ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

مهناز افشار سخنگوی «کودکان بد سرپرست»

نویسنده: احمد اعجازی

مهناز افشار سخنگوی «کودکان بد سرپرست»

مهناز افشار,مهناز افشار اینستاگرام,مهناز افشار درحمام,مهناز افشار ازدواج,مهناز افشار در استخر,مهناز افشار در فیس بوک,مهناز افشاری,مهناز افشار و فرزندش,مهناز افشار تصادف,مهناز افشار و همسر و فرزندش,کودکان بد سرپرست,کودکان بد سرپرست و بی سرپرست,کودکان بد سرپرست+pdf,کودکان بد سرپرست به انگلیسی,کودک بد سرپرست,تعریف کودکان بد سرپرست,سرپرستی کودکان بدسرپرست,حضانت کودکان بد سرپرست,روانشناسی کودکان بد سرپرست,حمایت از کودکان بد سرپرست,کودکان بد سرپرست و بی سرپرست,کودکان بد سرپرست,کودکان بد سرپرست به انگلیسی,کودکان بد سرپرست+pdf,کودک بد سرپرست,تعریف کودکان بد سرپرست,سرپرستی کودکان بدسرپرست,حضانت کودکان بد سرپرست,روانشناسی کودکان بد سرپرست,حمایت از کودکان بد سرپرست,

تاریخ انتشار : شنبه, 05 تیر 1395

مهناز افشار سخنگوی «پویش» شد که با هدف حمایت از کودکان بدسرپرست به همت جمعی از هنرمندان، ورزشکاران و اهالی رسانه تشکیل شده است.

بانی فیلم- به گزارش رسیده، مهناز افشار پس از اعلام همکاری با «پویش» گفت: این مسئولیت همه ماست که در برابر ظلم‌هایی که به کودکان معصوم می‌شود و تن نحیفشان توانایی تحمل آنها را ندارد، از آنها حمایت کنیم.

این بازیگر افزود: گاهی فکر می‌کنیم تنها فقر مالی است که شرایط نامساعدی برای بچه‌ها ایجاد می‌کند اما حتی در خانواده‌هایی که وضعیت مالی مناسبی دارند هم انواع گوناگون بدرفتاری با بچه‌ها را می‌بینیم که فقر عاطفی و طرد شدن از سوی اعضای خانواده یکی از آنهاست.

افشار ادامه داد: در کنار تلاش برای برطرف کردن فقر اقتصادی، لازم است فکری هم برای فقر فرهنگی کنیم، زوج‌هایی که بچه‌دار می‌شوند نیاز دارند آموزش‌های لازم را برای فرزندپروری ببینند، اما کجا این آموزش‌ها به آنها داده می‌شود؟ صداوسیما چقدر در آموزش دادن به پدر و مادرها و بچه‌ها کاری کرده است؟ آموزش و پرورش چه کار می‌کند؟

وی درباره نقش قوانین در بهبود شرایط کودکان بدسرپرست خاطرنشان کرد: متاسفانه تا بخواهیم نسبت به نگهداری نامناسب کودک اعتراض کنیم، والدین، خودشان را مالک فرزندشان می‌دانند و راه هرگونه اعتراضی را می‌بندند. اینجاست که قانون می‌تواند نقش داشته باشد و با حمایت از کودکان و نظارت بر شرایط زندگی آنها، اجازه کودک‌آزاری را به پدر و مادرها ندهد.

این بازیگر افزود: این مسئولیت همه ماست که در برابر ظلم‌هایی که به کودکان معصوم می‌شود و تن نحیفشان توانایی تحمل آنها را ندارد، از آنها حمایت کنیم.

پویش «بد سرپرست، تنهاتر است» همزمان با سالروز شهادت امیر المومنین علی علیه السلام نامه‌ای را خطاب به مسئولان قوای سه گانه برای حمایت از کودکان بدسرپرست از سوی جمعی از هنرمندان، ورزشکاران، فعالان و اهالی رسانه منتشر خواهد کرد.

 

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت