ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

مهرجویی منتظر سرمایه برای «سنتوری، مرد پاییزی»

نویسنده: علی باستانی

مهرجویی منتظر سرمایه برای «سنتوری، مرد پاییزی»

 

مهرجویی,مهرجویی کیارستمی,مهرجویی پزشک,مهرجویی و کیارستمی,مهرجویی اشباح,مهرجویی و چاوشی,مهرجویی هامون,مهرجویی کارگردان,مهرجویی گاو,مهرجویی فیلم,سنتوری مرد پاییزی,فیلم سنتوری مرد پاییزی,سنتوری,سنتوری فیلم کامل,سنتوری 2,سنتوری مرد پاییزی,سنتورینی,سنتوری ۲,سنتوری محسن چاوشی,سنتورینی یونان,سنتوری چاوشی,سنتوری ها,

 

کارگردان فیلم سینمایی «نارنجی پوش» گفت: پیش تولید پروژه سینمایی «سنتوری، مرد پاییزی» به اتمام رسیده و با جذب سرمایه، فیلمبرداری را آغاز خواهیم کرد.

داریوش مهرجویی درباره ساخت فیلم سینمایی «سنتوری، مرد پاییزی» افزود: با صدور پروانه ساخت، در حال پیش تولید هستیم تا با فراهم شدن شرایط و جذب سرمایه گزار فیلمبرداری را آغاز کنیم.
وی با بیان اینکه دو بازیگر اصلی فیلم بهرام رادان و لیلا حاتمی هستند، گفت: حسن پورشیرازی نیز از دیگر گزینه های بازیگران این فیلم است که هنوز حضور وی در فیلم قطعی نشده است.

این کارگردان سینما ادامه داد: موسیقی و ترانه های فیلم را نیز با یک خواننده جوان در حال پیگیری هستیم که ترجیح می دهم نام او را عنوان نکنم.

کارگردان فیلم «هامون» همچنین گفت: عنوان فیلم بطور قطع «سنتوری 2» نخواهد بود و اکنون «سنتوری، مرد پاییزی» را انتخاب کرده ایم که ممکن است این اسم هم تغییر کند.

وی درباره خلاصه داستان فیلم گفت: «سنتوری، مرد پاییزی» در ادامه قسمت اول داستان زندگی علی را روایت می کند که پس از مرگ یکی از بهترین دوستان و همراهانش از آسایشگاه برای شرکت در مراسم تشییع او خارج می شود که در راه یاد خاطرات گذشته می افتد و درگیر اتفاقاتی تازه می شود.

مهرجویی سال ۱۳۸۵ فیلم «سنتوری» را ساخت که بنا به دلایلی اکران نشد اما نسخه دی وی دی آن وارد بازار شد.

«سنتوری» داستان علی – با بازی بهرام رادان -، نوازنده چیره دست سنتور و خواننده محبوب جوانان را روایت می کرد که ناگهان در اوج شهرت و موفقیت افسار زندگی را از دست می دهد و به بیراهه می رود.

بهرام رادان برای بازی در «سنتوری» برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد بیست وپنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر – ۱۳۸۵ – شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت