ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

نقص فنی، دلیل ناکامی تویوتا در فرمول یک

نویسنده: علی باستانی

نقص فنی، دلیل ناکامی تویوتا در فرمول یک

 

تویوتا کرولا,تویوتا کمری,تویوتا پریوس,تویوتا هایلوکس,تویوتا کمری 2016,تویوتا یاریس,تویوتا لندکروز,تویوتا لندکروز 2016,تویوتا rav4,تویوتا کرولا 2016,فرمول یک,فرمول یک 2016,فرمول یک مونترال,فرمول یک 2016,فرمول یک در ایران,فرمول یک 2016,فرمول یک تکرار بیشینه,فرمول یک چیست,فرمول یک ایران,فرمول یک 2016,مسابقه فرمول یک,مسابقه فرمول یک 2016,مسابقه فرمول یک اسپانیا,مسابقه فرمول یک بحرین 2016,مسابقه فرمول یک کانادا,مسابقات فرمول یک,مسابقات فرمول یک 2016,مسابقات فرمول یک 2016,مسابقات فرمول یک ابوظبی,مسابقات فرمول یک چیست,

 

گاهی اوقات احتمالات می‌تواند یک چیز خیلی بد و ناخوشایند باشد. فقط از تویوتا بپرسید، کمپانی‌ای که در مسابقات امسال 24 ساعته لمانز از پیروزی خود مطمئن بود اما در لحظات آخر ورق برگشت.
از تمامی چشم‌اندازها این مسابقه‌ای برای پیروزی تویوتا بود. تیم مسابقه‌ای ژاپنی امسال با تمام قوا در میدان حاضر شده بود. خودروی شماره 5 تویوتا با نام TS050 هیبرید LMP تا 10 دقیقه قبل از پایان مسابقه مثل آهن‌ربا به رتبه‌ی اول چسبیده بود. در حدود 23 ساعت و 50 دقیقه بعد از شروع مسابقه،TS050 شروع به از دست دادن قدرت خود کرد. همین که تویوتا قدرت خود را از دست داد پورشه 919 هیبرید که مترصد چنین فرصتی بود در مقام اول قرار گرفت و پیروزی دیگری را برای پورشه رقم زد.
نقصی کوچک، دلیل ناکامی تویوتا در مسابقات لمانز
در ابتدا ما ماهیت عدم موفقیت تویوتا را نمی‌دانستیم. شایعات حول‌وحوش “خرابی توربو” خودروی تویوتا می‌چرخیدند اما تویوتا چیزی را تائید نکرده بود تا اینکه هم‌اکنون جزئیات این نقص فنی مشخص شده است. در بیانیه‌ای که توسط تیم مسابقه‌ای تویوتا منتشر شده، نقص فنی دور نهایی نتیجه‌ی مستقیم جدایی رابط در مسیر هوای مابین توربوشارژر و اینترکولر اعلام شده است.
نقصی کوچک، دلیل ناکامی تویوتا در مسابقات لمانز
تیم مسابقه‌ای قادر بوده تا خودرو را برای کامل کردن دور نهایی به راه بیندازد اما برای رسیدن به مقام بالا بسیار دیر بوده و پس از 23 ساعت و 50 دقیقه مسابقه تویوتا قهرمانی را دودستی تقدیم پورشه کرده است.
نقصی کوچک، دلیل ناکامی تویوتا در مسابقات لمانز
تویوتا می‌گوید که در حال حاضر مشغول تحقیقات در این زمینه بوده و تائید کرده که این مشکل مسئله‌ای را برای قوای محرکه  ایجاد نکرده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت