوار,بهترین مکان برای خرید کت و شلوار در تهران,بهترین مراکز خرید کت و شلوار,بهترین مرکز خرید کت و شلوار تهران,بهترین جا برای خرید کت و شلوار در تهران,بهترین کت و شلوار مردانه,بهترین کت و شلوار دامادی,بهترین کت و شلوار,بهترین کت و شلوار در تهران,بهترین کت و شلوار دنیا,بهترین کت و شلوار ایرانی,بهترین کت و شلوار های مردانه,بهترین کت و شلوار مردانه 2016,بهترین کت و شلوار فروشی تهران,بهترین کت و شلوار مردانه در تهران,کت و شلوار,کت و شلوار مردانه 2016,کت و شلوار زنانه 2016,کت و شلوار هاکوپیان,کت و شلوار به انگلیسی,کت و شلوار گراد,کت و شلوار زنانه مجلسی,کت و شلوار ماکسیم,کت و شلوار هاکوپیان قیمت,کت و شلوار اسپرت مردانه,انتخاب کت و شلوار مناسب,انتخاب کت و شلوار دامادی,انتخاب کت و شلوار مردانه,انتخاب کت و شلوار مناسب,انتخاب کت و شلوار داماد,نحوه انتخاب کت و شلوار,انتخاب رنگ کت و شلوار,راهنمای انتخاب کت و شلوار,انتخاب پارچه کت و شلوار,انتخاب کت شلوار,

 

کت و شلوار جزء ثابت لباس آقایان است و همه آقایان در کمد لباس در منزل یک یا چند دست کت و شلوار دارند.اما چگونه بهترین کت و شلوار را داشته باشیم؟
ساده‌ترین شکل آراسته شدن مردان در یک استحمام چند دقیقه‌ای، پوشیدن کت و شلوار رسمی و زدن شانه به سر و استفاده از عطری ساده، سرعت عملی که بیشتر خانم‌ها چه برای رفتن به محافل و مهمانی‌ها و چه حاضر شدن بر سر قرارهای کاری یا دوستانه به آن غبطه می‌خورند

 

اما در کنار این آسودگی خاطر چه کنیم تا با همان دو دست کت و شلوار همیشگی‌مان رسمی باشیم و در کنار سایر مهمان‌ها یا همکاران، زیبا و آراسته جلوه کنیم.

 

در این بخش حسن سلیقه و دقت در انتخاب دو دست کت و شلوار همه‌کاره به شما کمک ویژه‌ای خواهد کرد.

 

قبل از خرید بخوانید

قبل از شروع یادآور می‌شویم که کت و شلوار یکی از ملزومات زندگی مردانه است و با در نظر گرفتن این موضوع که خرید یک یا دو دست کت و شلوار مناسب خرج نسبتا زیادی روی دست شما خواهد گذاشت، بهتر است ابتدا با انتخاب مفیدترین و بهترین نوع آن روی استایل خود برای ظاهر شدن در انظار سرمایه‌گذاری کنید.

البته نگران نباشید چون شما با بودجه‌ای مشخص و خرید هر یک از این سه طرح کت و شلوار معرفی شده زیر در تمام فصول روی مد خواهید بود.

مشکی اما تک دکمه

یک کت و شلوار خوش‌دوخت مشکی ساده برای یک مرد همیشه برازنده خواهد بود، چون علاوه بر سادگی و متانت همه ویژگی‌های لازم برای حاضر شدن در مراسم رسمی و قرارهای بسیار مهم کاری را یکجا دارد. به شرط این‌که هماهنگی آن را با استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های نامناسب از بین نبرید و فقط به پوشیدن پیراهنی کلاسیک و سفید رنگ همراه کراوات یا پاپیون مشکی مخملی برای تکمیل این استایل شیک مردانه بسنده کنید.

آراستگی کت و شلوارهای تک دکمه به شما اجازه می‌دهد تا مدت‌ها برای خوش پوش بودن روی آن حساب و با پوشیدن یک جفت کفش مردانه بند‌دار کار را یکسره کنید.از طرفی کت‌های مشکی تک دکمه بسادگی با شلوارهای خاکستری خوش دوخت، کفش و کمربند مشکی‌رنگ بخوبی ست می‌شود.

یک ست همه‌کاره

اگر در میان لباس‌های کمد خوش‌پوش‌ترین مردان دنیا خوب بگردید حتما با یک دست کت و شلوار سه تکه طوسی مواجه خواهید شد.

انتخابی چند‌کاره که ضمن کاربرد در قرارهای کاری بر تن یک تازه‌داماد هم برازنده خواهد بود. این ست کلاسیک همراه جلیقه همه فاکتورهای لازم برای تبدیل شدن شما به یک جنتلمن واقعی را دارد به علاوه این‌که جلیقه و شلوار آن بدون کت و با هماهنگی پیراهنی سفید با آستین‌های تا زده و نیم‌بوت‌های چلسی خوش‌پوشی شما را کامل‌تر خواهد کرد.

یک همراه همیشگی

یکی از پرکاربردترین و انعطاف‌پذیرترین رنگ‌هایی که می‌توانید در کت و شلوار برای خود انتخاب کنید سرمه‌ای است. انتخابی که بهتر است کت آن چند دکمه و یقه آن درزدار باشد و با انواع پیراهن‌های سفید و آبی روشن هماهنگ شود.

این ست مردانه سرمه‌ای را که از عروسی تا محل کار همراهی‌تان می‌کند. می‌توانید با پوشیدن کفش قهوه‌ای یا مشکی کامل‌تر یا از انواع اکسسوری‌های مشکی‌رنگ برای جلوه بیشتر آن استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که نوع دوخت و تن‌خور این رنگ کت و شلوار در خوش‌پوشی و حسن ‌انتخاب شما حرف اول را می‌زند.

برچسب ها : انتخاب پارچه کت و شلوار،انتخاب رنگ کت و شلوار،انتخاب كت و شلوار مناسب،انتخاب کت شلوار،انتخاب کت و شلوار داماد،انتخاب کت و شلوار دامادی،انتخاب کت و شلوار مردانه،انتخاب کت و شلوار مناسب،بهترین جا برای خرید کت و شلوار،بهترین جا برای خرید کت و شلوار در تهران،بهترین کت و شلوار،بهترین کت و شلوار ایرانی،بهترین کت و شلوار دامادی،بهترین کت و شلوار در تهران،بهترین کت و شلوار دنیا،بهترین کت و شلوار فروشی تهران،بهترین کت و شلوار مردانه،بهترین کت و شلوار مردانه 2016،بهترین کت و شلوار مردانه در تهران،بهترین کت و شلوار های مردانه،بهترین مراکز خرید کت و شلوار،بهترین مرکز خرید کت و شلوار،بهترین مرکز خرید کت و شلوار تهران،بهترین مرکز خرید کت و شلوار در تهران،بهترین مکان برای خرید کت و شلوار،بهترین مکان برای خرید کت و شلوار در تهران،بهترین مکان خرید کت و شلوار،راهنمای انتخاب کت و شلوار،کت و شلوار،کت و شلوار اسپرت مردانه،کت و شلوار به انگلیسی،کت و شلوار زنانه 2016،کت و شلوار زنانه مجلسی،کت و شلوار گراد،کت و شلوار ماکسیم،کت و شلوار مردانه 2016،کت و شلوار هاکوپیان،کت و شلوار هاکوپیان قیمت،نحوه انتخاب کت و شلوار

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت