ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

نوجوانی که سرطان داشت در بیمارستان ازدواج کرد

نویسنده: علی باستانی

نوجوانی که سرطان داشت در بیمارستان ازدواج کرد

 

ازدواج ابراهیم تاتلیس در بیمارستان,ازدواج بیمارستان چونا,ازدواج دکتر لی در بیمارستان چونا,ازدواج با سرطانی,ازدواج با دختر سرطانی,ازدواج با بیمار سرطانی,ازدواج با افراد سرطانی,ازدواج با فرد سرطانی,ازدواج بابیماران ام اس,ازدواج بابیماران دوقطبی,ازدواج بابیماردوقطبی,ازدواج بابیماران صرعی,

 

این جوان 18 ساله مبتلا به سرطان استخوان است,اما او نگذاشته تا سرطان وی را از اهدافش دور کند او در بیمارستان با دختر مورد علاقه اش ازدواج کرد. یک پسر نوجوان مبتلا به سرطان استخوان با هم کلاسی‌اش در دبیرستان ازدواج کرد.

 

سویفت مایر و ابی رویکر که هر دو 18 سال سن دارند بعد از مدت 2 سال نامزدی بالاخره بعد از بیرون آمدن سویفت از بخش مراقبت‌های ویژه، با هم عروسی خود را در بیمارستان جشن گرفتند.
نوجوانی که سرطان داشت در بیمارستان ازدواج کردسویفت از تومور بدخیم اوینگ در بافت‌های پیوندی استخوان خود رنج می‌برد و از زمانی که در کلاس هفتم ابتدایی درس می خوانده است با بیماری خود جنگیده است.
نوجوانی که سرطان داشت در بیمارستان ازدواج کردپرستاران بیمارستانی که سویفت در آن بستری بود بخش مراقبت‌های ویژه را برای جشن عروسی این دو آماده کردند و آن‌ها بعد از مدت 2 سال نامزدی با هم ازدواج کردند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت