ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

میدری: یارانه ۲۴ میلیون نفر حذف نمی‌شود

نویسنده: احمد اعجازی

میدری: یارانه ۲۴ میلیون نفر حذف نمی‌شود

میدری وزارت رفاه,میدری شاعر,میدری شعر,میدری وزارت تعاون,میدری شهراد,احمد میدری,شهرام میدری,حسین میدری,اشعار میدری,دکتر میدری,یارانه فروردین 95,یارانه اردیبهشت 95,یارانه خرداد 95,یارانه ها,یارانه نقدی,یارانه فرهنگی,یارانه اردیبهشت,یارانه کمک,یارانه مردم عربستان,یارانه 250 هزار تومانی,اخبار یارانه ها,اخبار یارانه نقدی,اخبار یارانه های نقدی,اخبار یارانه,اخبار یارانه 94,اخبار یارانه سال 93,اخبار یارانه ها جدید,اخبار یارانه خرداد 94,اخبار یارانه ای,اخبار یارانه اردیبهشت 94,

تاریخ انتشار : دوشنبه, 28 تیر 1395

معاون وزیر تعاون گفت: دولت حذف یارانه ۲۴ میلیون نفر در سال جاری را اجرایی نمی‌داند و براین اساس اصلاحیه‌ای را تقدیم مجلس خواهد کرد.

به گزارش دانشجو، میدری در گفت‌و‌گو با خبر ساعت 14 شبکه یک سیما در توضیح شرایط حذف شدگان از یارانه در تیر ماه گفت: در تیر ماه 200 هزار نفر از لیست دریافت یارانه حذف شدند که از این تعداد 100 هزار نفر از آن‌ها فاقد کارت ملی شناسایی هستند که با توجه به خبرهای گذشته مبنی بر حذف یارانه افراد فاقد کارت ملی این امر عملی شد.

وی در ادامه افزود: نیمی دیگر از حذف شدگان از یارانه کسانی هستند که از اعضای هیئت علمی، قضات و تجار بزرگ بوده‌اند و این در قانون حذف یازانه ‌ها به این افراد مستقیما اشاره شده است.

معاون وزیر تعاون تصریح کرد: با توجه به حذف 200 هزار نفر در ماه جاری از لیست یارانه‌ها در لایحه‌ای جدید برای تسریع هدفمندی یارانه مرحله بعدی به مجلس ارائه خواهد شد.

میدری درباره برخی اخبار منتشر شده مبنی بر تماس با افراد برای قطع یارانه و پرداخت آن تنها به اقشار خاص گفت: این خبر صحت ندارد و هیچ تماسی با شهرواندان از سوی سازمان رفاه انجام نشده است.

وی خاطر نشان کرد: دولت حذف یارانه 24 میلیون نفر را در سال جاری اجرایی نمی‌داند و بر این اساس اصلاحیه‌ای را تقدیم مجلس خواهد کرد.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت