ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

نرگس محمدی: غیر از بازیگری هنر دیگری ندارم! / دورهمی وعده 18 ساله مدیری به مهمانش را عملی کرد

نویسنده: احمد اعجازی

نرگس محمدی: غیر از بازیگری هنر دیگری ندارم! / دورهمی وعده 18 ساله مدیری به مهمانش را عملی کرد

,نرگس محمدی,نرگس محمدی بازیگر,نرگس محمدی ستایش,نرگس محمدی و تقی رحمانی,نرگس محمدی مدافع حقوق بشر,نرگس محمدی ستار بهشتی,نرگس محمدی و سام درخشانی,نرگس محمدی Instagram,نرگس محمدی ویکی پدیا,نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش,نرگس محمدی بازیگر ایرانی,نرگس محمدی بازیگر بیوگرافی,نرگس محمدی بازیگر همسر,نرگس محمدی بازیگر سینما,نرگس محمدی بازیگر,نرگس محمدی ستایش بیوگرافی,نرگس محمدی (ستایش) را اعدام نکنید,نرگس محمدی ستایش,عکسهای نرگس محمدی ستایش,نرگس محمدی فیلم ستایش,نرگس محمدی یا ستایش,نرگس محمدی تقی رحمانی,نرگس محمدی کانون مدافعان حقوق بشر,نرگس محمدی و مادر ستار بهشتی,نرگس محمدی و سام درخشانی در برزیل,نرگس محمدی و سام درخشانی ازدواج,نرگس محمدی و سام درخشانی عکس,نرگس محمدی و سام درخشان,دعوای نرگس محمدی و سام درخشانی,کلیپ نرگس محمدی و سام درخشانی,دعوای نرگس محمدی و سام درخشانی در برزیل,فیلم نرگس محمدی و سام درخشانی,فیلم نرگس محمدی و سام درخشانی در فرودگاه,بیوگرافی نرگس محمدی ویکی پدیا,نرگس محمدی در ویکی پدیا,نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش متولد چه سالی است,نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش در برزیل,ازدواج نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش,شوهر نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش,عکس نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش در حال سیگار کشیدن,زندگی نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش,عکس همسر نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش,سال تولد نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش

تاریخ انتشار : یکشنبه, 07 شهریور 1395

شب گذشته برنامه «دورهمی» میزبان بازیگر سریال «ستایش» بود.

به گزارشی باشگاه خبرنگاران ؛ مجموعه برنامه «دورهمی» شب گذشته با اجرای بخش های نمایشی و همچنین گفتگوی مهران مدیری با نرگس محمدی بازیگر تئاتر و تلویزیون، به روی آنتن شبکه نسیم رفت.

مدیری با پرداختن به موضوع «رازداری» برنامه را آغاز کرد و پس از چند بخش از اجرای نمایش، میزبان نرگس محمدی بازیگر مجموعه تلویزیونی «ستایش» شد.

محمدی پس از سلام و احوالپرسی با حضار داخل استودیو، درباره نحوه ورودش به تلویزیون گفت: از همان اول که خواستم انتخاب رشته کنم، دوست داشتم وارد رشته هنر و بازیگری شوم. خب، نشد و پرستاری خواندم و بلافاصله بعد از ورود به دانشگاه، کلاس‌های بازیگری را شروع کردم و بعد از اتمام کلاس‌ها کارم را در تئاتر و تلویزیون آغاز کردم.

وی در ادامه با بیان اینکه من از صد، نمره صد را به بازیگری خودم می‌دهم، در خصوص حضور کمرنگش در دیگر کارهای تصویری بیان کرد: من چهار سال درگیر سریال «ستایش» بودم و نتوانستم کار کنم، اما خدا را شکر از همان سال که شروع کردم، پی درپی کار داشتم و راضی هستم.

محمدی در ادامه این گفتگو از نحوه گریم و اضافه وزن خود برای بازی در مجموعه تلویزیونی «ستایش 2» گفت و اظهار داشت: من دقیقه نود به «ستایش 2» رسیدم و باید به خاطر تفاوت فیزیک در دو سن متفاوت چند کیلویی کم و یا اضافه می کردم. به همین دلیل شروع به گیاه خواری کردم و چاق شدم.

وی با بیان اینکه اگر به عقب برگردم، رشته هنر و بازیگری را از دانشگاه و به صورت پایه شروع می‌کنم، عنوان کرد: من مثل دیگر دوستان هنرمند نیستم و هیچ هنری، غیر از بازیگری ندارم و تنها کتاب می‌خوانم.

پس از آن محمدی از مجرد ماندنش و محو شدن خواستگارهایش بعد از سن 25 سالگی گفت.

بازیگر «ستایش» در بخشی دیگر خاطره‌ای از وعده مهران مدیری در سن کودکی تعریف کرد و اظهار داشت: من سیزده سال داشتم که کارهای آقای مدیری از تلویزیون پخش می‌شد. چون مادرم در صدا و سیما بود، مجبورش کردم شماره‌ای برای من پیدا کند که من با او حرف بزنم. من همان روز زنگ زدم و با مهران مدیری صحبت کردم. او به من قول داد، یک روز من را به پشت صحنه فیلمبرداری دعوت کند و حالا بعد از بیست و چند سال این وعده عملی شد.

محمدی به عنوان حسن ختام این گفتگو، یک تابلوی نقاشی از آثار خودش را به «موزه دورهمی» اهدا کرد و گفت: دوستان ما در این حرفه، همدیگر را کم دوست دارند و صادقانه از پیشرفت یکدیگر شاد نمی‌شوند؛ امیدورام کمی بیشتر همدیگر را دوست داشته باشیم.

برچسب ها : ازدواج نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش،بیوگرافی نرگس محمدی ویکی پدیا،دعوای نرگس محمدی و سام درخشانی،دعوای نرگس محمدی و سام درخشانی در برزیل،زندگی نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش،سال تولد نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش،شوهر نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش،عکس نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش در حال سیگار کشیدن،عکس همسر نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش،عکسهای نرگس محمدی ستایش،فیلم نرگس محمدی و سام درخشانی،فیلم نرگس محمدی و سام درخشانی در فرودگاه،کلیپ نرگس محمدی و سام درخشانی،نرگس محمدي تقي رحماني،نرگس محمدي ستايش،نرگس محمدي و سام درخشان،نرگس محمدی،نرگس محمدی (ستایش) را اعدام نکنید،نرگس محمدی Inskeyram،نرگس محمدی بازيگر،نرگس محمدی بازیگر،نرگس محمدی بازیگر ایرانی،نرگس محمدی بازیگر بیوگرافی،نرگس محمدی بازیگر سینما،نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش،نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش در برزیل،نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش متولد چه سالی است،نرگس محمدی بازیگر همسر،نرگس محمدی در ویکی پدیا،نرگس محمدی ستار بهشتی،نرگس محمدی ستایش،نرگس محمدی ستایش بیوگرافی،نرگس محمدی فیلم ستایش،نرگس محمدی کانون مدافعان حقوق بشر،نرگس محمدی مدافع حقوق بشر،نرگس محمدی و تقی رحمانی،نرگس محمدی و سام درخشانی،نرگس محمدی و سام درخشانی ازدواج،نرگس محمدی و سام درخشانی در برزیل،نرگس محمدی و سام درخشانی عکس،نرگس محمدی و مادر ستار بهشتی،نرگس محمدی ویکی پدیا،نرگس محمدی یا ستایش

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت