ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

نوزاد دختر توسط مادرش از طبقه هفتم به پایین پرتاب شد! +عکس

نویسنده: admin

پرتاب-نوزاد-0

نوزاد دختر توسط مادرش از طبقه هفتم به پایین پرتاب شد! +عکس قتل نوزاد مرگ نوزاد مرگ نوزادان مرگ نوزادان بیمارستان امام خمینی مرگ نوزاد نارس مرگ نوزاد در شیرخوارگاه امنه مرگ نوزاد پس از تولد مرگ نوزاد با آب جوش مرگ نوزاد در خواب مرگ نوزاد در حین زایمان مرگ نوزادی با آب جوش مرگ نوزاد بیمارستان میلاد مرگ جنین بدون علامت مرگ جنین بدون خونریزی مرگ جنین بعد از تشکیل قلب تعبیرخواب مرگ نوزاد تعبیر مرگ نوزاد در خواب سندرم مرگ ناگهانی نوزاد چیست تعبیر خواب مرگ نوزاد مرگ خاموش نوزاد مرگ نوزاد در قایمشهر مرگ نوزاد در شکم مادر علت مرگ نوزاد در رحم دلایل مرگ نوزاد مرگ جنین زیر سه ماه سندروم مرگ نوزاد سندرم مرگ نوزاد علایم مرگ نوزاد در شکم مادر علت مرگ نوزاد همستر کمیته مرگ نوزاد مرگ نوزاد هشت ماهه علت مرگ نوزاد هشت ماهه مرگ ناگهانی نوزاد مرگ ناگهانی نوزاد مرگ ناگهانی نوزادان مرگ ناگهانی جنین علت مرگ نوزادان نارس سندروم مرگ ناگهانی نوزاد نشانگان مرگ ناگهانی نوزاد مرگ نوزاد همستر مادر قاتل مادر قاتل نوزاد پرتاب نوزاد پرتاب نوزاد از ارتفاع

نوزاد بیچاره که تازه به دنیا آمده بود به دست مادر بی رحمش بلافاصله کشته شد

اخبار حوادث : اتفاقی هولناک در نیویورک پلیس و مردم این شهرد را مبهوت کرد .به گزارش ایران ناز ،مادری نیویورکی در کمال بیرحمی تنها دقایقی بعد زایمان نوزاد خود را از طبقه هفتم به بیرون پرتاب کرد .

پدر این نوزاد این زن ادعا کرد که همسر 33 ساله اش باردار بودنش را از او مخفی کرده است . این مادر بیرحم پس از بدنیا آوردن دخترش در خانه خود ،او را از پنجره طبقه هفتم آپارتمانش به بیرون پرتاب کرد و باعث مرگ او شد .

پرتاب-نوزاد-1

براساس گزارش پلیس آنها پس از دریافت تماسی تلفنی که خبر از افتادن یک کودک بر روی زمین می داد خود را به محل حادثه که آپارتمانی واقع در ” برونکس ” بود رساندند و با جسد نوزاد دختر که غرق در خون بروی زمین افتاده بود رو به رو شدند .پلیس ،مادر کودک راکه خانم ” جنیفر بری ” 33 ساله کارمند سابق آسایشگاه کودکان بود ، به اتهام قتل دخترش بازداشت کرد .

پدر این کودک آقای ” جیوانی جانسون ” 28 ساله که حدود 2 سال بود که با همسر خود ازدواج کرده بود در بازجویی عنوان کرد  به خاطر نوع شغلش که ایجاب می کرد بیشتر روز ها در سفر باشد و کمتر در خانه حضور داشت از بارداری همسر خود هیچ اطلاعی نداشت .

وی گفت در روز حادثه تازه از سفر برگشته بود و در حال استراحت بود که همسرش زایمان کرده و فرزند او به دنیا آمد و این زن که نام وی ” ری ” بوده که گویی از افسردگی رنج می برد و این کودک را نمی خواست بلافاصله پس از زایمان در حالی که دخترمان هنوز زنده بود او را از پنجره پرت کرد .

دوربین های موجود در آپارتمان فیلم این صحنه دردناک را که در ساعت 2:30 بعد از ظهر روز دوشنبه روی داد ، ضبط کرده است .خانم ” بری ” در حال حاضر در حبس به سر می برد بزودی در دادگاه محاکمه می شود .

برچسب ها : پرتاب نوزاد،پرتاب نوزاد از ارتفاع،تعبیر خواب مرگ نوزاد،تعبیر مرگ نوزاد در خواب،تعبیرخواب مرگ نوزاد،دلایل مرگ نوزاد،سندرم مرگ ناگهانی نوزاد چیست،سندرم مرگ نوزاد،سندروم مرگ ناگهانی نوزاد،سندروم مرگ نوزاد،علایم مرگ نوزاد در شکم مادر،علت مرگ نوزاد در رحم،علت مرگ نوزاد هشت ماهه،علت مرگ نوزاد همستر،علت مرگ نوزادان نارس،قتل نوزاد،کمیته مرگ نوزاد،مادر قاتل،مادر قاتل نوزاد،مرگ جنین بدون خونریزی،مرگ جنین بدون علامت،مرگ جنین بعد از تشکیل قلب،مرگ جنین زیر سه ماه،مرگ خاموش نوزاد،مرگ ناگهاني نوزاد،مرگ ناگهانی جنین،مرگ ناگهانی نوزاد،مرگ ناگهانی نوزادان،مرگ نوزاد،مرگ نوزاد با آب جوش،مرگ نوزاد بیمارستان میلاد،مرگ نوزاد پس از تولد،مرگ نوزاد در حین زایمان،مرگ نوزاد در خواب،مرگ نوزاد در شکم مادر،مرگ نوزاد در شیرخوارگاه امنه،مرگ نوزاد در قایمشهر،مرگ نوزاد نارس،مرگ نوزاد هشت ماهه،مرگ نوزاد همستر،مرگ نوزادان،مرگ نوزادان بیمارستان امام خمینی،مرگ نوزادی با آب جوش،نشانگان مرگ ناگهانی نوزاد،نوزاد دختر توسط مادرش از طبقه هفتم به پایین پرتاب شد! +عکس

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت