ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ناگفته های زشت بازیگر زن ایرانی از پیوستن به جم / عکس

نویسنده: احمد اعجازی

ناگفته های زشت بازیگر زن ایرانی از پیوستن به جم / عکس

,پیوستن به جم,پیوستن به جماعت,پیوستن به نماز جماعت,پیوستن به امام جماعت,نحوه پیوستن به نماز جماعت,احکام پیوستن به نماز جماعت,چگونگی پیوستن به نماز جماعت,شرایط پیوستن به نماز جماعت,طریقه پیوستن به نماز جماعت,نحوه پیوستن به امام جماعت,آداب پیوستن به نماز جماعت,پیوستن به نماز جماعت در رکعت سوم,احکام پیوستن به نماز جماعت,اموزش پیوستن به نماز جماعت,نحوه ی پیوستن به نماز جماعت,روش پیوستن به نماز جماعت,بازیگر زن ایرانی,بازیگر زن ایرانی کشف حجاب کرد,بازیگر زن ایرانی در ترکیه,بازیگر زن ایرانی غ ح,بازیگر زن ایرانی غ,بازیگر زن ایرانی بی حجاب,بازیگر زن ایرانی در شبکه جم,بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن,بازیگر زن ایرانی که مرد شد,بازیگر زن ایرانی که تغییر جنسیت داده,بازیگر زن ایرانی که کشف حجاب کرد,بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند,بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کرده اند,محبوب ترین بازیگر زن ایرانی کشف حجاب کرد,محبوب ترین بازیگر زن ایرانی کشف حجاب کرد,عکس بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند,بازیگران زن ایرانی در ترکیه,بازیگر زن ایرانی در سریال ترکیه ای,فیلم غیر اخلاقی بازیگر زن ایرانی,بازیگران زن ایرانی با آرایش غلیظ,غوغای بازیگر زن ایرانی در بالیوود,بازیگر زن ایرانی بی حجاب,بازیگران زن ایرانی بی حجاب,بازیگران زن ایرانی بی حجاب 95,بازیگران زن ایرانی بی حجاب فیس بوک,بازیگران زن ایرانی بی حجاب Facebook,بازیگران زن ایران بی حجاب,هنرپیشه زن ایرانی بی حجاب,زنان بازیگر ایرانی بی حجاب,عکس بازیگر زن ایرانی بی حجاب,بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن فرانسه,بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن 2016,بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن امسال,بازیگران زن ایرانی در جشنواره کن,عکس بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن,حضور بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن,حرکت بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن,عکس بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن فرانسه,بازیگر زن ایرانی جشنواره کن,هنرپیشه زن ایرانی که مرد شد,عکس بازیگر زن ایرانی که مرد شد,هنرپیشه ی زن ایرانی که مرد شد,بازیگر زن ایرانی که مرد شده,عکس بازیگر زن ایرانی که تغییر جنسیت داده,بازیگر زن ایرانی که تغییر جنسیت داده است

تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 آبان 1395

آخرین پست فیسبوک چکامه چمن ماه که البته آنرا عمومی نکرده است حکایت از بغض و درماندگی وی دارد.

به گزارش رکنا، پس از افشای بسیاری از مسائل پشت پرده گروه تلویزیون های جم توسط کارمندان این شبکه و قطع همکاری بسیاری از بازیگران ایرانی مهاجرت کرده، مدیریت این شبکه با انتشار نامه ای از تعدیل نیرو در این گروه خبر داد.

 

“چکامه چمن ماه” یکی از بازیگران ایرانی است که با فریب پول و وعده های خیالی به ترکیه مهاجرت کرد تا به گروه جم و تیم سعید کریمیان بپیوندد.

 

وی در ابتدای کار توانست به سعید کریمیان (مدیر جم) نزدیک شود و چندین فیلم بازی و نویسندگی کند. اما دیری نگذشت که با مشکل بزرگی روبرو گردید. درماندگی که سبب شد تا وی با طرفدرانش آن را مطرح کند.

 

آخرین پست فیسبوک چکامه چمن ماه که البته آنرا عمومی نکرده است حکایت از بغض و درماندگی وی دارد.

 

وی در پست فیسبوکش ضمن اشاره به اینکه دوران دشواری را سپری می کند، نوشت: «بگذار کسی نداند که چگونه من به جای نوازش شدن، بوسیده شدن، گـَزیده شده ام. بگذار هیچ کس نداند. هیچ کس و از میان همه خدایان؛ خدایی جز فراموشی بر این همه رنج آگاه نگردد.»

 

جالب آنجاست که سخنان چمن ماه در شرایطی مطرح می شود که وی هنوز قطع همکاریش را به صورت رسمی اعلام نکرده و اظهاراتش می تواند درد سر ساز شود.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,چکامه چمن ماه

 

البته این تنها حاشیه سعید کریمیان و تیمش نیست. سوءاستفاده اخلاقی سعید کریمیان (مدیریت جم) از دختران، عضویت وی در سازمان منافقین و همچنین سوء مدیریت؛ همه و همه از مسائل مهمی بود که توسط کارمندان مستعفی جم و برخی دیگر از مرتبطین وی افشا گردید.

 

طبق افشاگری برخی از کارمندان جم، تشکیلات این تلویزیون با پیشنهادهای مالی و اعطای سمت، برخی از زنان و دختران را انتخاب کرده تا دستمالی برای سعید کریمیان شوند.

 

اشاره چکامه چمن ماه به شرایط بوجود آمده در خصوص برخورد های غیر اخلاقی نشان از فشارهای روحی ناشی از اتفاقات ناگواری است که احتمالا برای وی افتاده است.

 

حال باید دید که سعید کریمیان تا چه زمان می خواهد با این سیاست تلویزیون داری کند؟! سیاستی که زندگی بسیاری از ایرانیان را تباه کرده است.

 

برچسب ها : آداب پیوستن به نماز جماعت،احكام پيوستن به نماز جماعت،احکام پیوستن به نماز جماعت،اموزش پیوستن به نماز جماعت،بازيگر زن ايراني بي حجاب،بازیگر زن ایرانی،بازیگر زن ایرانی بی حجاب،بازیگر زن ایرانی جشنواره کن،بازیگر زن ایرانی در ترکیه،بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن،بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن 2016،بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن امسال،بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن فرانسه،بازیگر زن ایرانی در سریال ترکیه ای،بازیگر زن ایرانی در شبکه جم،بازیگر زن ایرانی غ،بازیگر زن ایرانی غ ح،بازیگر زن ایرانی کشف حجاب کرد،بازیگر زن ایرانی که تغییر جنسیت داده،بازیگر زن ایرانی که تغییر جنسیت داده است،بازیگر زن ایرانی که کشف حجاب کرد،بازیگر زن ایرانی که مرد شد،بازیگر زن ایرانی که مرد شده،بازیگران زن ایران بی حجاب،بازیگران زن ایرانی با آرایش غلیظ،بازیگران زن ایرانی بی حجاب،بازیگران زن ایرانی بی حجاب 95،بازیگران زن ایرانی بی حجاب Facebook،بازیگران زن ایرانی بی حجاب فیس بوک،بازیگران زن ایرانی در ترکیه،بازیگران زن ایرانی در جشنواره کن،بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند،بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کرده اند،پیوستن به امام جماعت،پیوستن به جم،پیوستن به جماعت،پیوستن به نماز جماعت،پیوستن به نماز جماعت در رکعت سوم،چگونگی پیوستن به نماز جماعت،حرکت بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن،حضور بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن،روش پیوستن به نماز جماعت،زنان بازیگر ایرانی بی حجاب،شرایط پیوستن به نماز جماعت،طریقه پیوستن به نماز جماعت،عکس بازیگر زن ایرانی بی حجاب،عکس بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن،عکس بازیگر زن ایرانی در جشنواره کن فرانسه،عکس بازیگر زن ایرانی که تغییر جنسیت داده،عکس بازیگر زن ایرانی که مرد شد،عکس بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند،غوغای بازیگر زن ایرانی در بالیوود،فیلم غیر اخلاقی بازیگر زن ایرانی،محبوب ترين بازيگر زن ايراني کشف حجاب کرد،محبوب ترین بازیگر زن ایرانی کشف حجاب کرد،نحوه پیوستن به امام جماعت،نحوه پیوستن به نماز جماعت،نحوه ی پیوستن به نماز جماعت،هنرپیشه زن ایرانی بی حجاب،هنرپیشه زن ایرانی که مرد شد،هنرپیشه ی زن ایرانی که مرد شد

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت