ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

نوشیدنی مناسب بعد از افطار

نویسنده: احمد اعجازی

نوشیدنی مناسب بعد از افطار

نوشیدنی مناسب حین ورزش,نوشیدنی مناسب فصل بهار,نوشیدنی مناسب برای دفع سنگ کلیه,نوشیدنی مناسب برای اسهال,نوشیدنی مناسب با ماهی,نوشیدنی مناسب بعد از ورزش,نوشیدنی مناسب تابستان,نوشیدنی مناسب برای مهمانی,نوشیدنی مناسب برای عید,نوشیدنی مناسب برای زنان باردار,بهترین نوشیدنی بعد از افطار,نوشیدنی بعد افطار,نوشیدن آب بعد از افطار,

ابستان فصل نوشیدنی‌های خنک و جذاب است؛ حال که ماه مبارک رمضان هم با فصل گرم تابستان مقارن شده است، ضرورت قرار گرفتن نوشیدنی‌های سالم و طبیعی در برنامه غذایی روزه‌داران بیشتر احساس می‌شود. در این مقاله برای شما نوشیدنی‌های خنک و متنوع تابستانی را در نظر گرفته‌ایم که فکر می‌کنم برای روزه داران عزیز و کمک به گذر از این روزهای گرم و طولانی جذاب و کاربردی باشد.

کیوی – زنجبیل
وقتی کیوی آب گرفته می‌شود، طعم و مزه قوی‌تری دارد، حالا تصور کنید که ریشه زنجبیل با آن عطر و مزه قوی به کیوی اضافه شود، نتیجه نهایی نوشیدنی معطر، خنک‌کننده و خوشمزه است که دمای بدن را متعادل کرده و عطش را بر طرف می‌کند.

مواد لازم برای یک لیوان بلند :

کیوی  دو عدد
 زنجبیل رنده شده نصف قاشق چای خوری
 شکر نرم یک قاشق غذاخوری
 سودا یک سوم پیمانه


روش تهیه :
کیوی را پوست کنده و آب بگیرید. شکر را در سودا حل کرده و با زنجبیل مخلوط کنید، سپس آن را صاف کرده و به آب کیوی اضافه کنید.

نکات :
– کیوی را می‌توانید با پوست آب بگیرید.
– کیوی میوه نیمه استوایی است، بنابراین باید در یخچال نگهداری شود. اگر می‌خواهید کیوی زودتر رسیده شود، آن را با سیب، موز یا گلابی در کیسه پلاستیک در بسته بگذارید.

منبع : سیب سبز

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت