ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

نوبخت: شهادت می‌دهم اصلاحیه بودجه ۹۵ باعث افزایش اشتغال می‌شود

نویسنده: احمد اعجازی

نوبخت: شهادت می‌دهم اصلاحیه بودجه ۹۵ باعث افزایش اشتغال می‌شود

نوبخت,نوبخت حقیقی,نوبخت در مجلس,نوبخت کیست,نوبخت سیدعباسی,نوبخت همسر,نوبخت سوابق,نوبخت مصاحبه,نوبخت سمت,نوبخت بیوگرافی,اصلاحیه بودجه 95,اصلاحیه بودجه 92,اصلاحیه بودجه,اصلاحیه بودجه 92,اصلاحیه بودجه سال 92,اصلاح بودجه 93,اصلاحیه بودجه 1392,اصلاحیه بودجه سال 92,اصلاحیه بودجه چیست,اصلاحیه بودجه سال 1392,افزایش اشتغال,راهکارهای افزایش اشتغال,افزایش حقوق حالت اشتغال جانبازان,راههای افزایش اشتغال,راهکارهای افزایش اشتغال زنان,افزایش جمعیت و اشتغال,

تاریخ انتشار : سه شنبه, 02 شهریور 1395

سخنگوی دولت گفت: باید شهادت دهم که هیچ کدام از طرح‌ها و لوایح و تصمیمات گذشته نمی‌تواند به اندازه این مصوبه (اصلاحیه بودجه) باعث رشد اشتغال و رفع نگرانی پیمانکاران شود.

به گزارش مهر، محمدباقر نوبخت در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی کلیات لایحه اصلاح بودجه ۹۵ ضمن قدرانی از مجلس به دلیل موافقت با فوریت رسیدگی به این لایحه و تشکر از اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، مرکز پژوهش‌ها و دیوان محاسبات برای بررسی کارشناسی اصلاح بودجه اظهار داشت:‌ همه شما نمایندگان عمل نسبت به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را از دولت طلب می‌کنید و همین الان نیز از تاخیر در پرداخت مطالبات کشاورزان، گلایه داشتید.

وی افزود: حجم قابل توجهی از مراجعات شما مربوط به جوانان تحصیلکرده است که نیاز به شغل دارند؛ چرا که ۱۹ هزار استخدام در سال جاری نتوانسته مشکل اشتغال جوانان را حل کند و باید فرصت‌های شغلی از طریق فعال شدن واحدهای تولیدی فراهم شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد:‌ تصویب اصلاحیه بودجه ۹۵ کمک می‌کند بهتر بتوانیم با رفع مشکلات نظام بانکی از مسیر قانونی نسبت به تادیه مطالبات اقدام کنیم. ضمن اینکه با استفاده از این مصوبه می‌توانیم در مدت کوتاهی مطالبات گندم کاران را پرداخت کنیم.

نوبخت با تاکید بر لزوم پرداخت مطالبات، پیمانکاران راه‌های روستایی، برای فعال شدن پروژه‌ها در این حوزه تصریح کرد:‌ من باید شهادت دهم که هیچ کدام از طرح‌ها و لوایح و تصمیمات گذشته نمی‌تواند به  اندازه این مصوبه باعث رشد اشتغال و رفع نگرانی پیمان کاران در طرح‌های عمرانی و همچنین جبران زحمات کشاورزان شود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت