ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

نصیریان: در فصل دوم “شهرزاد” حضور دارم

نویسنده: احمد اعجازی

نصیریان: در فصل دوم "شهرزاد" حضور دارم

,نصیریان,نصیریان سوریه,نصیریان آقای هالو,نیکی نصیریان,محمد نصیریان,علی نصیریان آقای هالو,علی نصیریان در آقای هالو,محمد علی نصیریان,وبلاگ محمد نصیریان,سایت محمد نصیریان,محمد صالح شریف نصیریان,محمد مهدی رحیم نصیریان,علی نصیریان,علی نصیریان شهرزاد,علی نصیریان هزار دستان,علی نصیریان بوی پیراهن یوسف,علی نصیریان درگذشت,علی نصیریان و همسرش,علی نصیریان بازیگر,علی نصیریانی,علی نصیریان فیلمها,علی نصیریان شکارچی شنبه,علی نصیریان بازیگر سینما,علی نصیریان بازیگر,عکس علی نصیریان بازیگر,علی نصیریان فیلمها و نمایشهای تلویزیونی,فیلمهای علی نصیریان,علی نصیریان در شکارچی شنبه,علی نصیریان و شکارچی شنبه,فصل دوم شهرزاد,فصل دوم شهرزاد کی میاد,فصل دوم شهرزاد قسمت اول,فصل دوم شهرزاد کی پخش میشود,فصل دوم شهرزاد کی ساخته میشود

تاریخ انتشار : شنبه, 13 شهریور 1395

با وجود اینکه نصیریان خبر از فعالیتش در فصل دوم سریال “شهرزاد” داده، باید دید بزرگ آقا در فصل دوم این سریال در چه قالبی ظاهر می شود.

علی نصیریان بازیگر نقش بزرگ آقا در سریال نمایش خانگی “شهرزاد” در گفت و گو با میزان گفت: درباره کار بنده در فصل دوم سریال “شهرزاد” به بنده گفته اند که در سری جدید این اثر حضور دارم.

وی ادامه داد: با این وجود هنوز درباره زمان کار در سریال “شهرزاد2” هنوز تماسی با من صورت نگرفته است.

نصیریان در خصوص فعالیت این روزهای خود خاطرنشان کرد: در حال حاضر در هیچ کار بازی نمی کنم.

نکته قابل توجه این است با وجود اینکه در پایان فصل اول سریال “شهرزاد” داستان اینگونه نشان داده شد که بزرگ آقا فوت کرده، باید دید که استاد علی نصیریان در فصل دوم سریال “شهرزاد” درواقع بزرگ آقایی است که زنده شده یا کارگردان برای حضور او نقش دیگری در نظر گرفته است؟! و فرضیه دیگر البته می تواند فلاش بک هایی باشد که به گذشته و زمان زنده بودن بزرگ آقا بر می گردد.

گفتنی است، براساس صحبت هایی که پیش تر مطرح شده بود،  قرار بود تصویربرداری فصل دوم سریال “شهرزاد” از 15 شهریور آغاز شود.

حسن فتحی کارگردان حرفه ای عرصه سینما و تلویزیون، کارگردانی فصل دوم این سریال را بر عهده دارد و بازیگرانی چون شهاب حسینی، ترانه علیدوستی و رامین ناصرنصیر در این اثر به ایفای نقش می پردازند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت