ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

نخستین نقش اول اما واتسون پس از «هری پاتر» / فروش افتتاحیه فیلم کمتر از 100 دلار بود

نویسنده: احمد اعجازی

نخستین نقش اول اما واتسون پس از «هری پاتر» / فروش افتتاحیه فیلم کمتر از 100 دلار بود

اما واتسون بدون لباس,اما واتسون و جاستین بیبر,اما واتسون برهنه,اما واتسون و دوست پسرش,اما واتسون,اما واتسون داغ,اما واتسون و دنیل رادکلیف,ایما واتسون 2016,اما واتسون عکس,اما واتسون 2016,هری پاتر 9,هری پاتر و یادگاران مرگ,هری پاتر 2016,هری پاتر و کودک نفرین شده,هری پاتر و فرزند طلسم شده,هری پاتر 1,هری پاتر قسمت اول,هری پاتر و شاهزاده دورگه,هری پاتر و سنگ جادو,هری پاتر جدید,

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 16 تیر 1395

فیلم جدید اما واتسون ستاره سری فیلم‌های «هری پاتر» با داستانی در شیلی تحت حکمرانی پینوشه، در نخستین پایان هفته نمایش در انگلستان کمتر از 100 دلار در سه سالن سینما فروش داشت.

به گزارش خبرآنلاین، فیلم «کُلنی» با بازی اما واتسون داستان زنی است که برای نجات شوهرش (دنیل برول) تلاش می‌کند به یک فرقه نفوذ کند.

این میزان پائین فروش فیلم در سه سالن سینما رقم خورده است. دلیل اکران محدود این فیلم برنامه توزیع آن به صورت استریم ویدئوی خانگی است. «کُلنی» جمعه همزمان با اکران محدود در سینما در سرویس‌های «ویدئو هنگام درخواست / VOD» نیز منتشر شد. پیش از این فیلم‌ «سوءرفتار / Misconduct» با بازی آنتونی هاپکینز و آل پاچینو نیز همین رویه را پی گرفته بود. «سوءرفتار» نیز ماه گذشته در افتتاحیه کمتر 200 دلار فروش داشت.

«کلنی» نخستین نمایش جهانی خود را  سال گذشته در جشنواره فیلم تورنتو تجربه کرد. پیتر برادشاو منتقد نشریه گاردین همان زمان نقد تندی بر فیلم نوشت و از پنج ستاره ممکن تنها دو ستاره برای آن در نظر گرفت. او در نقد خود نوشت: «تنها امتیازی که می‌توان به فیلم داد برای این است که قسمتی از وحشت کمتر شناخته شدۀ شیلی تحت حکمرانی پینوشه را نشان می‌دهد.»

اما واتسون که با بازی در «هری پاتر» به شهرت رسید، شانس خود را با بازی در نقش مکمل فیلم‌هایی چون «حلقه بلینگ» و «مزایای گوشه‌گیر بودن» آزمود. پس از به پایان رسیدن سری فیلم‌های «هری پاتر»، «کلنی» نخستین فیلمی است که واتسون نقش اول را در آن برعهده دارد.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت