ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

نظرسنجی درباره برنامه‌های نوروزی تلویزیون

نویسنده: علی باستانی

نظرسنجی درباره برنامه‌های نوروزی تلویزیون

 

 

برنامه های نوروزی در تورنتو,برنامههای نوروزی,برنامهای نوروزی شبکه 3,برنامهای نوروزیبرنامه های تلویزیون طلوع,برنامه های تلویزیون طلوع افغانستان,برنامه های عیدی تلویزیون طلوع,پخش زنده برنامه های تلویزیون طلوع,جدول برنامه های تلویزیون طلوع,برنامه های زنده تلویزیون طلوع,برنامه های امشب تلویزیون طلوع,برنامه های تلویزیونی افغانستان,برنامه های تلویزیون افغانستان,برنامه های تلویزیون آریانا افغانستان,برنامه های تلویزیون طلوع افغانستان,برنامه های تلویزیون ملی افغانستان,برنامه های تلویزیون یک افغانستان,پخش زنده برنامه های تلویزیونی افغانستان,دانلود برنامه های تلویزیون,دانلود برنامه های تلویزیونی,دانلود برنامه های تلویزیون پارس,دانلود برنامه های تلویزیونی زمان شاه,دانلود برنامه های تلویزیونی کره ای,دانلود برنامه های تلویزیون سامسونگ,دانلود برنامه های تلویزیونی عمو پورنگ,دانلود برنامه های تلویزیون قبل از انقلاب,دانلود برنامه های تلویزیون هوشمند ال جی,دانلود برنامه های تلویزیون هوشمند سامسونگ,جدول پخش برنامههای تلویزیون,جدول پخش برنامهای تلویزیون

 

 

نتایج نظرسنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما از برخی ویژه برنامه های نوروزی سیما نشان می دهد مخاطبان از این ویژه برنامه‌ها رضایت داشتند.

رسانه ملی همانند سال‌های گذشته، نوروزی پربار را پشت سر گذاشت، نوروزی که برخلاف گمانه‌زنی‌های برخی منتقدان که مدعی بودند، دست رسانه در پُرکردن اوقات فراغت مخاطبان در نوروز 95 خالی است، اما با آغاز تعطیلات و شروع برنامه‌های نوروزی صداوسیما به‌زعم بسیاری از کسانی که مخاطب برنامه‌ها بودند، دست پُر رسانه را در تولید و پخش محتواهایی مناسب روزهای عید نشان می‌داد. سنت هرساله رسانه ملی در ایام اعیاد توجه به نقش تفریحی، آموزشی، علمی و پُرکردن اوقات فراغت مخاطبان و رقم‌زدن لحظاتی شاد و معنوی است و امسال نیز ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که رسانه در توجه به این نقش‌ها تا حدود زیادی موفق بوده و توانسته است توجه و رضایت مخاطبان را جلب نماید.

بر اساس این گزارش، از ابتدای فروردین 95 مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما با برنامه‌ریزی و بسیج پرسش‌گران خود در تهران و مراکز استانی اقدام به نظرسنجی از مردم درباره برخی از برنامه‌های سیما کرد که نتایج این نظرسنجی بر مبنای نظرات پاسخگویان در هفته اول نوروز 1395 به شرح زیر اعلام می‌شود:

* این نظرسنجی در تاریخ یکشنبه هشتم فروردین با نمونه آماری 4626 نفر از افراد 12 سال و بالاتر ساکن شهر تهران و 32 شهر دارای مرکز صداوسیما اجرا شده است.

* از میان 59 برنامه بررسی شده در هفته اول نوروز، میزان بیننده برنامه «خندوانه»، با حدود 62 درصد بیننده بیشتر از سایر برنامه‌ها بوده است و برنامه‌های شب کوک و دورهمی نیز با حدود 40 درصد در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

* در میان 7 برنامه بررسی شده از شبکه یک سیما؛

1- مسابقه «دست‌پخت» از پربیننده‌ترین برنامه‌های شبکه یک سیما به شمار آمده است. نزدیک به 80 درصد افرادی که این برنامه را تماشا کرده‌اند، رضایت خود را از برنامه اعلام کرده‌اند.

2- ویژه برنامه زنده تحویل سال این شبکه با نام”یک یک” که از 125 آیتم مختلف تشکیل شده بود و در حدود 10 و نیم ساعت به طول کشید، با اقبال خوب مخاطب همراه شد و 78 درصد کسانی که بیننده این برنامه بوده‌اند، در حد زیاد و خیلی زیاد از تماشای این برنامه ابراز رضایت کرده‌اند. این برنامه از 36 میهمان در زمینه های مختلف دعوت کرد تا به جذابیت های خود بیافزاید.

3- در این نظرسنجی افرادی که بیننده سریال “بیمار استاندارد” از شبکه یک بوده‌اند 68 درصد آن‌ها رضایتمندی خود را از سریال و داستان آن اعلام کردند.

4- دیگر برنامه‌های نوروزی شبکه یک مانند “هفت سین بچین” با نزدیک به 77 درصد رضایت، برنامه “خاطره ” با 76 درصد رضایتمندی ، “استودیو بهاران” با نزدیک به 71 درصد میزان رضایت و “نشان مهربانی “با 77 درصد رضایتمندی، جزو برنامه‌های پربیننده شبکه یک در نوروز 95 بوده اند .

* در میان 10 برنامه بررسی شده از شبکه دو سیما در هفته اول نوروز؛

1- سریال زعفرانی ” با حدود 38 درصد بیننده و 78 درصد رضایت در حد زیاد و خیلی زیاد، پر بیننده‌ترین برنامه این شبکه بود .

2- پس از سریال زعفرانی، “عیدانه عموپورنگ” دومین برنامه پرمخاطب شبکه دو به شمار آمد که نزدیک به 78 درصد رضایت مخاطب را در حد زیاد و خیلی زیاد به خود اختصاص داده است.

3- “مسابقه محله ” دیگر برنامه شبکه دو نزدیک به 80 درصد رضایت در حد زیاد و خیلی زیاد را ثبت کرده است  .”مسابقه ثانیه ها” هم در نوروز با ویژه برنامه ای که طراحی کرده بود بیش از 80 درصد رضایت مخاطب را در حد زیاد و خیلی زیاد داشته است .

4- ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو با نام”واینک فردا” که نزدیک به 12 ساعت ادامه داشت و از 116 آیتم شامل گفت و گو با میهمانان ، موسیقی ، ارتباط زنده و گزارش تشکیل شده بود نیز با کسب 75 درصد رضایتمندی پاسخگویان در حد زیاد و خیلی زیاد از جمله برنامه های موفق شبکه دو بود.

5- دیگر برنامه های شبکه دو سیما شامل “شهر به شهر ” با 75 درصد رضایتمندی ،”سفری دیگر” با 76 درصد رضایتمندی ، “تاریخ از این ور”با 71 درصد میزان رضایتمندی و ” جیب جیب ” با 66 درصد رضایتمندی از برنامه‌هایی بودند که موفق شدند نظر پاسخگویان را جلب کنند.

* کارشناسان مرکز تحقیقات و سنجش افکار در بررسی برنامه‌های شبکه سه در هفته اول نوروز، روی 8 برنامه تمرکز کردند و از این میان؛

1- برنامه “سه ستاره” را که ویژه تحویل سال بود با حدود 40 درصد بیننده و بیش از 90 درصد رضایت (زیاد و خیلی زیاد) پر بیننده‌ترین برنامه شبکه سه گزارش کردند .

این برنامه با 148 آیتم بیشترین میزان آیتم و تنوع را به خود اختصاص داد.

2- پس از این برنامه، سریال “قرعه” مورد توجه قرار گرفته است و نظرات پاسخگویان نشان می‌دهد، این سریال موفق شده است.

بیش از 80 درصد رضایت آنان را در حد زیاد و خیلی زیاد کسب کند .

3- برنامه “سمت خدا ” که در نوروز با حال و هوای این ایام تهیه شده بود نیز با حدود 30 درصد بیننده ، رضایتمندی نزدیک به نود درصدی مخاطبانش را در حد زیاد و خیلی زیاد به همراه داشته است .

4- دیگر برنامه شبکه سه که جنبه سرگرم کننده نیز داشت “سه شو” بود که در این پژوهش مورد توجه بوده است. این برنامه نیز با نزدیک به 30 درصد بیننده بیش از 80 درصد رضایت آنان را در حد زیاد و خیلی زیاد کسب کرده است.

5- دیگر برنامه‌های نوروزی شبکه سه شامل آقای گزارشگر با 76 درصد رضایتمندی ، “نوروز خانوادگی” با نزدیک به 80 درصد رضایتمندی ، “میهمان ما باشید” با 78 درصد رضایتمندی ، و “اقلیم” با 75 درصد رضایتمندی مخاطب در حد زیاد و خیلی زیاد به ثبت رسیده اند .

* در میان برنامه‌های بررسی شده از شبکه چهار در هفته اول نوروز ، برنامه‌های “صدبرگ” ، “معرفت” ، “فانوس”، “دلشدگان”(ویژه تحویل سال ) و ” سیم و زر” جزو پربیننده‌ترین برنامه‌ها و با درصد رضایت بالای مخاطبانش همراه بوده اند .

* برنامه‌های شبکه 5 سیما نیز در بررسی های این مرکز قرار گرفتند؛

1- “آقای آتش نشان” از برنامه‌های پربیننده شبکه پنج سیما بوده است که بالای 78 درصد رضایت‌مندی پاسخ‌گویان را در حد زیاد و خیلی زیاد به دست آورده است. این برنامه با استفاده از آیتم‌هایی مهیج و خلاقیت در طراحی مسابقه، مخاطبان زیادی را با خود همراه کرد.

2- ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج سیما با نام”سالی نو ” نیز جزو پر بیننده ترین برنامه‌های این شبکه بود و موفق شد 71 درصد رضایت مخاطبان خود را در حد زیاد و خیلی زیاد کسب کند .

3- برنامه‌های “پنج دری ” با بیش از 65 درصد رضایت مخاطب در حد زیاد و خیلی زیاد، ” روز آمد ” با 67 درصد میزان رضایت و قاب سفید با 73 درصد رضایتمندی مخاطب جزو برنامه‌های موفق شبکه 5 بوده اند .

* شبکه نسیم که امسال با چند برنامه پر بیننده جزو پر طرفدارترین شبکه‌های سیما بود یکی دیگر از اهداف نظرسنجی کارشناسان مرکز پژوهش و سنجش افکار بود؛

1- بررسی برنامه های این شبکه در هفته اول نشان داد “خندوانه” با نزدیک به 62 درصد بیننده و 92 درصد رضایت مخاطب در حد زیاد و خیلی زیاد یکی از موفق ترین برنامه ها به شمار آمده است .

2- “شب کوک” دیگر برنامه شبکه نسیم با بیش از 39 درصد بیننده موفق شد بالاتر از 90 درصد رضایت مخاطبان را در حد زیاد و خیلی زیاد کسب کند و پس از آن “دورهمی ” با حدود 39 درصد بیننده توانست بیش از 89 درصد رضایت مخاطبان را در حد زیاد و خیلی زیاد به خود جلب کند .

3- “شکر آباد” با 86 درصد رضایتمندی مخاطب، مسابقه “هوش برتر” با 84 درصد رضایتمندی مخاطب و “ویتامین خ” با 82 درصد رضایت مخاطب در حد زیاد و خیلی زیاد دیگر برنامه های شبکه نسیم بودند که در نوروز 95 خوب دیده شدند.

* در میان 3 برنامه بررسی شده از شبکه آموزش در هفته اول نوروز؛

1- برنامه “قند پهلو” با حدود 20 درصد بیننده و 84درصد رضایت (زیاد و خیلی زیاد) پر بیننده ترین برنامه شبکه آموزش به شمار آمده است .

2- “مشاعره دانشجویی”در این شبکه با 80 درصد رضایتمندی مخاطب در حد زیاد و خیلی زیاد دومین برنامه مورد توجه مردم بوده و ویژه برنامه تحویل سال با نام “اینک بهار” نیز در این شبکه جزو پر بیننده ترین برنامه های آن به شمار می‌آید.

* از شبکه قرآن سیما 5 برنامه هدف نظرسنجی مرکز تحقیقات قرار گرفت که “مسابقه ستاره” موفق شد با 84 درصد رضایتمندی مخاطبانش در حد زیاد و خیلی زیاد، جزو موفق ترین برنامه های این شبکه خود را نشان دهد.

برنامه‌های “آرامش بهاری ” ، “چشم روشنی”، “هوای عید ویژه تحویل سال” و “آن سوی سراب” دیگر برنامه های شبکه قرآن بودند که در نوروز 95 توانستند نظر مخاطبان خود را جلب کنند.

* در شبکه افق، مسابقه “فرمانده ” با 81 درصد میزان رضایتمندی در حد زیاد و خیلی زیاد و سریال “مردان سایه ” با بیش از 82 درصد رضایتمندی در حد زیاد و خیلی زیاد موفق ترین برنامه های این شبکه بودند.

* از شبکه ورزش سیما نیز 4 برنامه در هفته اول نوروز بررسی شد؛

1- “مسابقه زنده ورزشی ” بیش از همه نظر مردم را جلب کرد. این برنامه با درصد رضایتمندی بالای 91 درصد در حد زیاد و خیلی زیاد در نظرسنجی مرکزتحقیقات و سنجش افکار صدا و سیما به ثبت رسیده است .

2- “نوروز فوتبالی” دیگر برنامه شبکه ورزش بود که با 89 درصد ابراز رضایت، جزو برنامه‌های پربیننده این شبکه به شمار آمده و “کشتی ایرانی” و تاریخچه المپیک” نیز جزو برنامه‌های پر بیننده این شبکه ثبت شدند .

* و در نهایت برنامه “مادر ،کودک ، تندرستی” در شبکه سلامت سیما با بیش از 92 درصد رضایت در حد زیاد و خیلی زیاد و برنامه “ضربان” با نزدیک به 90 درصد رضایت و “حال خوب ” با نزدیک به 87 درصد رضایت از پربیننده‌ترین برنامه‌های شبکه سلامت در هفته اول تعطیلات نوروزی بودند.

برچسب ها : آدرس سایت های فیلم ایرانی،اسامی فیلم های خوب ایرانی،اغاني عيد الام،بزرگترین آرشیو فیلم های ایرانی،تاریخچه ی نوروز،تماشای فیلم های ایرانی آنلاین،تور ژاپن نوروز،تور ژاپن نوروز 93،تور ژاپن نوروز 95،تور نوروز یزد 95،تور یزد نوروز 95،تور یونان نوروز 95،ثبت نوروز افغانستان،ثبت نوروز به نام ایران،ثبت نوروز در سازمان ملل،ثبت نوروز سازمان ملل،ثورة نوروز،ثورة نوروز في سوريا،جامعة نوروز نتائج،جامعة نوروز نتائج الامتحانات،جدول فروش فیلم های ایرانی،جدیدترین فیلم های ایرانی شبکه نمایش خانگی،جدیدترین فیلم های ایرانی طنز،جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی،جشنواره فیلم های ایرانی لندن،جه ژنی نوروز،چرانوروز درکشورهای همسایه وجود دارد،چگونه فیلم های ایرانی را دانلود کنیم،چهارمین جشنواره فیلم های ایرانی کانادا،دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی،دانلود چدیدترین فیلم های ایرانی،دانلود رایگان فیلم های ایرانی غیر مجاز،دانلود فيلم هاي ايراني طنز،دانلود فيلم هاي ايراني غير مجاز،دانلود فیلم ایرانی چهارشنبه های لعنتی،دانلود فیلم ایرانی یاس های وحشی،دانلود فیلم جدیدترین فیلم های ایرانی،دانلود فیلم فیلم های ایرانی،دانلود فیلم های ایران عراق،دانلود فیلم های ایرانی،دانلود فیلم های ایرانی آذر 95،دانلود فیلم های ایرانی با حجم کم،دانلود فیلم های ایرانی پل چوبی،دانلود فیلم های ایرانی جدید،دانلود فیلم های ایرانی حامد بهداد،دانلود فیلم های ایرانی حوض نقاشی،دانلود فیلم های ایرانی دهه ی 70،دانلود فیلم های ایرانی زمان شاه،دانلود فیلم های ایرانی زیبا،دانلود فیلم های ایرانی صحنه دار،دانلود فیلم های ایرانی طنز 95،دانلود فیلم های ایرانی طنز با لینک مستقیم،دانلود فیلم های ایرانی طنز جدید،دانلود فیلم های ایرانی غمگین،دانلود فیلم های ایرانی غیر مجاز،دانلود فیلم های ایرانی گشت ارشاد،دانلود فیلم های ایرانی لو رفته،دانلود فیلم های ایرانی لینک مستقیم،دانلود فیلم های ایرانی نارنجی پوش،دانلود فیلم های ایرانی نردبان چوبی،دانلود فیلم های ایرانی همه چی آرومه،دانلود فیلم های ایرانی و خارجی جدید،دانلود فیلم های ایرانی و خارجی رایگان،دانلود فیلم های جدید ایرانی،دانلود فیلم های روز ایرانی 95،دانلود فیلم های ظنز ایرانی،دانلود فیلم های عاشقانه ی ایرانی،دانلود فیلم های لورفته ایرانی،دانلود فیلمنامه فیلم های ایرانی،دیالوگ های فیلم های ایرانی،دیدن فیلم های ایرانی آنلاین،ذبائح عيد الاضحى،ذبيحة عيد الاضحى،ذكصولوجية عيد القيامة،ذكصولوجية عيد الميلاد،رنگ نوروز 95،روز نوروز بچینی گل سرخ،زانكويا نوروز،ژانر فیلم های ایرانی،ژله عید،ژله نوروز،ژيامك عيد فطر،ژیامک عید غدیر،ژیامک عید قربان،سایت تماشای فیلم های ایرانی،سایت دانلود فیلم های ایرانی و خارجی،سایت فیلم های ایرانی آنلاین،سایت های فیلم های ایرانی،سوتی های فیلم های ایرانی،صبح نوروز،صبح نوروز رستاک،صحنه فیلم های ایرانی قدیمی،صحنه های فیلم های ایرانی قدیمی،صحنه های فیلم های ایرانی قدیمی looti،صحنه های فیلمهای ایرانی قدیم،صلاة عيد الاضحى،صلاة عيد الاضحى 2016،صلاة عيد الفطر،صينية نوروز،طاش عيد الضحية،طاش عيد وسعيد،طبیعت نوروز،طپش نوروز 95،طرائف عيد الاضحى،طرح نوروز،طرح نوروز فتوشاپ،طرطات عيد الميلاد،طقس عيد الصليب،طقس عيد الغطاس،طنز نوروز مازندران،طورطات عيد الميلاد،عبارات عيد الميلاد،عبارات عيد ميلاد،عبارات عيد ميلاد حبيبي،عطلة عيد الاضحى 2016،عکس های فیلم های ایرانی،عمو نوروز،عمو نوروز نیا اینجا،عيد آمد،عيد اضحى،عيد الحب،عيد باسم الكربلائي،عيد باي حال عدت ياعيد،عيد بن حطاب،عيد بن شاكر،عيد بن مربح،عيد بن مربح الرشيدي،عيد بندان،عيد ثابت،عيد ثاني الريس،عيد ثاني تويتر،عيد ثرمداء،عيد ثرمداء 1434،عيد ثورة 17 فبراير،عيد ثورة 23 يوليو،عيد ثورة 25 يناير،عيد ثورة الانقاذ الوطني،عيد ثورة الملك والشعب،عيد جلالة الملك عبدالله الثاني،عيد جميع القديسين،عيد جميع القديسين في لبنان،عيد جواز،عيد جواز سعيد،عيد جوازنا،عيد جوازى،عيد جوازى الاول،عيد چينيها،عيد حب،عيد خروف،عيد خضر الياس،عيد خطبة،عيد خطوبتنا،عيد خطوبتي،عيد خلع السروال بلندن،عيد خواطر،عيد ذبح،عيد ذبوب،عيد ذعار الرشيدي،عيد ذكرى زواج،عيد ذوي الاحتياجات الخاصة،عيد ذي الحجة،عيد رأس السنة الهجرية 2016،عيد راس السنة،عيد راس السنة الميلادية،عيد راس السنة الهجرية،عيد رمضان،عيد رمضان 2016،عيد زواج،عيد زواج بالانجليزي،عيد زواج سعيد،عيد زواج سعيد بالانجليزي،عيد زواجنا،عيد زواجنا الاول،عيد زواجي،عيد زواجي بالصور،عيد ژانويه،عيد سعود،عيد سعود يوتيوب،عيد سعيد،عيد سعيد 2016،عيد سعيد بالانجليزي،عيد سعيد فطر،عيد سعيد فيس بوك،عيد شجرة،عيد شغل،عيد شم النسيم،عيد شم النسيم 2016،عيد شم النسيم 2016 امتى،عيد شم النسيم 2016 يوم كام،عيد شهيد،عيد ضحوي،عيد ضحوي الرويلي،عيد ضحيه،عيد ضراس،عيد ضرما 1434،عيد ضرماء،عيد ضرماء 1433،عيد ضيف الله الحجيلي،عيد طابا،عيد طيور الجنة،عيد ظاهر الزغيبي،عيد ظهور الرب،عيد ظهور الصليب،عيد ظهور العذراء،عيد ظهور العذراء بالزيتون،عيد ظهور جسد السيدة العذراء،عيد ظهور جسد العذراء،عيد ظهور راس مارمرقس،عيد ظهور صعود جسد العذراء،عيد عبدالله،عيد عدت باي حال ياعيد،عيد عمري كلمات،عيد عمري وليد الشامي،عيد غدير،عيد غدير خم،عيد غرس الاشجار،عيد فطر،عيد فطر سعيد،عيد لام،عيد لبيب،عيد نوروز،عيد نوروز 2016،عيد نوروز في اربيل،عيد هالوين،عيد هانوكا،عيد هذال النصافي،عيد هوسيتش،عيد وحب،عيد وحب mp3،عيد وحب كاظم الساهر،عيد وحب كاظم الساهر mp3،عيد وحب كلمات،عيد وحب هاي الليلة،عيد وسعيد،عيد وسعيد الجزء الرابع،عيد وفاء النيل،عيد ي العايدينا،عید،عید آذری،عید آمد،عید آمد اخوان ثالث،عید آمد و ما خانه خود را،عید آمد و ما قبا نداریم،عید آمد و ما لختیم،عید آمد وعید آمد،عید آمده خوردنی فراوان بخورید،عید آهنگ،عید است و آخر گل،عید الاضحی 2016،عید الزهرای شیعیان،عید امسال،عید اومد بهار اومد،عید اومده بهاره،عید ایستر،عید بقر،عید بقر چیست،عید بهاییان،عید پاک،عید پاک 2016،عید پاک به انگلیسی،عید پاک چه تاریخی است،عید پاک در مسیحیت،عید پسح،عید پسح چیست،عید پنجاهه،عید پنطیکاست،عید پوریم،عید تا عید آسیاتک،عید تا عید همراه اول،عید تاعید،عید تان مبارک،عید تت،عید ترکی،عید ترکیه،عید تولد پیامبر،عید تولد مسیح،عید تون مبارک،عید جدولی،عید جمعه،عید چت،عید چند شنبه است،عید چه روزی است،عید چی بپوشم،عید چیست،عید چیکار کنیم،عید چین،عید چینی ها،عید چینی ها در مالزی،عید حانوکا،عید حانوکا چیست،عید حانوکاه،عید حضرت رسول،عید حضرت زهرا،عید حضرت محمد،عید حضرت محمد مبارک،عید حنوکا،عید حنوکا چیست،عید خاوندکار،عید خم غدیر،عید خیمه ها،عید در ارمنستان،عید در افغانستان،عید در ایران،عید در پاکستان،عید در ترکیه،عید در تهران،عید در چین،عید در کرمانشاه،عید دوباره،عید دیدنی،عید رضوان،عید زهرا،عید زهرا چیست،عید ژاپنی ها،عید ژانویه،عید سعید غدیر خم،عید سعید فطر،عید سعید قربان،عید شکرگزاری،عید شما مبارک،عید صعود،عید صعود چیست،عید صعود مسیح،عید ضحی،عید طنز،عید ظهور،عید عمر،عید غدیر،عید غدیر 1395،عید غدیر 95،عید غدیر اس ام اس،عید غدیر ثانی،عید غدیر چیست،عید غدیر مبارک،عید فصح،عید فطر،عید فطر 1395،عید فطر 95،عید فطر در ژاپن،عید فطر در عربستان،عید فطر سال 1395،عید فطر یکشنبه یا دوشنبه،عید فطیر،عید قربان،عید قربان 1395،عید قربان 2016،عید قربان 95،عید قربان سال 1395،عید قربان گوسفندان،عید قربان مبارک،عید قیام،عید کا چاند،عید کجا برویم،عید کجا بریم،عید کجا بریم سفر،عید کریسمس،عید کریسمس در ایران،عید کی است،عید کی شاعری،عید کی نماز،عید کیپور،عید گذشت،عید گربان،عید گرفتن برای مرده،عید گروه سون،عید گل،عید گلریزان،عید گوربان،عید لیله،عید مبارک،عید مبعث،عید محسن یگانه،عید مردماست دیو گله داره،عید مسیحیان،عید میلاد،عید میلاد النبی،عید میلاد النبی پر مضمون،عید میلاد النبی کی شرعی حیثیت،عید میلاد سعید،عید میلاد کی حقیقت،عید میلاد نبی،عید نوروز،عید نوروز 1395،عید نوروز 95،عید نوروز چیست،عید نوروز در ایران،عید نوروز در ژاپن،عید های مسیحیان،عید های مسیحیت،عید هفت سین،عید ویتنامی ها،عید یاران اهل حق،عید یارانه،عید یهودیان،عیدالزهرا،عیدی امین،عیدی سال 95،عیدی کارگران،عیدی گربه،عیدی یارانه،عیدی یارانه 95،فراماسونری در فیلم های ایرانی،فروش فیلم های ایرانی،فروش فیلم های ایرانی قدیمی،فهرست فیلم های ایرانی،فهرست فیلم های سینمایی ایرانی،فيلم گي هاي ايراني،فيلم هاي ايراني با زيرنويس انگليسي،فيلم هاي ايراني تازه اكران شده،فيلم هاي ايراني جديد،فيلم هاي ايراني جديد دانلود،فيلم هاي ايراني خنده دار،فيلم هاي ايراني دانلود،فيلم هاي ايراني در حال اكران،فيلم هاي ايراني روز،فيلم هاي ايراني سينمايي،فيلم هاي ايراني غير مجاز،فيلم هاي ايراني قديم،فيلم هاي ايراني قديمي،فيلم هاي ترسناك ايراني،فيلم هاي خصوصي ايراني،فيلم هاي رقص ايراني،فيلم هاي ضد ايران،فيلم هاي ضد ايراني،فيلم هاي ضد ايراني هاليوود،فيلم هاي طنز ايراني،فيلم هاي عروسي ايراني،فيلم هاي مبتذل ايراني،فیلم جاذبه های گردشگری ایران،فیلم شبهای ایرانی لس آنجلس،فیلم عروسی هنرپیشه های ایرانی،فیلم کامل گربه های ایرانی،فیلم های ایران قدیم صحنه دار،فیلم های ایرانی،فیلم های ایرانی 95،فیلم های ایرانی آپارات،فیلم های ایرانی آنلاین،فیلم های ایرانی اپارات،فیلم های ایرانی اجتماعی،فیلم های ایرانی اسکار،فیلم های ایرانی اکران 95،فیلم های ایرانی اکران شده 95،فیلم های ایرانی اکران شده در سال 95،فیلم های ایرانی اکران نشده،فیلم های ایرانی امسال،فیلم های ایرانی با حال،فیلم های ایرانی با زیرنویس انگلیسی،فیلم های ایرانی با کیفیت hd،فیلم های ایرانی با موضوع خیانت،فیلم های ایرانی باحال،فیلم های ایرانی بدون مجوز،فیلم های ایرانی برای دانلود،فیلم های ایرانی برتر،فیلم های ایرانی برنده اسکار،فیلم های ایرانی پارتی،فیلم های ایرانی پخش،فیلم های ایرانی پخش شده در ترکیه،فیلم های ایرانی پخش شده در کره جنوبی،فیلم های ایرانی پخش نشده،فیلم های ایرانی پر بیننده،فیلم های ایرانی پر طرفدار،فیلم های ایرانی پرفروش،فیلم های ایرانی پرفروش 95،فیلم های ایرانی پلیسی،فیلم های ایرانی ترسناک،فیلم های ایرانی توقیف شده،فیلم های ایرانی جدید،فیلم های ایرانی جدید 2016،فیلم های ایرانی جدید 95،فیلم های ایرانی جدید برای دانلود،فیلم های ایرانی جدید دانلود،فیلم های ایرانی جدید سینمایی،فیلم های ایرانی جدید شبکه خانگی،فیلم های ایرانی جدید کامل،فیلم های ایرانی چکامه چمن ماه،فیلم های ایرانی حدید،فیلم های ایرانی خارج از کشور،فیلم های ایرانی خانوادگی،فیلم های ایرانی خفن،فیلم های ایرانی خنده دار،فیلم های ایرانی خنده دار جدید،فیلم های ایرانی خوب،فیلم های ایرانی دانلود،فیلم های ایرانی دانلود رایگان،فیلم های ایرانی در جشنواره های خارجی،فیلم های ایرانی در حال اکران،فیلم های ایرانی در حال ساخت،فیلم های ایرانی در یوتوب،فیلم های ایرانی در یوتیوب،فیلم های ایرانی دهه 95،فیلم های ایرانی دهه هفتاد،فیلم های ایرانی راه یافته به اسکار،فیلم های ایرانی رایگان،فیلم های ایرانی رقص،فیلم های ایرانی روانشناسی،فیلم های ایرانی روز،فیلم های ایرانی روی اکران،فیلم های ایرانی زمان شاه،فیلم های ایرانی زیبا،فیلم های ایرانی ساخته شده در خارج،فیلم های ایرانی سال 95،فیلم های ایرانی سینمایی،فیلم های ایرانی شاد،فیلم های ایرانی شبکه جم،فیلم های ایرانی شو،فیلم های ایرانی صابر فان،فیلم های ایرانی صحنه دار،فیلم های ایرانی صحنه دار قدیمی،فیلم های ایرانی صدف طاهریان،فیلم های ایرانی طنز،فیلم های ایرانی عاشقانه،فیلم های ایرانی عاشقی،فیلم های ایرانی غمگین،فیلم های ایرانی غیر مجاز،فیلم های ایرانی قابل دانلود،فیلم های ایرانی قبل از انقلاب،فیلم های ایرانی قبل انقلاب،فیلم های ایرانی قدیم،فیلم های ایرانی قدیمی،فیلم های ایرانی قدیمی انلاین،فیلم های ایرانی قدیمی دانلود،فیلم های ایرانی قدیمی صحنه دار،فیلم های ایرانی کامل،فیلم های ایرانی کم حجم،فیلم های ایرانی کمدی،فیلم های ایرانی که ارزش دیدن دارند،فیلم های ایرانی که اسکار گرفتند،فیلم های ایرانی که باید دید،فیلم های ایرانی که جایزه گرفتند،فیلم های ایرانی که مجوز نگرفتند،فیلم های ایرانی کوتاه،فیلم های ایرانی گلشیفته،فیلم های ایرانی گلشیفته فراهانی،فیلم های ایرانی لو رفته،فیلم های ایرانی لیست،فیلم های ایرانی مبتذل،فیلم های ایرانی مجاز،فیلم های ایرانی معروف،فیلم های ایرانی ممنوعه،فیلم های ایرانی موجود در بازار،فیلم های ایرانی نامزد اسکار،فیلم های ایرانی نامزد اسکار 2016،فیلم های ایرانی نامزد جایزه اسکار،فیلم های ایرانی نماشا،فیلم های ایرانی نمایش خانگی،فیلم های ایرانی هالیوود،فیلم های ایرانی و خارجی دانلود،فیلم های ایرانی وخارجی،فیلم های ایرانی ویکی پدیا،فیلم های ایرانی یوتیوب،فیلم های بازیگران ایرانی،فیلم های تاریخی ایرانی،فیلم های تازه ایرانی،فیلم های تبلیغاتی ایرانی،فیلم های تراژدی ایرانی،فیلم های توقیفی ایرانی،فیلم های جایزه گرفته ایرانی،فیلم های جدید ایرانی و خارجی،فیلم های چدید ایرانی،فیلم های خارجی ایران،فیلم های رزمی ایرانی،فیلم های زشت ایرانی،فیلم های زمان شاه ایران،فیلم های زیبای ایرانی،فیلم های زیرزمینی ایرانی،فیلم های ژانر وحشت ایرانی،فیلم های سینمایی ایرانی آنلاین،فیلم های سینمایی ایرانی طنز،فیلم های شام ایرانی،فیلم های شاه ایران،فیلم های شخصی ایرانی،فیلم های صحنه دار ایرانی قبل از انقلاب،فیلم های ضد ایران،فیلم های ضد ایرانی،فیلم های ضد ایرانی جدید،فیلم های ضد ایرانی جدید هالیوود تصاویر،فیلم های ضد ایرانی جدید هالیوود را بشناسید،فیلم های ضد ایرانی هالیوود،فیلم های ضدایرانی،فیلم های ضدایرانی و ضد اسلامی،فیلم های طنز ایرانی دانلود،فیلم های عاشقانه ایرانی جدید،فیلم های عاشقانه ایرانی قدیمی،فیلم های عاشقانه ی ایرانی،فیلم های عروسی ایرانی،فیلم های عروسی ایرانی پخش شده،فیلم های عروسی ایرانی لو رفته،فیلم های عروسی لورفته ایرانی،فیلم های عشقی ایرانی،فیلم های غیر قانونی ایرانی،فیلم های کمیاب ایرانی،فیلم های گی ایرانی،فیلم های گی های ایرانی،فیلم های لو رفته ایرانی،فیلم های ماندگار ایرانی،فیلم های مذهبی ایرانی،فیلم های مستند ایرانی،فیلم های معناگرای ایرانی،فیلم های نایاب ایرانی،فیلم های نایاب ایرانی قدیمی،فیلم+های+جدید+فیلم+ایرانی،گوشه نوروز صبا،لباس عید،لعبة عيد الام،لعبة عيد الحب،لعبة عيد الميلاد،ليلة عيد،لیست فیلم های ایرانی آپارات،لیست فیلم های ایرانی طنز،لیست فیلم های ایرانی غیر مجاز،لیست فیلم های عاشقانه ی ایرانی،نام فیلم های غمگین ایرانی،نظر سنجی استیج،نظر سنجی انتخابات مجلس،نظر سنجی انتخابات مجلس دهم،نظر سنجی در تلگرام،نظرسنجی انتخابات،نظرسنجی انتخابات آمریکا،نظرسنجی انتخابات ایران،نظرسنجی انتخابات خبرگان،نظرسنجی انتخابات دزفول،نظرسنجی انتخابات شیراز،نظرسنجی انتخابات مجلس،نظرسنجی انتخابات مجلس 94،نظرسنجی انتخابات مجلس تهران،نظرسنجی انتخابات مجلس دهم،نظرسنجی انتخابات مجلس شیراز،نظرسنجی انتخاباتی،نظرسنجی برنامه دید در شب،نظرسنجی دید در شب،نظرسنجی های انتخاباتی،نقاشی نوروز،نوروز،نوروز ۱۳۹۵،نوروز 95،نوروز tv،نوروز آمد هایده،نوروز اخوان ثالث،نوروز ایرانی،نوروز باستانی،نوروز باستانی ایرانیان،نوروز بایرامی،نوروز بل،نوروز بمانید که ایّام شمایید،نوروز به انگلیسی،نوروز به تاریخ میلادی،نوروز بوکان،نوروز بيت،نوروز بيت ارينا،نوروز پرندوار،نوروز پس از ثابت شدن،نوروز پور،نوروز پورمند،نوروز پيام،نوروز پيامك،نوروز پیام تبریک،نوروز پیامک،نوروز پیامک عید،نوروز پیروز،نوروز پیشاپیش مبارک،نوروز تاریخچه،نوروز تبريك عيد،نوروز تبریک،نوروز تبریک عید،نوروز ترکیه،نوروز تصاویر،نوروز تو راهه،نوروز تيل،نوروز تيليكوم،نوروز تی وی،نوروز ثبت جهانی شد،نوروز جامعة،نوروز جبهه مشارکت،نوروز جشن،نوروز جشن ایرانی،نوروز جم،نوروز جمشید،نوروز جمشیدی،نوروز جملات،نوروز جملات زیبا،نوروز چت،نوروز چشمیدر،نوروز چگونه به وجود آمد،نوروز چگونه شکل گرفت،نوروز چند ساله است،نوروز چه روزی است،نوروز چه روزیست،نوروز چی است،نوروز چیست،نوروز حاجی بابایی،نوروز حافظ،نوروز حدیث،نوروز حرام،نوروز حرام است،نوروز حسن زيرك،نوروز حسن زیرک،نوروز حسین علیزاده،نوروز حسینی،نوروز حیدری،نوروز خوانی،نوروز در اسلام،نوروز در افغانستان،نوروز در ایران،نوروز در ایران ویکی پدیا،نوروز در تاجیکستان،نوروز در ترکیه،نوروز در روایات،نوروز در زمستان،نوروز در زمستان شاملو،نوروز در ژاپن،نوروز در شاهنامه،نوروز در کردستان،نوروز دهوك،نوروز را چگونه گذراندید،نوروز ربط،نوروز رستاک،نوروز رنگی رنگی،نوروز روانشناسی،نوروز روز ظهور،نوروز روزنامه،نوروز ريبر،نوروز زاخو 2016،نوروز زرتشت،نوروز زرتشتيان،نوروز زرتشتی،نوروز زرتشتیان،نوروز زیبا،نوروز سال 1395،نوروز سال 95،نوروز سال نو مبارک،نوروز سعدی،نوروز سلطانی،نوروز سليماني،نوروز سهراب سپهری،نوروز سیما بینا،نوروز شاملو،نوروز شاهنامه،نوروز شاهین نجفی،نوروز شریعتی،نوروز شعر،نوروز شعر اخوان ثالث،نوروز شعر بی غلطی است،نوروز شعر حافظ،نوروز شعر نو،نوروز شنكال،نوروز شیراز،نوروز صائب تبریزی،نوروز صابری،نوروز صادق هدایت،نوروز صبا،نوروز صیاد،نوروز صیادی،نوروز طبری،نوروز طپش،نوروز طرح ترافیک،نوروز طنز،نوروز طنز مازندرانی،نوروز ظهور،نوروز عامه،نوروز عفرين،نوروز عفرين 2016،نوروز عکس،نوروز عيد،نوروز عید،نوروز فاطمی،نوروز فاطمیه،نوروز في اربيل،نوروز في العراق،نوروز في ايران،نوروز في خانقين،نوروز في دهوك،نوروز في زاخو،نوروز في كردستان،نوروز في كردستان العراق،نوروز قاجار،نوروز قامشلو،نوروز قامشلو ٢٠١٤،نوروز قامشلو 2016،نوروز قبل از اسلام،نوروز قبل از انقلاب،نوروز قدیم،نوروز قشم،نوروز قیصر امین پور،نوروز کارگری،نوروز کاویانپور،نوروز کجا برویم،نوروز کجا بریم،نوروز کجا سفر کنیم،نوروز کردستان،نوروز کردی،نوروز کهزادی،نوروز کودکانه،نوروز کوروش یغمایی،نوروز کیش،نوروز گرایی،نوروز گرایی چیست،نوروز گرجستان،نوروز گروه رستاک،نوروز گشت،نوروز گلد ایران،نوروز گلدیران،نوروز گلی،نوروز گوگل،نوروز گولی،نوروز لایه باز،نوروز لرستان،نوروز لس آنجلس،نوروز للمراهنات،نوروز لمانځل،نوروز له كندا،نوروز له كوردستان،نوروز له کوردستان،نوروز لیلا فروهر،نوروز لیلا فروهر ویکی صدا،نوروز مازندران،نوروز مازندرانی،نوروز مبارك اس ام اس،نوروز مبارک،نوروز مبارک اس ام اس،نوروز مبارک باد،نوروز مبارک باد شعر،نوروز مشارکت،نوروز من بابک سعیدی،نوروز مولانا،نوروز نیوز،نوروز هایده،نوروز هخامنشی،نوروز هفت سین،نوروز هنرمندان،نوروز هوشمندانه،نوروز هوشمندانه سامسونگ،نوروز و اسلام،نوروز و امام زمان،نوروز و ایام فاطمیه،نوروز و بهار،نوروز و سلامت،نوروز و ظهور،نوروز و فاطمیه،نوروز و قرآن،نوروز و محیط زیست،نوروز و هفت سین،نوروز ویکی پدیا،نوروز یعنی،نوروز یعنی چه،نوروز یلدا،نوروز یلدا و،نوروز+جمله،نوروززاده،نوروزنامه،نوروزنامه خيام،نوروزی،هتل نوروز،هتل نوروز مریوان،هدايا عيد الام،هدايا عيد الحب،هدايا عيد ميلاد،هدر نوروز،هدیه نوروز،همه ی فیلم های ایرانی،ویژه نامه نوروز،یاس نوروزی،یکشنبه عید فطر،یکشنبه عید فطر است

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت