ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

نخستین دیدار اوباما و «ترزا می» در حاشیه اجلاس سران گروه بیست در چین

نویسنده: احمد اعجازی

نخستین دیدار اوباما و «ترزا می» در حاشیه اجلاس سران گروه بیست در چین

,اجلاس سران گروه 20,سران گروه 20,اجلاس سران گروه 20,نشست سران گروه 20,دیدار اوباما از هیروشیما,دیدار اوباما و ظریف,دیدار اوباما با ظریف,دیدار اوباما با روحانی,احتمال دیدار اوباما با روحانی,نتیجه دیدار اوباما با روحانی,دیدار اوباما با حسن روحانی,دیدار روحانی با اوباما انجام شد؟,دیدار روحانی با اوباما در نیویورک,دیدار دکتر روحانی با اوباما,درخواست اوباما برای دیدار با روحانی,دیدار احتمالی روحانی با اوباما,تمایل اوباما برای دیدار با روحانی,دیدار اوباما از ژاپن,دیدار اوباما با کلینتون,دیدار اوباما روحانی,احتمال دیدار اوباما و روحانی,نتیجه دیدار اوباما و روحانی,اخبار دیدار اوباما و روحانی,دیدار تلفنی اوباما و روحانی,جوک دیدار اوباما و روحانی,طنز دیدار اوباما و روحانی,دیدار اوباما با خامنه ای,دیدار اوباما با ملک عبدالله,تصاویر دیدار اوباما با ملک عبدالله,دیدار اوباما و کاسترو,ترزا می,ترزا میدلتون,ترزا می

تاریخ انتشار : شنبه, 13 شهریور 1395

«باراک اوباما» رئیس جمهوری آمریکا فردا (یکشنبه) برای نخستین بار پس از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و در حاشیه اجلاس سران گروه بیست در چین، با «ترزا می» نخست وزیر انگلیس دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

خبرگزاری رویترز امروز (13 شهریور) خبر داد که یکی از مقام های کاخ سفید ضمن تاکید بر دوستی نزدیک و اتحاد پایدار لندن – واشنگتن، اعلام کرد که باراک اوباما و ترزا می در مورد موضوع های گوناگون دوجانبه و جهانی گفت و گو خواهند کرد.
اجلاس سران گروه بیست روزهای چهارم و پنجم سپتامبر (14 و 15 شهریور) در شهر هوانگجو چین برگزار خواهد شد.
به گزارش ایرنا، اوباما پیش از برگزاری همه پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا به لندن رفت و ضمن هشدار در مورد تبعات برگزیت از انگلیسی ها خواست به ادامه حضور در اتحادیه رای دهند. پس از آنکه مردم انگلیس رای به جدایی از اتحادیه اروپا دادند، دیوید کامرون استعفا کرد و جای خود را به خانم ترزا می از حامیان برگزیت داد. می در یکی از نخستین موضع گیری های خود گفت ‘برگزیت یعنی برگزیت!’
پیشتر اعلام شده بود که در اجلاس گروه بیست اوباما و اردوغان نیز برای اولین بار پس از کودتای نافرجام ترکیه دیدار و در مورد رخدادهای پساکودتای ترکیه، عملیات نظامی علیه داعش و برقراری ثبات در سوریه تبادل نظر خواهند کرد. سران آمریکا و روسیه نیز دیداری غیر رسمی خواهند داشت و مسائل سوریه و اوکراین را بررسی خواهند کرد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت