ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ناتو لازم باشد از بمب اتم استفاده می‌کنیم

نویسنده: علی باستانی

ناتو لازم باشد از بمب اتم استفاده می‌کنیم

 

ناتو چیست,ناتو فرهنگی,ناتو چه سازمانی است؟,ناتو سلاح,ناتو و روسیه,ناتو و ایران,ناتو فرهنگی چیست,ناتو اکله یابانیه,ناتو کیست,ناتو و ترکیه,بمب اتم,بمب اتم ایران,بمب اتمی هیروشیما,بمب اتمی تزار,بمب اتمی ایران,بمب اتمی روسیه,بمب اتم پاکستان,بمب اتم چیست,بمب اتمی پاکستان,بمب اتم در ژاپن,

 

ینس اشتولننبرگ دبیر کل ناتو در آستانه آغاز اجلاس ناتو در ورشو در مصاحبه با هفته نامه تسایت گفت: استراتژی بازدارندگی ما شامل نیروی غیر متعارف , پدافند موشکی بالستیک و نیز سلاح های هسته ای است.

وی با ابراز نگرانی از گسترش سلاح اتمی در جهان افزود: با وجود آنکه هدف همه ما عاری شدن همه مناطق جهان از سلاح هسته ای است اما تا زمانی که سلاح اتمی وجود داشته باشد ٬ ناتو نیز یک پیمان هسته ای خواهد بود.

اشتولتنبرگ گفت: سیاست بازدارندگی ما از لحاظی حائز اهمیت است که به رقیب خودمان به صورت واضح این نکته را گوشزد می کنیم که حمله به یک هم پیمان ناتو را حمله به کل ناتومی دانیم.

دبیر کل ناتو بار دیگر از پدافند بحث برانگیز موشکی ناتو حمایت کرد و مدعی شد که پدافند موشکی، یک سرمایه گزاری دراز مدت برای یک تهدید دراز مدت است.

ینس اشتولتنبرگ ضمن اشاره به تلاش های زیاد بسیاری از کشورها در ارتباط با تولید موشک افزود : هدف پدافند موشکی روسیه نیست، بلکه هدف تهدیداتی است خارج از منطقه اروپا و اقیانوس آتلانتیک.

وی بار دیگر تاکید کرد که ناتو خواهان مناقشه و جنگ سرد با روسیه نیست .

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت